Formula 1

Ferrari je po meni samo pogrijesio sto se nije zahvalio Vettelu na saradnji, McLaren pokazuje za mene ohrabrujuc trend sa ovim novajlijom Norisom - extra mu je ona izjava kad je rekao da on nije kao ostali jer je bolji :)
 
Поздрав Ф1 колеге :)
Пратите ли ову сезону?
Остаје жал што се Фарари овако касно пробудио, када су ствари већ скоро па решене.
 
Поздрав Ф1 колеге :)
Пратите ли ову сезону?
Остаје жал што се Фарари овако касно пробудио, када су ствари већ скоро па решене.
Pa jeste se probudio ili je Mercedes stao sa razvojem ovogodišnje modela .Mislim da je više do LeClerka koji gura ceo tim nego do bilo čega drugog. .Svakako im je dobro došla energija koju on šalje
. Dobro bi bilo da uzdrmaju malo Mercedes i Hamiltona ovih zadnjih par trka radi sledeće godine ... Za Vettela naći zamenu ..
 
:kpozdrav:
Nismo svi tako tužni :lol:
Haha :D inace zanimljiva sezona, bilo je nekoliko dobrih trka a ima i dosta talentovanih vozaca na gridu, mislim da ce sledeca biti jos zanimljivija, ako Reno i Meklaren budu napredovali jos vise. Doduse Reno je ove sezone nazadovao ali recimo da skupljaju podatke i da se Rikardo navikava jos uvek, sledece godine bi mogli da se priblize "velikoj trojci".
 
Haha :D inace zanimljiva sezona, bilo je nekoliko dobrih trka a ima i dosta talentovanih vozaca na gridu, mislim da ce sledeca biti jos zanimljivija, ako Reno i Meklaren budu napredovali jos vise. Doduse Reno je ove sezone nazadovao ali recimo da skupljaju podatke i da se Rikardo navikava jos uvek, sledece godine bi mogli da se priblize "velikoj trojci".

Meni se ne čini da je Reno nazadovao. Ali da nije napredovao nije.
 
Honda se već dokazala u IndyCar seriji. Juče u trci su pokazali da im je motor u rangu sa mercedesovim.
Mnogo je velika razlika između F1 i IndyCar oni su bliže F2 alu opet imaju dobro iskustvo.. Ovaj novi motor imaju već par meseci ali mi se cini da su ga tek sad počeli pokazivati pravi porencijal e.. . RB vozi sa najmanje dawnforce od svih tako da oni mogu to mngo bolje sa pravom pogonskom jedinicom.. Postaje jako, interesantno ako ferrari još popravi bolid bit će to jako zanimljiva sezona i konačno kraj dominacije Mercedesa..
 
Mnogo je velika razlika između F1 i IndyCar oni su bliže F2 alu opet imaju dobro iskustvo.. Ovaj novi motor imaju već par meseci ali mi se cini da su ga tek sad počeli pokazivati pravi porencijal e.. . RB vozi sa najmanje dawnforce od svih tako da oni mogu to mngo bolje sa pravom pogonskom jedinicom.. Postaje jako, interesantno ako ferrari još popravi bolid bit će to jako zanimljiva sezona i konačno kraj dominacije Mercedesa..

Po rezultatima bih rekao da je Ferari ove godine iza Honde i da imaju suštinski problem, kao npr. loša aerodinamika. Nije Mercedes toliko bolji od Ferarija, koliko je Ferari lošiji nego prošle godine. I ne verujem da će Ferari iduće sezone biti bolji nego ove. Isti problem kao i Ferari ima Reno.
Red Bull je moćna ekipa, a i imaju Adrijana Njuia.
 
Po rezultatima bih rekao da je Ferari ove godine iza Honde i da imaju suštinski problem, kao npr. loša aerodinamika. Nije Mercedes toliko bolji od Ferarija, koliko je Ferari lošiji nego prošle godine. I ne verujem da će Ferari iduće sezone biti bolji nego ove. Isti problem kao i Ferari ima Reno.
Red Bull je moćna ekipa, a i imaju Adrijana Njuia.
Pa nzn dal je to... mislim da je ferarijev problem stabilnost bolida.. Mnogo temp npr utiče na stabilnost to možeš videti na Haas i na Alfi koji koriste slične delove .. RB je stabilniji mada i oni znaju da omase .. Mercedes je najbolje shvatio tj rešio taj problem....
 

Back
Top