Pozdrav od precrtane black KrMmarkerom :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
5.463
Jao , ljudi nikako da napishem lep dozivljaj :)
Na jednom okupljanju za visoko-obrazovane machke, krupnog, srednjeg i malog kalibra i nas ostale ...me nanese lep splet okolnosti i igra majke sudbine -sa macehinom pesnicom, shto me chesto milovashe po glavi na ovom mom putu... :)
ali da ne tupim :)

Masa ljudi, masa priche, masa masa...kad ono, medjutim ! Ugledah forumashicu i prepoznah, po slikama (iako se do tada ne videsmo uzivo, a ,,upoznale'' se bash preko ovog foruma, dok je ONA bila na sticanju veeeeelikog znanja i zvanja iz oblasti veterine, na fakultetu u Shvedskoj, a meni ona u to vreme davashe podrshku mail-putem u mojim kritichnim momentima borbe za opstanak i prevazilazenje nepremostivih prepreka, shto rechima pametnim, to i informacijama o lepoti bavljenja naukom u dalekoj zemlji , shto meni iz ove perspektive ,,shorom shajke, shtapic i kanapic’’izgleda i danas kao izmishljeni san :)

Da ne duzim …

Ko zna, zna , pa se seca onih lepih tema , za prekracivenje vremena i pobedjivanje nostalgije za porodicom i toplim domom.

AOM NUT !!!


Secate se aom nut ? Reche mi koliko je puta banovana , dobanovana i banovana do kraja…ah, secam se i ja…i shta da kazem osim BRUKA , BRUKA I OSTALA zato i napisah u naslovu Krstarishni Moderatorski marker iliti KrMmarker :)

Bash je takva , kao shto sam i znala- jedna prava Lady, a uz to i Zena Zmaj, a uz to i pametna, obrazovana, puna duha i zivotne energije i shto je najvaznije opushtencija :)... niti se pravi, niti se folira, niti se bez pokrica kurchi , niti to treba ljudima koji znaju shta su hteli i shta postigli...a mnogo jesu :) shta ce njoj to, taj performans koji treba nekim ljudima,da u njega duvaju, kao u balon koji treba da popuni rupe koje shkripe u glavi, rupe ,,zelja za velichinom i vaznoshcu’’ i sve te neke rupe koje chesto gledamo i slushamo svuda oko sebe i kazemo, nishta drugo osim: ...tc, tc..tc , Boze sachuvaj – HA HA ...grand grand svuda je grand :)
Jedino me zachudila :) shto ipak nije pochela, kao neki, da stavlja shljokice na ochi, ali eto... hahahaaa :D
aom je Carica , da se zna !

Carica aom je pozdravila sve koje se secaju nje i njenog boravka ovde medju krstarichnim forumashkim svetom, a znam da ce se obradovati, kao i ja...a obradovace se svi ce se obradovati...znam ja to :D

Pozdravila vas je aom nut !
http://forum.krstarica.com/member.php?u=101454
http://forum.krstarica.com/threads/171224&highlight=sajdzije

Da mi ne bi zatvorili temu , mozda radost kratko potraje , shta znam, evo na drugoj polovini papira da se pozalim na problem

Ljudi kako se bori protiv svraka ? Ne znam koja ravnoteza se poremetila u prirodi… nikad do sada nismo imali toliko svraka u dvorishtu i okolini i vidim ih u jatu kako sede na drvecu javnih povrshina..Mislim da ih je i pun grad, sretoh usput i svrache valjda se premorilo od letenja i na plochniku se baulja.
Krecu se po tri- chetiri, chantraju celu noc i dan…i zasednu mi na brezu ispod prozora, vidim da smetaju i susedima, ne moze se nekad oka sklopiti…Ptice pevachice , nekad su nam sletale na travnjak, ujutro nas radovale pesmom, a sad imam utisak da se sve razbezalo, i vrapci chak…Sedish napolju i ona bez straha ti pridje agresivno, vladarski, mangupski i gleda te i chantra, kao fora ,,shta ces tu, ja bi da te pojedem”…

Kako sa grabljivicama izaci na kraj ? Da li je ko imao slichan problem ?
 
Poslednja izmena:
Kako sa grabljivicama izaci na kraj ? Da li je ko imao slichan problem ?

:per::per::per::per:
alternat_Slika-2.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top