Razlozi odbijanja

Poruka
13.232
Koji su najčešći razlozi vašeg odbijanja nekoga ko vam se nabacuje, možete da opišete situaciju.

Mene nerviraju folirantkinje (foliranti generalno) i glupi i bezobrazni ljudi (u isto vreme),
takve odmah odbacujem bez obzira na fizički izgled, sve ostalo se prašta ako mi proradi
ono što treba na fizički izgled.
 
U svim segmentima zivota,ne samo kada je emotivni zivot u pitanju, me odbijaju ljudi koji su nepristojni, agresivni, koji nemaju manire, izigravaju nezainteresovanost..ljude koji se vecito pretvaraju i mnogo komplikovane. Ne inteligentne,i one koji ne znaju sta hoce od zivota.
 
Koji su najčešći razlozi vašeg odbijanja nekoga ko vam se nabacuje, možete da opišete situaciju.

Mene nerviraju folirantkinje (foliranti generalno) i glupi i bezobrazni ljudi (u isto vreme),
takve odmah odbacujem bez obzira na fizički izgled, sve ostalo se prašta ako mi proradi
ono što treba na fizički izgled.

kad se muskarac previse eksponira onda je pet do dvanest, spasavaj se ko moze.
 
Koji su najčešći razlozi vašeg odbijanja nekoga ko vam se nabacuje, možete da opišete situaciju.

Mene nerviraju folirantkinje (foliranti generalno) i glupi i bezobrazni ljudi (u isto vreme),
takve odmah odbacujem bez obzira na fizički izgled, sve ostalo se prašta ako mi proradi
ono što treba na fizički izgled.

Odbijaju me ljudi na koje mi zeludac reaguje kao na losu hranu pri cemu ne mislim da mi je muka od njih vec jednostavno imam los predosecaj...znate ono nit' smrdi nit' mirise...jednostavno vise mi prija i da smrdi samo da nije neutralan...tako nekako...
 

Back
Top