ЗЕМЉА ЋЕ СЕ ОТВОРИТИ И ПРОГУТАТИ АМЕРИКУ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
... е тако сам ја говорио и писао на овом форуму... јер Планета ТАЈ ОЛОШ НЕЋЕ ДА ТРПИ НА СВОЈИМ ЛЕЂИМА... ИМА САМО ДА СЕ СТРЕСЕ И ДА НЕСТАНУ:

Земљотрес затресао Вашингтон

ВАШИНГТОН - Слаб земљотрес, јачине 3,6 степени Рихтерове скале, потресао је јутрос америчку престоници Вашингтон, саопштила је Америчка геолошка опсерваторија.
Потрес се осетио у дистрикту Колумбија и предграђима Мериленд и Вирџинија, пренела је агенција АП.
Епицентра земљотреса био је близини Гетербурга у предграђу Мериленду, око 32 километара северозападно од америчке престонице, на дубини од пет километара, наведено је у саопштењу.

У том америчком региону су земљотреси права реткост.


Танјуг
објављено: 16.07.2010. 12:20
 
... е тако сам ја говорио и писао на овом форуму... јер Планета ТАЈ ОЛОШ НЕЋЕ ДА ТРПИ НА СВОЈИМ ЛЕЂИМА... ИМА САМО ДА СЕ СТРЕСЕ И ДА НЕСТАНУ:

Земљотрес затресао Вашингтон

ВАШИНГТОН - Слаб земљотрес, јачине 3,6 степени Рихтерове скале, потресао је јутрос америчку престоници Вашингтон, саопштила је Америчка геолошка опсерваторија.
Потрес се осетио у дистрикту Колумбија и предграђима Мериленд и Вирџинија, пренела је агенција АП.
Епицентра земљотреса био је близини Гетербурга у предграђу Мериленду, око 32 километара северозападно од америчке престонице, на дубини од пет километара, наведено је у саопштењу.

У том америчком региону су земљотреси права реткост.


Танјуг
објављено: 16.07.2010. 12:20

hHhAHAHAhahahha sta bi onda ovde trebalo da se desi....imas pravo na pasos, putuj malo...vidi kakvo smo mi dno dna drustvene lestvice....
 

Zemljotres jačine 3,7 stepeni po Rihterovoj
na Tari u Srbiji


v177038p0.jpg

Zemljotres, čiji izmereni intenzitet ne može da izazove oštećenja na objektima, registrovan je u 2.45 časova, naveo je Zavod na svom veb sajtu.

Potres je registrovan u regionu Tare, na pet kilometara jugozapadno od Perućca, blizu Valjeva i Užica.

(Beta)


===========

Dakle strasan zemljotres pogodio region Tare. :lol:
 

Back
Top