Da li se zene plase muskaraca kojim ne mogu da vladaju?

Na koji nacin dokazujete muskarcu da vredite? Borbom ili podrskom ili na neki drugi nacin? Koliko vam znaci verbalno, a koliko prakticno dokazivanje? Vladate li "svojim" muskarcem ili muskarcima?

1. ja ne dokazujem da vredim, prosto zivim svoj zivot, pa ili (mu) vredim ili (mu) ne vredim
2. ne vladam svojim muskarcem i pobegla sam glavom bez obzira od svakog muskarca kojim sam mogla da vladam - palim se na slobodne, nezavisne i nepokorive muskarce.
 
a sto bi ti nekome DOKAZIVAO da vredis,m?

E, bas to. Ako je neko sa tobom u vezi, znaci da njemu odgovaras(ne bih bas upotrebljavala rec vredis to mi zvuci prejako) i treba da gradite vasu vezu zajednicki, a ne da se neko nekome dokazuje. Po mom misljenju, za ljude je najvaznije samopotvrdjivanje ili samodokazivanje na bilo kom polju, onda ce biti zadovoljni, dobri za sebe i za druge.
 
Pazi naslov teme..
sta ce mi uopste muskarac koga treba da se plasim...
a jos manje da mu se dokazujem...dokazala sam se samoj sebi
njegovo je da me prihvati ovakvu ili ne..ako ja tako hocu..

Pazim, reci ces da se zene nikad ne bore za svoj polozaj u vezi ili da ti nije stalo do njegovog misljenja?
ako ja tako hocu
ili da samo od tebe zavisi? Mislim ok zavisi od tebe ....sex, a dalje?
 
Pazim, reci ces da se zene nikad ne bore za svoj polozaj u vezi ili da ti nije stalo do njegovog misljenja? ili da samo od tebe zavisi? Mislim ok zavisi od tebe ....sex, a dalje?

Onog trenutka kada me prihvati ovakvu kakva jesam
ja sam se dokazala...i izborila...za svoj polozaj kod njega
i sve svoje i to je interaktivno ..slozices se?
Svakako da mi je stalo do njegovog misljenja..logicnog, konstruktivnog.
i porihvatljivog..realnog..
a sex..vidis tu se ne slazemo..on zavisi od oboje..
a Dalje...ako sve bude ovako kako sam napisala..dalje bude ..bajka...
 

Back
Top