facebook, probudijo mi emocije

sta je bilo,bilo je..........idemo dalje..........ja na fejsu imam u kontaktima bivseg,ma nista..........posalje mi komentar da su mi lepe slike........i tako nesto bezveze..........na predlog za vidjanje ja ga iskuliram,a i kapiram da me nekako zove iz ciste dosade..........sve je bzvz...........samo RL........i dogadjaji.........:zper:
 
bice da je pametno nemati no imati

Налог на фејсу је ОК - ко није његов роб. Што се твоје ситуације тиче, ја лично волим то "подгревање", неки кажу да је то безвезе, али код емоција нема шаблона и образаца иначе би било досадно!
Понекад ме интересује шта је са неким људима, па мало прошетам фејсом да видим кога има, али обзиром да нисам једини који има приступ мом налогу, свако дописивање или пријатељевање са некима из прошлог живота отпада!
 
aktivirala si neuronsku vezu koja dugo nije bila aktivirana i doslo je do praznjenja ili ti elektricnih impulsa koji su tvojoj hipofizi rekli "sljakaj" pa je ona proizvela hormone koji su se rasprsili do svake tvoje celije, mali zemljotres, ali prolazne prirode, kao i svi ostali tripovi...ljubav se ne oslanja na biohemijske procese...:mrgreen:
 
da li ste vi preko fejsa ili neke slicne naprave nesto slicno doziveli!? javi vam se bivsa ili bivsi pa se siti ispricate a istovremeno vam emocije looduju sto naravno necete da kazete jer je proslo godina i svjesni ste da je vrijeme koje je proslo svoje ucinilo i da se nikad necemo unazad vratiti i da to sto je ispred nas nema veze stim sto je ostalo iza nas...............ipak:sad2:
Jok ja.
Jesam se raspilavio kad sam na fejsu naleteo na ekipu iz osnovne, ali nevezano za sex.
Ovo moje mače se povremeno dokuckava s nekim njenim bivšim bizgovom. Ja je ne ometam, neka je, svima nam ponekad treba malo oduška, malo sećanja na mlados' ludos'.
 

Back
Top