FORUM KRSTARICE-pdf LJUBAV I SEX-Sta mislite,o cemu li cemo pisati ovde 2030 godine?

I tako idu dani, meseci i godine pa stignemo mi u 2030-u... sta mislite o cemu cemo tada pisati na pdf Ljubav i Seks?

Oko cega se najvise raspravljati, cemu se najvise smejati, oko cega nervirati... i tako dalje... i tako dalje ...:)

Ako se ja budem razmnožavao Dače juniori će vas ovde smarati kao i njihov ćale, ali ne verujem, ipak ćete biti bezbedni, poštedeću vas toga. :rumenko:
 
I tako idu dani, meseci i godine pa stignemo mi u 2030-u... sta mislite o cemu cemo tada pisati na pdf Ljubav i Seks?

Oko cega se najvise raspravljati, cemu se najvise smejati, oko cega nervirati... i tako dalje... i tako dalje ...:)

Neeeeeeeee, forum ce tada, zbog pojedinaca biti pun korisnika ko Antarktik ljudi...:D
 
sofronije tol'ko nemas ideje da otvaras iste teme na razlicitim pdfovima :lol:

ma jok breee metlo, nego sam se malo igrao kreativnosti i trazio neku temu koja moze da se postavi na svim podforumima sa istim naslovom a da bude u skladu sa pravilnikom :) postavio sam je samo ovde i na politici jer na drugim pdf skoro i da ne pisem!
 
I tako idu dani, meseci i godine pa stignemo mi u 2030-u... sta mislite o cemu cemo tada pisati na pdf Ljubav i Seks?

Oko cega se najvise raspravljati, cemu se najvise smejati, oko cega nervirati... i tako dalje... i tako dalje ...:)

ukoliko Krsta do tad da umre usled pojavljivanja novih vida komunikacije, oni najvatreniji poštovaoci gore navedene će čekajući penziju, neki iz staračkog doma, da otvaraju još teme tipa digo mi se na jednu damu iz susedne sobe, ili dok sam igrao domine sa kolegom iz mladosti, ugledao sam je kako sa štapovima prolazi pored mene, osmehujući mi se......kako god...još nebuloznije teme nego što su danas...
 
ukoliko Krsta do tad da umre usled pojavljivanja novih vida komunikacije, oni najvatreniji poštovaoci gore navedene će čekajući penziju, neki iz staračkog doma, da otvaraju još teme tipa digo mi se na jednu damu iz susedne sobe, ili dok sam igrao domine sa kolegom iz mladosti, ugledao sam je kako sa štapovima prolazi pored mene, osmehujući mi se......kako god...još nebuloznije teme nego što su danas...

Ne znam za neke nove vidove komunikacije koji ce biti bas toliko napredniji od ovih sadasnjih... osim ako do tad ne pocnemo da komuniciramo mislima!
 

Back
Top