Kako sam JA postao Švalerherc?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Švalerherc

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
375
Evo ovako. Dok sam bio tinejdžer nijedna ženska nije htela da se je6e sa mnom. Ne znam zašto, ali, eto, nije htela. I sad, meni se plakalo, i plakao sam ja i poszom mi je plakao u gaće, i lice i gaće su mi bile mokre... I onda se desilo čudo! Pojavio se lično Satana i ponudio mi nešto: da mu prodam dušu i postanem Švalerherc i poje6em mnogo ženskih. I ja pristanem. Prva je bila jedna ženska. Imao sam ♠ na tu žensku, ali nisam imao ♥ da je muvam. Ali stvari su se tako po♣ile da sam je na kraju ipak ♦. Tako sam ja postao Švalerherc. A onda sam otišao na Sajam Sex-a u Budapest i upoznao, smuvao i je6ao Linsey Dawn McKenzie. Ona mi je bila druga. Posle toga nisam brojao. Sa svojih 20 godina imao sam između 109 i 111 ženskih. Eto. To sam ja. Švalerherc. Jedan i jedini. Možete me voleti ili mrzeti, ali me ne možete ne primetiti. Ave JA!
 
ne lupetaj
slika govori više od reči

Koja slika?

Ova?

profilepic229028_1.gif


:super: :super: :super: :super: :super: :super: :super:
 
Дошо мени сатана исто каже Ниџо шта то треба дај душу ево ти свет на длану.Реко ја њему-господине луцифер мени треба нешто што ти мени не можеш да даш.
Сатана се изнервирао о каже да га искушам.Ја га наравно отерам у пи чку лепу материни и одем у цркву.Бог ми се обратио и каже-Џони царе све за тебе.И тако ја са мојом тајном жељом кренем кроз живот и остварила ми се.
 
Дошо мени сатана исто каже ниџо шта то треб дај душу ево ти свет на длану.Реко ја њему-господине луцифер мени треба нешто што ти мени не можеш да даш.
Сатанасе изнервирао о каже да га искушам.Ја га наравно отерам у пи чку лепи материни и одем у цркву.Бог ми се обратио и каже-Џони царе све за тебе.И тако ја са мојом тајном жељом кренем кроз живот и остварила ми се.

U jeee, koja prsotina! Ajd smisli nešto originalnije, tako ti prde.
 
Evo ovako. Dok sam bio tinejdžer nijedna ženska nije htela da se je6e sa mnom. Ne znam zašto, ali, eto, nije htela. I sad, meni se plakalo, i plakao sam ja i poszom mi je plakao u gaće, i lice i gaće su mi bile mokre... I onda se desilo čudo! Pojavio se lično Satana i ponudio mi nešto: da mu prodam dušu i postanem Švalerherc i poje6em mnogo ženskih. I ja pristanem. Prva je bila jedna ženska. Imao sam ♠ na tu žensku, ali nisam imao ♥ da je muvam. Ali stvari su se tako po♣ile da sam je na kraju ipak ♦. Tako sam ja postao Švalerherc. A onda sam otišao na Sajam Sex-a u Budapest i upoznao, smuvao i je6ao Linsey Dawn McKenzie. Ona mi je bila druga. Posle toga nisam brojao. Sa svojih 20 godina imao sam između 109 i 111 ženskih. Eto. To sam ja. Švalerherc. Jedan i jedini. Možete me voleti ili mrzeti, ali me ne možete ne primetiti. Ave JA!

:dash: ne vidim kompletiranu temu, samo ego razradu:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top