i ja volim kosovo

hocete li na kosovo...

  • imam para, ali ne bih da gubim vreme

    glasova: 18 22,2%
  • bas cu otici i najzad videti srce srbije

    glasova: 13 16,0%
  • voleo bih, ali je rizik prevelik

    glasova: 27 33,3%
  • ziveo na kosovu, nisam odavno bio

    glasova: 4 4,9%
  • stalno odlazim

    glasova: 19 23,5%

  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .
Није ниско него истинито.............да ли можда грешим? да ли се то константно недогађа?

као што сам рекао, на важнијим магистралним путевима неће бити проблема....све док не скренеш на мањи, регионални пут...да ли је то неистина?

tesko pitanje. ja nesto i nisam previse vozio kola po kosovu, makar ne zadnjih godina. ali mogu ti reci da nikada nisam bio prisutan kada je bilo ko kamenovao bilo ciji auto. jednom sam iz zubinog potoka dosao do mitrovice sa jednim srbinom, auto je bilo na mitrovacku registraciju, i policajac koji nas je zaustavio bio je veoma korektan, ili bolje reci, ponasao se onako kako dolici policajcu, a mi smo nastavili put nakon provere.
da li ti lazes???ne znam
da li je moguce da ti je auto kamenovan? moguce je, ako ti tako kazes.
 
ti si izjavljivao da si bio u mitrovici. kako si se proveo? da li si bio u bosnjak mahali? bilo gde u unutrasnjosti???

U anketi nemnas opciju `nisam sa Kosova,jesam bio,i nije me strah opet da odem`...

I nisam nista `izjavljivao`, nego sam bio u Mitrovici prosle godine....to jest u zvecanu,ali sam mozda vise vremena proveo u Mitrovici,doduse meni je to jedno te isto...
Bio sam prvi put,i bilo mi je zanimljivo,naravno nisam ocekivao da cu da vidim Pariz dole,ali ipak sam bio znatizeljan da vidim kako se dole zivi...jeste bio sam i u bosnjak mahali,cak sam druga naterao da idemo i u Pristinu...dalje?
 
U anketi nemnas opciju `nisam sa Kosova,jesam bio,i nije me strah opet da odem`...

I nisam nista `izjavljivao`, nego sam bio u Mitrovici prosle godine....to jest u zvecanu,ali sam mozda vise vremena proveo u Mitrovici,doduse meni je to jedno te isto...
Bio sam prvi put,i bilo mi je zanimljivo,naravno nisam ocekivao da cu da vidim Pariz dole,ali ipak sam bio znatizeljan da vidim kako se dole zivi...jeste bio sam i u bosnjak mahali,cak sam druga naterao da idemo i u Pristinu...dalje?

pa reci neke detalje... da li si preziveo odlazak u pristinu, cime si putovao???da li si naleteo na minu tokom voznje....
 
pa reci neke detalje... da li si preziveo odlazak u pristinu, cime si putovao???da li si naleteo na minu tokom voznje....

Postavljao sam vec ovde temu,pa sam se ubio od cukanja po tastaturi...ako te ne mrzi nadji je pa je ubaci ovde...
A sto se tice mina,pa ako ne mozete da ocistite glavni put na Kosovu Pristina - Mitrovica onda stvarno nemamo o cemu da pricamo....
 
tesko pitanje. ja nesto i nisam previse vozio kola po kosovu, makar ne zadnjih godina. ali mogu ti reci da nikada nisam bio prisutan kada je bilo ko kamenovao bilo ciji auto. jednom sam iz zubinog potoka dosao do mitrovice sa jednim srbinom, auto je bilo na mitrovacku registraciju, i policajac koji nas je zaustavio bio je veoma korektan, ili bolje reci, ponasao se onako kako dolici policajcu, a mi smo nastavili put nakon provere.
da li ti lazes???ne znam
da li je moguce da ti je auto kamenovan? moguce je, ako ti tako kazes.

Nije auto vec autobus, kombi...............
Zubin Potok Mitrovica je put koji ide kroz "Sever Kosova" i tu su policajci u ogrmonoj vecini Srbi.......nemoj se praviti naivan, veoma jasno sam naglasio gde su se (uglavnom) incidenti dogadjali. A sa druge strane, kao neko ko (po svojim recima malo vozi po Kosovu poslednjih ((ne zadnjih)) godina) slabo putuje po Kosovu na koji nacin mozes da objektivno otvoris temu o bezbednost Srba na kosovskim putevima? Na osnovu cega si kvalifikovan da o tome raspravljas kada ni sam ne putujes?

A da li lazem..................proveri na netu............pronaci ces barem 3-4 teksta na tu temu.
 
hmmmm,interesantno,baš sam ovih dana razmišljala o poseti kosovu i metohiji...

evo baš me zanima jedno,a neka mi odgovori postavljač teme ili bilo ko ko je bio na kosovu u skorije vreme-da li mogu potpuno normalno da odem u prištinu kolima sa bg tablicama,sednem u centar grada u neki kafić,i na svom maternjem srpskom jeziku naručim nešto kao u bilo kom drugom evropskom gradu a da me niko i ne pogleda???:think:

nešto mi govori da znam odgovor,ali daj bože da nisam u pravu....
 
Nije auto vec autobus, kombi...............
Zubin Potok Mitrovica je put koji ide kroz "Sever Kosova" i tu su policajci u ogrmonoj vecini Srbi.......nemoj se praviti naivan, veoma jasno sam naglasio gde su se (uglavnom) incidenti dogadjali. A sa druge strane, kao neko ko (po svojim recima malo vozi po Kosovu poslednjih ((ne zadnjih)) godina) slabo putuje po Kosovu na koji nacin mozes da objektivno otvoris temu o bezbednost Srba na kosovskim putevima? Na osnovu cega si kvalifikovan da o tome raspravljas kada ni sam ne putujes?

A da li lazem..................proveri na netu............pronaci ces barem 3-4 teksta na tu temu.

put zubin potok -mitrovica vodi kroz juzni deo grada. nakon rata otvoren je sporedan put koji se povezuje sa severnim delom i ceo je na severnom delu mitroivce,ili veci deo. znaci da srbi ne moraju ni da kroce kroz albanski deo. ali posto ja nisam srbin, ja koristim normalan put koji prolazi kroz juzni deo grada. kada se dolazi iz NP koristi se taj put, mada ako je krajnja destinacija autobusa severna mitrovica, onda moze i taj sporedni, ali je to redak slucaj. ako vozac to zeli, on ce preko raske a ne preko zubinog potoka
to sto sam ja rekao "retko", to je relevantno, ono sto je za mene retko, ne mora da znaci da nije vise od tridesetak puta za deset godina, a ti ces reci da je to cesto
 
..........a mene za ta ista pitanja ignorises........kao i moja licna iskustva.
Zasto?
tebe sam pitao.ali znam iz njegovih posotva da je i on bio, i mislim da mozda i on ima pravo da iznese svoje vidjenje tih putovanja. i ponovo necu komentarisati to. niti da li laze, niti da li je u pravu. to je njegovo [tvoje] subjektivno vidjenje
 

Back
Top