Posvadjali se Englezi i Rusi oko Kosova!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Vlada Velike Britanije danas je izdala oštro upozorenje Srbiji da ne pokušava da podriva nezavisnot Kosova jer će doći u konfrontaciju sa zemljama koje su priznale Kosovo. Na to upozorenje ruski ambasador u UN Vitalij Ćurkin je ljutito reagovao rečima:

"Čuli smo nešto što je jako blizu pretnji konfrontacijom od strane zemalja koje su priznale Kosovo"- rekao je
"Ne znamo ko je ovlastio jednu delegaciju da iznosi mišljenje drugih. Nadamo se da će se većina njih držati uzdržanog pristupa!"


http://uk.reuters.com/article/idUKTRE6725V920100804


Naravno, ovo niste mogli da čujete u slobodnoj, demorkatskoj Srbiji.
 
Ćurkin je dodao danas na konferenciji za novinare:

"You know the balance of forces in the Security Council. And my words will not make anyone catch their breath while waiting for Resolution 1244 to be amended, replaced or canceled," Vitaly Churkin said.

"Vi znate odnos snaga u savetu bezbednosti. I moje reči će biti takve da niko ne traba da zadrži dah (da se nada) da će rezolucija 1244 biti izmenjena, zamenjena ili ukinuta"- rekao je Ćurkin

"Kosovo je suvereni deo Srbije po rezoluciji 1244 i nikada neće ući u UN"
 
Vlada Velike Britanije danas je izdala oštro upozorenje Srbiji da ne pokušava da podriva nezavisnot Kosova jer će doći u konfrontaciju sa zemljama koje su priznale Kosovo. Na to upozorenje ruski ambasador u UN Vitalij Ćurkin je ljutito reagovao rečima:

"Čuli smo nešto što je jako blizu pretnji konfrontacijom od strane zemalja koje su priznale Kosovo"- rekao je
"Ne znamo ko je ovlastio jednu delegaciju da iznosi mišljenje drugih. Nadamo se da će se većina njih držati uzdržanog pristupa!"


http://uk.reuters.com/article/idUKTRE6725V920100804


Naravno, ovo niste mogli da čujete u slobodnoj, demorkatskoj Srbiji.

pored engleske isti stav je imala i francuska, amerika, nemacka... znaci nije engleska protiv rusije nego... i samo da dodam, i kina i kongo [ako nisam pogresio] bile su na strani srbije.
 
Страшно шта ови Руси раде слободној и демокрацијској Србији.
Остало само дружење на овом савету и да се каже,ето све смо учинили сад се окрећемо будућности.
Још Војводна и Санџак и ето.Еуропо стижемо.
Ал моро је Он ономад да каже Бог на небу Русија на земљи.Ето му сад.
Мада,можда је погодијо да буде губернатор?
 
to su ti nasi "evroatlantski prijatelji" sto bi reko Tadic z:D

i partneri

sa ovakvim "prijateljima" neprijatelji nam ne trebaju

Vidi se ko je jedini prijatelj i saveznik Srbije na medjunarodnom planu - RUSIJA

I nije mi jasno dokle cemo mi Srbi da budemo BUDALE i srljamo u zagrljaj oni koji nam zele unistenje i zlo tj zapadu mesto da se okrenemo u potpunosti onima koji nas jedini brane i podrzavaju - RUSIJI
 
pazi sta kazu britanci

which Serbia and its powerful ally Russia say they will never accept.

koje Srbija i njen MOCNI SAVEZNIK Rusija kazu da nikada nece priznati z:D

pa cak i nasi neprijatelji englezi priznaju da je rusija SILA

samo neki tadicevci i zapadne podguzne muve to jos ne kapiraju

da je rusija u 3 najmocnije i najvece drzave na svetu i samim tim mi nema sta da trazimo saveznistvo na drugim stranama kad imamo na svojoj strani jednu rusiju koja je ne samo najveca drzava na svetu, vec i pravoslavna i nasa bratska slovenska zemlja

Idite BILO GDE u inostranstvo , bilo gde , i svako ko vas vidi, svako ko vidi Srbina smatrace na prvi pogled da je Rus

Zato sto smo mi i Rusi prakticno jedan isti narod, jedna ista krv, ista fizionomija, iste crte lica, ista konstitucija, ISTE PRELEPE ZENE

Nikad nas niko nece pomesati i reci da smo poljaci nemci italijani uvek ce svako ko nas vidi smatrati da smo Rusi . CAk i Rusi kad nas vide misle da smo Rusi

Sta dalje da pricamo. Rusija je nasa vodilja , nase svetlo na istoku, nasa pravoslavna matica.
 

Back
Top