Tinejdzeri i izbor partnera

Dakle kakve partnere preferirate po starosti ? :think:
Odnosno koje starosno doba vam najbolje lezi :rumenko:
Koji je extremum koji ste probali :lol:
Koji je extremum koji bi ste voleli da probate :think:


Cisto informativno, da cujem vas pa cu se i ja izjasniti :lol:

Hmm par godina starije...mnogo me privlace i stariji..a uvek sam rekla mladje NE,dok mi se nije svideo jedan mladji decko... :mrgreen: znaci nikad ne reci nikad.
Nisam nesto extremna.
 
Ta prvi drugi srednje te gleda kao boga....a ova te vrti...ta prvi drugi srednje trazi manje para itd....
nije to stvar gluposti nego nemastine i prakticnosti...a i musakrci vole mladje...

nisi bash u pravu
trebas da budes sa onim skim ti je lepo,a ne da racunas da li ti se vise isplati da kreses 13ogodisnjakinju ,jer je ona zapanjena sto mozes da dignes stolicu jednom rukom
ili da se zabavljas sa 16ili 17 ogodisnjakinjama koje od tebe traze vise;)
 
Poslednja izmena:
nisi bash u pravu
trebas da budes sa onim skim ti je lepo,a ne da racunas da li ti se vise isaplati da kreses 13ogodisnjakinju ,jer je ona zapanjena sto mozes da dignes stolicu jednom rukom
ili 16ili 17 ogodisnjakinju koja od tebe trazi vise;)

Pazi...sa ugla prakticnosti...

mnogo je lakse biti sa devojkom od 17(jos uvek)..nego sa onom od 21....prosto ako nista...manje para trosi...
A i usput vise te postuje...prosto ima tu i onog patrijahalnog da se postuje stariji...

muskarci uvek traze mladje....osim kad su klinci...ja bi sad bulju dao za neku od 21 ili 25...ali kad imas 25 ti vidis sve nedostatke takve...
 

Back
Top