Vučićeva katarza, psihološki proces dug 10 godina

Istrebljivac arhaizma

Aktivan član
Poruka
1.562
ja sam razmišljao koliko našem čoveku treba da shvati kuda vodi politika ETNOFILETIZMA (etnofiletizam je jeres osudjena na pravoslavnim saborima i od SPC) i mislim da se odgovor nalazi u Šekijevoj novoj knjizi. Naravno Šeki je prso toliko da neće doživeti katarzu, ali zato njegovi saradnici..

:rtfm:
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/vucic-hteo-u-ds-37422.php

.
VUČIĆ HTEO U DS?!

Subota, 12. Jun, 2010.
U Šešeljevoj knjizi „Policijski dosije“ objavljen razgovor između njega i Ksenije Vučić u kome joj lider SRS poručuje da je njen muž „sasvim pukao“ i da je razočaran što prelazi u DS

BEOGRAD - Aleksandar Vučić je hteo da se s Vojislavom Šešeljem raziđe još pre deset godina i da potom pređe u Demokratsku stranku!

U knjizi Vojislava Šešelja „Policijski dosije“ (drugi tom, strana 901), u odeljku pod nazivom „Izvod Centra resora državne bezbednosti“, obelodanjeni su detalji prisluškivanih razgovora između Šešelja i žene Aleksandra Vučića od 20. avgusta 1999. godine.


„Supruga Aleksandra Vučića Ksenija kontaktirala je s Vojislavom Šešeljem, koji joj je rekao da je Vučić ‘pukao sasvim’ i da je zbog njega atmosfera u stranci nepodnošljiva. Sukob je izbio, dodao je, kada je Vučić uvredio Šešeljeve najbliže saradnike koji su se zatekli u kabinetu i nakon rasprave napustio kancelariju i rekao da daje ostavku. Šešelj zatim kaže da ne može više da mu bude ‘dadilja’. Na kraju, uz napomenu da mu je sam Vučić priznao da je prešao na strogi post i da ima svog duhovnika, Šešelj je rekao da je razočaran pričama da Vučić prelazi u DS. Uz stalno zahvaljivanje Šešelju za sve što je učinio za njih, Ksenija se složila da s Vučićem nešto nije u redu, ali je negirala da će preći u DS“, navodi se u knjizi.
 
Мало је "јача", а јеси провалио Триванку синоћ код Оље, ја мислим да је цео дан провела код разних фризера, стилиста и осталих чаробњака, али џаба!

Џаба и уста што је оперисала.....Ма добра ми је ова Зорана .....И она Чанкова је била добра па се мало упропастила кренула Чанковим гурманским стопама...:D
 
kad će botina katarza? katarza celog nekadašnjeg dos-a?

ko sme da vas pogleda u oči?

pa jel bota ili vucko zagovarao veliku srbiju,pljuvao po eu,branio ratka mladica,a sada ne mozes vucka i tomu izbaciti iz dvorista americke i britanske ambasade,hrle u brisel,hapsice mladica,oni su se posle 20 godina zalaganja za jedne ideje(drugo je pitanje da li je to ispravno)polili kantom stajskog djubriva po glavi,i sad tako sveze reformisani dele moralne lekcije,sporo napredujemo ka eu-kazu ovih dana naprednjaci:hahaha:
 
pa jel bota ili vucko zagovarao veliku srbiju,pljuvao po eu,branio ratka mladica,a sada ne mozes vucka i tomu izbaciti iz dvorista americke i britanske ambasade,hrle u brisel,hapsice mladica,oni su se posle 20 godina zalaganja za jedne ideje(drugo je pitanje da li je to ispravno)polili kantom stajskog djubriva po glavi,i sad tako sveze reformisani dele moralne lekcije,sporo napredujemo ka eu-kazu ovih dana naprednjaci:hahaha:

Bota zagovara malu srbiju.Srbijicu......Nacionalizam je los....treba mrzeti sebe ajde da se ne volimo ajde da mrzimo sebe a ljubimo du pe drugima jer smo niza rasa


toooooooooooooooooooooooo:D
 
Boris Tadić ima mane, ali spada u kategoriju normalnih i pristojnih ljudi.
Nekako i Vučić i Maja Gojković su mi uvek delovali suviše prostojno da budu u ekipi debelog psihopate Šešelja. Znači dokazano je da normalnost pre ili kasnije pobedi patološko stanje, osim u nekim neizlečivim slučajevima.

Држ се ти Крмељуше...
 

Back
Top