Vlasnik kafića "No-No" otsekao drvo jer mu smetalo!

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Vlasnik kafića "No-No" u ulici Svetozara Markovića 40 na Vračaru otsekao drvo jer mu je smetalo da napravi baštu. Nikako se stogodišnje drvo nije uklopilo u njegovo vizuelno rešenje moderne bašte sa tendom i motorna testera je skratila za glavu...
Ulica prepuna takvih stabala, kroz koju sam kao dete prolazio šetajući, uživajući u hladovini i kiseoniku...

Možda je vlasnik kafića neki Đilasov rođa? Šta mislite o ovakvoj brutalnoj devastaciji Beograda od strane bahatih vlasnika prčvara? Da li danas svako može da seče drveće u Beogradu ili samo gradsko zelenilo kad se podmažu pitam ja vas?

Građani kada vide od vlasti kako se seku platani po beogradu - uzima stvari u svoje ruke i počinje da seče sve šta mu padne pod ruku...



 
Poslednja izmena:
Ма, каква казна, газда је дебеле паре платио, подплатио и преплатио да му дају башту на месту које је тотално накарадно. И сад се понаша као газда тротоара, сече, руши, преграђује. Него, где су борци против сече дрвећа? А, да, они бране само платане...
 
A ništa, sačekamo opet 100 godina kako bi prošetali bulevarom i udahnuli svež kiseonik ;)
Mislim, sramotno je da se ovakve devastacije dešavaju u centru Beograda na svakom koraku... Bilo koji turista ce se zgražati ako prodje pored ove bašte u Svetozara Markovića 40 i smatraće nas za varvare...
I kakvu sliku mi emitujemo svetu kada radimo ovakve stvari? Znam, javiće se neko iz gradskog zelenila i BAŠ je ovo drvo bilo jako bolesno od postojećih stotinak u celoj ulici :mrgreen:

Ima li neko nekakav kontakt Gradskog zelenila da mu prosledimo ove fotografije?
Hajde ljudi animirajte se malo, ovi su tek počeli sa sečom...

Mislim, sutra će neko da iseče drvo kako bi imao gde da se parkira... Straota dolazi sa ovim demokratama...
 
Pre neki dan kod ortaka u Zemunu svrati mu neki komsija da mu ovaj da neke programe za komp....itd....i taj lik iz Vranja ....i tako pricamo i pita on mene odakle sam ....ja kao iz BG..tu rodjen...on sav u shoku.....kao do sada nije upoznao nikoga ko je rodjen u BG a tu je vec 3 godine :hahaha: Moram da priznam da sam se bas zabrinuo.

Pa ne delujesh mu kao beogradjanin, vishe kao novobeogradjanin :P
 
Pre neki dan kod ortaka u Zemunu svrati mu neki komsija da mu ovaj da neke programe za komp....itd....i taj lik iz Vranja ....i tako pricamo i pita on mene odakle sam ....ja kao iz BG..tu rodjen...on sav u shoku.....kao do sada nije upoznao nikoga ko je rodjen u BG a tu je vec 3 godine :hahaha: Moram da priznam da sam se bas zabrinuo.

Najveci je praznik kad beogradjani odu kuci za praznike :hahaha:
 

Back
Top