pomooooc...sta da mu kupim za rodjendan...?:(

jeka_2708

Početnik
Poruka
18
Unapred hvala svima....:)
Mom decku je uskoro rodjendan,a ja sam malo pogubljena.... On je prilicno "praktican",cesto jako romantican... nema neka posebna interesovanja poput sporta,nuake/tehnike,muzike...
Razmisljala sam o satu ili novcaniku,ali se plasim da mozda necu izabrati bas model koji bi se njemu svideo,a i zanima me vas stav o tome...? i...sve druge ideje,predlozi... :)
 
Unapred hvala svima....:)
Mom decku je uskoro rodjendan,a ja sam malo pogubljena.... On je prilicno "praktican",cesto jako romantican... nema neka posebna interesovanja poput sporta,nuake/tehnike,muzike...
Razmisljala sam o satu ili novcaniku,ali se plasim da mozda necu izabrati bas model koji bi se njemu svideo,a i zanima me vas stav o tome...? i...sve druge ideje,predlozi... :)

Nauka :aha:

To znaci kao da kupujes za mene :manikir:

Kupi mu sat ali nemoj one metalne sto nose dekice od po 70 i kust godina . Kupi mu one sportske upadljive, sa crvenom, narandzastom ili nekom fansy letnjom bojom, recimo ovako nesto :

ADP1435.jpg



Raymond_Weil_4820.jpg
 
Зашто мислиш да мораш нешто да му купиш? :think:
Ја на пример не волим поклоне, више ми значи рецимо само одлазак на вечеру негде или још боље ако је ту вечеру спремила жена специјално за мене, то ми је екстра :super:.
Мада има мушкараца који воле поклоне.

Мислим да прво треба да испипаш какве су му жеље. ;)
 
Unapred hvala svima....:)
Mom decku je uskoro rodjendan,a ja sam malo pogubljena.... On je prilicno "praktican",cesto jako romantican... nema neka posebna interesovanja poput sporta,nuake/tehnike,muzike...
Razmisljala sam o satu ili novcaniku,ali se plasim da mozda necu izabrati bas model koji bi se njemu svideo,a i zanima me vas stav o tome...? i...sve druge ideje,predlozi... :)
Ako kazes da je cesto romantican, ti onda spremi korpu one sto su za zelene pijace pa je napuni hranom , sendvicima,voce, dezert sta god voli , ubaci dve case sa postoljem, sampanjac ili sta vise voli da pije , stolnjak i cebence ne zaboravi i iznenadi ga piknikom ...Eto malo neobicno, bicete sami, romantika ... :)
 

Back
Top