Interesantan dokumentarac, komentari dobrodosli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.


Propustili su neke stvari kao što je izjava Alije Izetbegovića da će žrtvovati mir za suverenost bih, koja je bila prva prijetnja izgovorena za govornicom u skupštini.



Laž poput one da su srpski specijalci krenuli u napad na školu MUP-a na Vracama treba da zamaskira sledeće činjenice: "Zelene beretke" su prije dolaska srpskih policajaca zauzele školu i ubile dva srpska policajca, naći ću poslije njihova imena i postaviti ih ovdje. Srpski policajci kreću prema školi tek nakon saznanja da su istu zauzele zelene beretke. Zarobljeni profesori i đaci su svi razmjenjeni. Čini mi se da je ta škola trebala da pripadne srpskoj strani po internom dogovoru.

Evo video na kome se potvrđuje ubistvo dva srpska policajca...




Karadžić napušta hotel dok njegovo obezbjeđenje izlazi na krov hotela. Poslije ih optužuju da su pucali sa snajperima što je van pameti. Ko bi još pucao sa zgrade hotela opkoljen sa svih strana??

Imaš izjavu jednog pripadnika zelenih beretki koji kaže: "da mi nismo uhvatili te Karadžićeve snajperiste možda bi bilo da smo mi pucali po svom narodu.."
Naravno Srbi odavno znaju da su zelene beretke pucale.
Ali trebao im je povod da pokrenu ostale u napad na srpske dijelove grada.


Prvi organizovani napad i sukob tj. početak rata na sarajevskom dijelu počinje napadom muslimanskih jedinica na srpsko naselje Ilidžu, nekoliko dana prije muslimani dolaze na Institut za rehabilitaciju na Ilidži kao bolesnici odakle u 6 sati ujutro sa snajperima pružaju
podršku napadačima.

Evo video gdje muslimanski vojnici govore citiram: "o samom početku i prvom napadu na Ilidžu". Svi su muslimani tako da nema mjesta sumnji...


Šta da ti kažem još efendija, bio sam tu i vidio mnogo toga, ali takvih lažova i podlih varalica kao što su ovi likovi u ovom tvom dokumentarcu teško da je ikada bilo...:evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top