petite woman or giant woman

specop

Zainteresovan član
Poruka
484
mene su uvek vise privlacile neobicnosti od obicnosti. neobicnosti koje prosperiraju, rece neko. u svetu gde je ideal 90-60-90 sve su manja odstupanja od "ideala"...ideal postaje sve vise prosecnost tj. obicnost. ideal je izgubio svoj zvezdani sjaj i postao tamna senka dosade.
licno mislim da su izrazito privlacne strumfetice od metar i po i 40 kila i rvacice od 180 cm i 80 kila(kao zene na rubensovim platnima)...privlace me i krive noge, klempave usi, velika stopala...pitanje za zene, da li vi imate neku takvu telesnu neobicnost koja vas cini posebnom i zbog koje odskacete od sivog i dosadnog proseka ?
 
mene su uvek vise privlacile neobicnosti od obicnosti. neobicnosti koje prosperiraju, rece neko. u svetu gde je ideal 90-60-90 sve su manja odstupanja od "ideala"...ideal postaje sve vise prosecnost tj. obicnost. ideal je izgubio svoj zvezdani sjaj i postao tamna senka dosade.
licno mislim da su izrazito privlacne strumfetice od metar i po i 40 kila i rvacice od 180 cm i 80 kila(kao zene na rubensovim platnima)...privlace me i krive noge, klempave usi, velika stopala...pitanje za zene, da li vi imate neku takvu telesnu neobicnost koja vas cini posebnom i zbog koje odskacete od sivog i dosadnog proseka ?

Neam pojma ali danas gledam reportazu i ova riba i dalje u 42 zari i pali
al je dobra zadnjih 10 godina se lozim na nju
:mrgreen:
11117845.jpg
 
vis covek se lepo lozi na matore babe...to je ok..svakako je bolje od lozenja na fotosop :lol:

ja vidim lepotu u svim tim nefotosopiranim...pustam ih da istaknu sebe, da rasire svoja krila i da lete ka raju neinhibirane laznim savrsenstvom.
zamisli te fotosopirane koliki stres imaju kada u stvarnosti pokusavaju da odrze taj ideal...u njihovoj spavacoj sobi je uvek mrkli mrak !
ja zenama dajem krila !
 

Back
Top