Ako ste jak frajer

Ma kakav mali prst,malo morgen to kod mene pali...osim kad naprave tuzan pogled u pm,e tu popustim xD

Многе јесу ал нису све веруј ми.Бити шмекер између осталог значи да јој не треба прилика да је не жели.А бити ктретен значи бити са мајмуницом а онда си и ти мајмун.

Pitaj se , s kojim ce se želit oženit .. :D


sve suze su lazne...osim kada tiho placu...onda su jako iskrene

ne,nisam ja mislio da se ponasas kretenski u smislu da je varas i to...nego prosto je ne uciti na stvari koje prevazilaze prag normalnog...E KUPI MI OVO,MOOOOOLIM TEEE...itd
ali biti smeker,u stvari znaci samo jedno.....ne dozvoliti ovo :ljubomoran: ,zar ne ;)

one bi sve...one su sebi najbolje,najlepse i svaka misli da zasluzuje najbolje...i onda dodje neko kao mi i spusti ih na zemlju :)
 
sve suze su lazne...osim kada tiho placu...onda su jako iskrene

ne,nisam ja mislio da se ponasas kretenski u smislu da je varas i to...nego prosto je ne uciti na stvari koje prevazilaze prag normalnog...E KUPI MI OVO,MOOOOOLIM TEEE...itd
ali biti smeker,u stvari znaci samo jedno.....ne dozvoliti ovo :ljubomoran: ,zar ne ;)

one bi sve...one su sebi najbolje,najlepse i svaka misli da zasluzuje najbolje...i onda dodje neko kao mi i spusti ih na zemlju :)

Vjeruj mi s vragom se zabavljaju .. anđelu UD daju .. :mrgreen:
 
pa glupo je...jak frajer zestoko torba i drzi distancu....uvek je dostojanstven, malo prica ali kad dohvati zena obnevidi....e to je jak frajer.....bez slabosti zvanih lecim svoju sujetu na racun drugih....
 
Sta mislite ako ste jak frajer kojeg zene vole, da li je glupo zene zayebavati i praviti ih majmunima, jer vam se moze?

Meni ne.:D

E ovo je prva tema koju sinnketu nisu zakljucali :lol:

@tema
Vecina danas umisli da su frajeri....namazu se raznim bojama, pa to svoje ponasanje nametnu devojci da ona misli da je on frajer....
Koja ne vidi poentu nasedne, onda je on voza kako hoce.
 
Sta mislite ako ste jak frajer kojeg zene vole, da li je glupo zene zayebavati i praviti ih majmunima, jer vam se moze?

Meni ne.:D

Pa, ne..X puta se same naprave majmunima..
Tipa 3-4 dana imaš neke obaveze i baš ti capu q da se cimas, javljas itd, i one same isparanoišu itd :lol:

- - - - - - - - - -

Meni se često dešava da me devojke posesivno vole, bukvalno u fazonu obuci jaknu, ne pij hladno itd :lol:
Msm, nije dobro ni kad te baš puno vole, umereno je najbolje
 
...znam sebe
i,
ako ovaj razgovor vodim
sam sa sobom
tj.solilokvijum
onda...trebalo bi samo da sam direktniji
da ne idem od Bana Kulina
jer nesto tu pic....ram
ako ne sad sjutra cu
jer,
kad se nameracim
to je to...
Ne volim skromnost i lazno lelujanje
...jak,- ka crna zemlja...
Udarim uvijek na tvrdo
dobijem u pocetku
po celepenkiindjelicevoj kod Kalenica
pa jos jednom

ali,- dodje na svoje...
...to je tako...
P.S.
...utvrdio sam to
kad sam osvojio Tvrdjavu jedne Bastilje/ nije pleonazam/
u Sindjelicevoj kod Kalenica
pa jos jednom tu
dok je jos Duga radila...
...eto,
i Faraonn zna nedzentlmen biti
ali Tema je to...
 

Back
Top