problemi

:mrgreen: hebo te pokvarili smo bas finog momcica :(
veceras ima ovoj njegovoj da izvrne pizzu kao carapu, nece znati da stane....
stvorili smo sex masinu :lol:

sine lekcija broj 2.
nema potrebe da se hvalis, samo cuti i "radi" ... ;)

ok brate,nisam ni mislio da se hvalim na ovakvim mestima...a i suvise sam ozbiljno shvatio ovo verovatno....zanima me jos nesto:koliko ste vi stari
 
sa zadovoljstvom :D

pa jel zna neko nesto o toj semenoj tecnosti i da li moze da predstavlja problem

Ovako....
Problem br.1....stavljanje kondoma.
Unutar svakog pakovanja kondoma imaš uputstvo za upotrebu. Pročitaj ga, pa probaj da navučeš kondom sam sebi. Ako kupuješ kondome "na komad", uputstvo imaš ovde.....http://www.jazas.net/kondom.html

Problem br.2....semena tečnost tj, preejakulat, služi za "podmazivanje" ali je problem što, ako ne koristiš kondom tokom sexa, devojka može zatrudneti jer u preejakulatu postoje spermatozoidi (doduše koncentracija je mnooogo manja nego u spermi koja se luči tokom orgazma ali ipak...)


PS. Pohvalno je što koristiš kondom!:ok:
 
Ovako....
Problem br.1....stavljanje kondoma.
Unutar svakog pakovanja kondoma imaš uputstvo za upotrebu. Pročitaj ga, pa probaj da navučeš kondom sam sebi. Ako kupuješ kondome "na komad", uputstvo imaš ovde.....http://www.jazas.net/kondom.html

Problem br.2....semena tečnost tj, preejakulat, služi za "podmazivanje" ali je problem što, ako ne koristiš kondom tokom sexa, devojka može zatrudneti jer u preejakulatu postoje spermatozoidi (doduše koncentracija je mnooogo manja nego u spermi koja se luči tokom orgazma ali ipak...)


PS. Pohvalno je što koristiš kondom!:ok:

hvala,pa kad vidim sta se sve desava,to se namece kao obaveza :)
 
pa svaka cast na proceni :) red je da i ja u ovim godinama predjem na sledeci level...a ne samo blowjob i slicno :cool: :D

joj tek sad videh ovu recenicu
Bog te ubio za mal se nisam udavila kad sam ovo procitala od smeha
prosto sam imala vizuelizaciju neke pi si igre kako ides na sledeci nivo a tamo cudovista buhuhu:rotf::rotf: pokidala te nacisto i tebe i kondom:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
trebao sam skoro da imam prvi put sa devojkom i desilo mi se da nisam znao da navucem kondom...sad me je blam stvarno,ali ne znam da vam opisem tu situaciju,jednostavno krenuo sam da navlacim ali on nije hteo da ide na dole...mozda nisam dobro edukovan pa ne znam kako da to uradim...druga stvar,kad masturbiram to mi ne pricinjava neko zadovoljstvo pa na takav nacin jos nisam svrsio...i poslednje:kad se uzbudim uvek pustim neku tecnost providnu lepljivu a nemam pojma sta je to,jel to normalno?

aj pomozite mi molim vas,relativno sam mlad i bilo bi dobro da jos nesto naucim pre nego sto stupim u seksualne odnose

Imas upustvo u paketicu kondoma......
 
trebao sam skoro da imam prvi put sa devojkom i desilo mi se da nisam znao da navucem kondom...sad me je blam stvarno,ali ne znam da vam opisem tu situaciju,jednostavno krenuo sam da navlacim ali on nije hteo da ide na dole...mozda nisam dobro edukovan pa ne znam kako da to uradim...druga stvar,kad masturbiram to mi ne pricinjava neko zadovoljstvo pa na takav nacin jos nisam svrsio...i poslednje:kad se uzbudim uvek pustim neku tecnost providnu lepljivu a nemam pojma sta je to,jel to normalno?

aj pomozite mi molim vas,relativno sam mlad i bilo bi dobro da jos nesto naucim pre nego sto stupim u seksualne odnose
ako je stvarno ovo sve
nemoj ovde
bolje idi u savetovaliste za omladinu
malo je balm verujem, ali opet verujem dobices bar neke instrukcije
nemoj ovde
ovo sev polipsalo i prolupalo
 

Back
Top