e, :zper: kako bilo ?

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Forumashi jel' pitate to i zashto pitate ?

Nije li ochigledno da je zeni bilo lepo ...

Znam neke koje se na primer, instant prolepsaju :rumenko:
I to se odma vidi, jel' ?

Sto mora to da se pita i odgovara :confused: ?

Drugarice urmashice, pita li vas neko neshto :) i kakav vam je stav po pitanju opisivanja kvaliteta tek obavljenog sexa ?
 
Pa mislim da kad bi me neki tip pitao ;E kako bilo?", da bih prvo umrla od smeha a zatim ustala i ne bi me vise video.
Najvise, ali najvise mrzim muskarce u tom fazonu "kakav sam bio" Pa ako nisi sposoban da zakljucis to po reakcijama tokom sexa, nista ondaK.
S druge strane, ne treba mi ni neki koji bi na razgovor o sexu, ako zaista postoji neki problem, tipa udaljavanje, ja hocu nesto da mu predlozim ili on meni pa ne ume itd. , pobegao glavom bezobzira :lol:
 
Kad god sam pitala,uvijek sam dobijala iste odgovore(toliko iste u toliko drugačijim i različitim postsituacijama )pa sam shvatila da nema potrebe da pitam jer te istovjetne riječi("super","sjajno" itd.)ne znače ništa sem floskule.
Prestala sam pitati i počela gledati(oči partnera) i osjećati (zagrljaj poslije).I sad naravno,mnogo više znam jer ne pitam.
 
Forumashi jel' pitate to i zashto pitate ?

Nije li ochigledno da je zeni bilo lepo ...

Znam neke koje se na primer, instant prolepsaju :rumenko:
I to se odma vidi, jel' ?

Sto mora to da se pita i odgovara :confused: ?

Drugarice urmashice, pita li vas neko neshto :) i kakav vam je stav po pitanju opisivanja kvaliteta tek obavljenog sexa ?

Ti koji ćute i nisu za seks, zreliji su za meditaciju. Normalno je da živi ljudi prozbore par reči o svemu, pa i o seksu koji su imali.
 
ko kaze da tjute bre ?

nego, gde je dilema kada se pita kako bilo ?
ili je to zelja da ga se :D pohvali...
kud ces vecju pohvalu ako ti zena zablista u rukama... bukvalno :)

Čuj, ima neke logike da je u šali priupitaš jel zadovoljna. :) Nećeš ženu posle seksa pitati zna li okvirni raspored jedinica Konfederacije u bici kod Getisburga. :mrgreen:
 
Ti koji ćute i nisu za seks, zreliji su za meditaciju. Normalno je da živi ljudi prozbore par reči o svemu, pa i o seksu koji su imali.

Ja volim pricljive..u svakom pogledu, sexu, obicnom razgovoru..naravno da mi ne smeta da me priupita, iz dosadasnjeg iskustva :rumenko:, se dalo zakljuciti da je muski svet prilicno ne siguran i da i te kako ukljucuju ono sesto culo da bi bolje osetili partnerku..bez puno reci. Mnogo su ne sigurniji nego sto mi to mislimo i predstavljamo.
 
Ja volim pricljive..u svakom pogledu, sexu, obicnom razgovoru..naravno da mi ne smeta da me priupita, iz dosadasnjeg iskustva :rumenko:, se dalo zakljuciti da je muski svet prilicno ne siguran i da i te kako ukljucuju ono sesto culo da bi bolje osetili partnerku..bez puno reci. Mnogo su ne sigurniji nego sto mi to mislimo i predstavljamo.
Pogotovo oni koji češće menjaju partnerke. Svaki početak je težak, rekoše ljudi. Kasnije, kad upozna partnerkine reakcije, muškarac se lakše samostalno snalazi. :D Ali i borba protiv rutine, dosade, navike u seksu uključuje povremeno "anketiranje" njegove drage, radi zajedničkog uživanja, razume se.
 

Back
Top