Haski na poklon.....

Mica1997

Početnik
Poruka
4
Veliki sam ljubitelj haskija,pa bih molila ako je neko dobre volje da mi pokloni jedno malo stene po mogucnosti muskog pola....Obozavam zivotinje....:heart:....Imam poprilicno veliko dvoriste i sve uslove za psa.......:worth:..Unapred hvala:bye:
 
Ako si veliki ljubitelj haskija, sigurno ti je poznato i koliko svojeglavi i teški za dresuru, pa i agresivni mogu da budu, a s obzirom da kažeš da imaš sve uslove za psa, pretpostavljam da su to i čvrsta, visoka ograda oko dvorišta, barem dva-tri sata dnevno za šetnju i igranje sa psom i dovoljno novca za njegovu ishranu i redovnu i vanrednu veterinarsku negu? :) Ne pokušavam da te obeshrabrim, samo da te pripremim. Da li se tvoji roditelji slažu sa nabavkom psa, pa još tako velikog?
 
Da znam sve.........citala sam dosta o njemu i u sve sam upucena :) Da slazu se sa nabavkom psa,ali tata samo zeli haskija,samojeda ili aljaskog malamuta..........Znam da ne pokusavas da me obeshrabris...... ;) Ali moja zelja za haskijem je neopisiva.........!!!! :)
 

Back
Top