Razvijanje osjecaja na klimavom tlu

Nisi zelio , oni se ipak bude - osjecaji , a ta osoba ima etiketu srcolomca ?!?!

Riskirat ?

Ne.Jer njemu jedno žensko :heart: manje - više ništa ne znači , a šta ja da onda radim posle sa svojim slomljenim srdascetom? A,jok...od takvih treba samo begati...mada shvatam da je to negde u dubini duš njihov strah od vezivanja i duboke ljubavi,ali nemam ja više vremena za takve srcelomce...Ne,ne...Znaš kako Maraja Keri kaže u pesmi: "Heartbreaker"..."I should of known back from the start..you are gonna break my heart"....ti srcelomci su neizlečiva kategorija...jer vuk dlaku menja ali ćud nikada..mozda ne sad odmah,mozda ne sutra,mozda ne za pet godina..ali kad tad,slomice ti :heart:,veruj mi.:)
 
Ja sam bio srcolomac :heart: gomilao samo novac,sve dok tebe nisam sreo,sreo pa skroz zanemeo,srce mi je od kamena,dok ne dodje ti malena.....

Obicno neko na kraju ti stane na kraj :mrgreen: (smotala mala).....

Desava se da se ljudi u potpunosti promijene zbog nekoga..... :)

Ja ne verujem u takve krupne promene...to je negde i dalje u Vama,samo je pitanje kada ce se opet ispoljiti...:)
Ne kažem ja da ne može biti da se taj neko skroz promeni,ali...ja u to ne verujem,iskreno,jer sam imala posla sa srcelomcima...:)
 
zavisi....ja nemam zelju niti me privlace muskarci koji nisu izbirljivi jer se ni ja tada ne osecam odabranom i posebnom....volim ozbiljne, odmerene muskarce u koje mozes imati poverenja....a koji se usput i vrhunski sexaju....:D....ali, ako te privlaci rizik, pa ok....i to je za ljude a srce nije od stakla a i ribica nije potrosni materijal.....
 
Ja ne verujem u takve krupne promene...to je negde i dalje u Vama,samo je pitanje kada ce se opet ispoljiti...:)
Ne kažem ja da ne može biti da se taj neko skroz promeni,ali...ja u to ne verujem,iskreno,jer sam imala posla sa srcelomcima...:)

Fazon je u tome sto niko sebe ne smatra srcelomcem...
Jer vise je to etiketa od strane drugih,naljepljena na odredjenu osobu.....
Kako ja mogu biti srcelomac,ako se ne osjecam tako vec kao pcela koja leti s cvijeta na cvijet,ne vidis nista u tome loshe,jednostavno nisi nasao onaj koji bi ti mogao dati dovoljno praha da pravis med...
Jednostavno to nije taj cvijet pa trazis,pokusavas,ne ide ides dalje...Zasto jer ta osoba u tebi ne budi emocije vec potrebu.....
A kada neka probudi emocije to je vec druga prica,kazem za prave,iskrene i ciste emocije (tipa cekat cu te za seks ako treba i 2 godine)......Razumijes....

Takve osobe to ne shvataju i ne uvidjaju,vec samo im je to prelaz,potraga za necim...a onda dobiju od strane sredine,drugih osoba,titulu "srcelomac"
 
Nisi zelio , oni se ipak bude - osjecaji , a ta osoba ima etiketu srcolomca ?!?!

Riskirat ?

A šta ti riskiraš ako unapred znaš da je švaler i srcolomac?
Jedino što možeš da se zajebbeš je da pomisliš da će baš tebe da zavoli i da će baš zbog tebe da se promeni, a neće sigurno.
Švaler je švaler zato što ga ne možeš imati samo za sebe i na duge staze.
A i ako bi postao takav, da samo tebe voli i da ti bude veran - ne bi bio interesantan, ostavila bi ga.
Zato se takav ne menja, jer ne želi da bude poražen.
On želi sve žene, ne samo tebe, a ne voli ni jednu.
 
Ne,nego proračunat rizik..dakle,onaj rizik koji signalizira da je moguća osoba potencijalna "opasnost"...to je onda ludost,shvataš? Kao da skačeš u more duboko 20 m, a ne znaš uopšte da plivaš..:)

Treba da se odlučiš šta ćeš hoćeš biti nindža ili min.dža...proračunat rizik postoji samo u ekonomiji, na tebi je da li ćeš se odlučiti na mali i zaraditi sigurno ili na veliki na koji postoji velika mogućnost da ćeš da pukneš ali isto tako i da dobiješ...ali je proračunato u svakom slučaju;)...tu osećanjima nema mesta, čist posao bez emocija.Srce nema računicu zato i bude slomljeno nekad... ali hebi ga, nisi ga ti sam slomio, već si išao putem kojim te je vodilo.To obično bude tako.
 
A šta ti riskiraš ako unapred znaš da je švaler i srcolomac?
Jedino što možeš da se zajebbeš je da pomisliš da će baš tebe da zavoli i da će baš zbog tebe da se promeni, a neće sigurno.
Švaler je švaler zato što ga ne možeš imati samo za sebe i na duge staze.
A i ako bi postao takav, da samo tebe voli i da ti bude veran - ne bi bio interesantan, ostavila bi ga.
Zato se takav ne menja, jer ne želi da bude poražen.
On želi sve žene, ne samo tebe, a ne voli ni jednu.

Ukratko to je osoba koja voli samo sebe.;)
 

Back
Top