Demokrate i Boris Tadic uvode funkciju predsednika Vojvodine

Javno pozivanje na obaranje demokratski izabranog Predsednika nasilnim i teroristickim metodama !

z7-av5558.gif

Ma ko sme Botu da dira, mogu da mu pljunu pod prozor!!!!:per:
 
Prema novom poslovniku, koji je usvojila Skupština Vojvodine, predsednik pokrajinskog parlamenta imaće gotovo predsednička ovlašćenja.

I dok opozicija upozorava da je to pokušaj uvođenja predsedničkog sistema u Vojvodini, politički analitičar Branko Radun kaže za "Politiku" da je dobro to što se jača institucija predsednika parlamenta.

"Novim poslovnikom funkcija predsednika skupštine postaje mnogo značajnija nego što je do sada bila. Iako opozicija to tumači kao stvaranje predsedničkog sistema, mislim da sada baš nije takva situacija. Međutim, u budućnosti to bi moglo da preraste u neki polupredsednički sistem na nivou regije”, objašnjava Radun.

Radikalima to liči na "promovisanje predsednika pokrajinske skupštine u predsednika Vojvodine”, kaže šef poslaničke grupe SRS-a Milorad Mirčić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=19&nav_category=206&nav_id=439843

------------------------

A ovce neka nastave da glasaju za Tadica i DS dok se jednog dana ne probude u antisrpskoj drzavi Vojvodini a Srbija ne bude izgledala ovako.

Ono sto smo pricali da ce se desiti posle usvajanja statuta desava se.

Prvo je usvojen na mala vrata ustav pokrajine, sto je inace zakonodavni akt iskljucivo nezavisnih drzava, zatim je promovisana funkcija PREMIJERA VOJVODINE,a sad vidimo uvodi se i funkcija PREDSEDNIKA VOJVODINE.

Sledece ce biti vojska, policija, i ministarstvo spoljnih poslova Vojvodine, referendum o nezavisnosti, koji ce naravno biti falsfikovan i formalno otcepljenje od Srbije i uvodjenje pasosa Vojvodine, koje Canak vec deli kao promotivni materijal.

pasos_vojvodina.jpg


A Srbija posle toga ima da izgleda ovako.

srbija_1912.jpg


A tako nam i treba kad narod nece da izadje na ulice i silom skine izdajnika Tadica sa vlasti i njegovu lopovskoizdajnicku stranku.

Ja ne znam sta se ti toliko cimas?
Ionako rece u avataru da si sledece godine u Prizrenu.
:mrgreen:
 
Ti bi ocuvao ustav i teritoriju Srbije ali bi je istovremeno pripojio Ruskoj pederaciji !!!??? :eek: :hahaha:
Sa takvim patriotama nam neprijatelji i ne trebaju! :rtfm:

naravno. takva nam je geopoliticka situacija

biramo ili da udjemo u EU , kao beogradski pasaluk zjaedno sa nezavisnom vojvodinom islamskom dzamahirijom sandzak i islamskim kalifatom kosovo, ili da sacuvamo srbiju i srbe koji zive na toj teritoriji kao pridruzeni clan ruske federacije
 
Javno pozivanje na obaranje demokratski izabranog Predsednika nasilnim i teroristickim metodama !

z7-av5558.gif

Brate, koj ti je moj?

Elem, ja ovde mogu da palamudim do sutra i da nizem postovi, ali...Trazili ste-slusajte.Verujem da ce ovakve vesti tek da nas zasipaju...E, da oce nadjemo naftu u Leskovac, pa da se o'cepimo na vreme, da ne gledam ova sranja...
 

Back
Top