seksualno uznemiravanje muskaraca

Samo nek' navale da me uznemiravaju.

e zbog ovakvog stava muskarci i dolaze danas u podredjenu poziciju, ljudi moramo shvatiti da zenske mnogo vise zele seks ali se uspevaju kontrolisati i tako profitiraju!


@Dog face pa nisam siguran kako bih sve to dokazao, i danas je takva situacija u drustvu da se ovaj vid maltretiranje ne shvata ozbiljno

@prolaznik011 necu da budem smotan, mutav niti glup vec samo da ostanem posten muskarac kojeg ova zenska strasila ne uznemiravaju
 
itekako smo stigli, pre par dana idem ulicom kad pred sobom vidim devojku kako samara i udara muskarca, a ovaj nista, vidi se da je jadnicak dugo vremena bio mobingovan, i svi prolaze niko se ni ne osvrce.... a sta bi bilo da je situacija obrnuta..... po principu daj nekome prst on ce ti odgristi ruku, tako isto sa zenama, napravili smo zajeb kada smo im dali pravo glasa i pustili ih iz kuhinje!
 
e zbog ovakvog stava muskarci i dolaze danas u podredjenu poziciju, ljudi moramo shvatiti da zenske mnogo vise zele seks ali se uspevaju kontrolisati i tako profitiraju!


@Dog face pa nisam siguran kako bih sve to dokazao, i danas je takva situacija u drustvu da se ovaj vid maltretiranje ne shvata ozbiljno

@prolaznik011 necu da budem smotan, mutav niti glup vec samo da ostanem posten muskarac kojeg ova zenska strasila ne uznemiravaju
Zenske mnogo vise zele sex?
Rekla bih da podjednako zele, ili cak imaju malo slabiji libido.
Kako te je zena sexualno uznemirila?
Nisi mogao da joj stavis do znanja da ne zelis to? Da se odmaknes?
Zene su istreniranije u sklanjanju od napadnih muskaraca, razumem te da se nisi snasao...

mozda u Srbiji jos niste bas stigli do toga, ali zene u nekim drugim zemljama umeju itekako da napadaju i onda budu strasno zle ako su odbijene.
Uzas promiskuiteta :p
Srecom si jaci pa mozes da ih slozis na dve gomile levo i desno :lol:
Ali, zaista postoje predrasude da je muskarac slabic, ili sonja ako nece da pristane na muvanje, ili pipkanje. Tu se slazem, nije ni vama lako...

Eto ti ga sad. A prema kojoj ženi se ti osećaš podređen, leba ti?
Jadan taj muskarac koga zena bije, ili ga podredi (jadna bi bila i zena u toj situaciji), osim ako se ne igraju samo :lol:
 
...имам једну ортакињу које ме редовно тако шљапне....мислим не смета мени...али кад је постала учесталија....шљепнем ја њу онако добро (и то чисто ради форе)....како се изненадила....од тада пази...:lol:
 
...имам једну ортакињу које ме редовно тако шљапне....мислим не смета мени...али кад је постала учесталија....шљепнем ја њу онако добро (и то чисто ради форе)....како се изненадила....од тада пази...:lol:
Pašće tu i neki sex, vidim ja.
 
danas je situacija da ako neko sljapne devojku po dupetu to se vodi kao uznemiravanje, a ako muskarca devojka sljapne ili na neki drugi nacin napastvuje nikom nista. sad zanima me da li postoji pravna regulativa kako se odbraniti od svih ovih pohotnica?

Zakon propisuje da mozes da upotrebis svog majmuna u svrhu odbrane
vlastitog dupeta.(clan 365,stv 6,tacka 17)ali je svaka zloupotreba kitojle zabranjena.
To znaci,ako te pljeska po dupetu,mosh da joj surduknesh zmaja,ali ne smesh
da joj ga pokazujes ako nisi nicim izazvan.Skapir`o?
 
Kakvo crno šljapkanje, dovoljno je da se pojedine koleginice malo dekoltiraju i utegnu, pa kad se nagnu preko stola ili dođu do mene da im objasnim nešto ja ne samo da sam seksualno uznemiren nego budem neko vreme totalno dekocentrisan i pravim gluposti koje potencijalno mogu firmu a i mene debelo koštati. :D
 
Bilo je i toga.Direqtor primi novu qoleginicu,misli da se ogrebe za malo sexa,qad ono shipaq.Onda je prebaci u moje odeljenje i pochne zhurqa,Srpqinje i ostale zzene sa ovih prostora su mutave i ne umeju rechima da ti qazzu da im se dopadash,nego sve onaqo izokola poqushavaju da te navedu da ti startujesh njih.Izgleda da imaju probleme u glavi ili pogreshno vaspitanje pa qoriste neqi nemushti jeziq a onda normalno mozesh da se pravish blesav,aqo ti se nesto ne dopada.Al' ne lezi vrazze,onda qrene tuzzaqanje po svim nivoima bez razloga pa stigne chaq i do histerije.Srbi su sebe izviqali kao svashtojebe pa onda bash ume da bude gadno aqo ima neqi qoji to nije.
 
Z
Uzas promiskuiteta :p
Srecom si jaci pa mozes da ih slozis na dve gomile levo i desno :lol:
Ali, zaista postoje predrasude da je muskarac slabic, ili sonja ako nece da pristane na muvanje, ili pipkanje. Tu se slazem, nije ni vama lako...

mislio sam na neprijatnosti, ne da ne mozes da se odbranis.

na primer jednom lep neki poslic sam imao, desk preko puta vlasnikovog, on mator u kinti a njegova riba mlada lepa dugacka nekad dodje kao da ga zameni, i znaci na dva metra od mene, gleda me u oci, pa se ulepsava, namesta, sali se, seda u krilo, zove me na rucak, pocinje da se oblaci sexi i na kraju napada pred svima...cak je iskukumavcila od matorca da joj kupi isti auto kao sto imao ja (posto obozavam ta auta).... svidjala mi se, dobra riba skroz, razmisljao sam da budemo drugari ali nisam hteo je sexam u toj situaciji, napravio bih veliki bordel, matori lud za njom, ona iovako skoro zalubiska u mene zamisli da sam je tek kresnuo makar drugarski...i na kraju kad posle svega otvoreno sam je odbio, strasno me zamrzla, pocela da mi pravi neke fore da ispadnem glup i ne znam sta jos ali i taj matori poceo da me mrzi jebogaja, tako sam dao otkaz da izadjem iz te ruzne price... i na kraju ispao sam grbav ja svejedno pih.
 
:lol:
khm... sorry. kandide, trebalo je odmah da je kresnes... lose.
ne bi te ta vise davila.

tek tad bi bio bordel!

nije mi se jos desilo da sa nekim imam nesto i da se taj ne zaljubiska :-) bezzez, bas tako, imam dobre referencije :-) ne zelim bilo sta, ali kad nesto hocu mnogo sam dobar. i napadaju me stalno svuda neke zene, od malena, mozda zato sam takav, necu se upustam u bilo sta, ne treba mi.

da sam tu istu ribu upoznao pod nekim drugim okolnostima mozda, ovako tad stvarno nije bilo to to.

hej volim da vidim tvoj avatar :-)
 

Back
Top