Letovanje sa novopeceim pubertetlijama

marinika

Početnik
Poruka
6
Bice tesko, znam, al' sta cu, moji su :worth:
Elem, ljudi, pomagajte ako Boga znate. Imam dvoje takvih, stalno su nesto smoreni istatijaznam, i jos jedno 'sitno' dete, pa se trudim da njima ugodim, jer ce tako, i samo tako, i nama biti dobro! Ima li neko dobru preporuku za Halkidiki, na najvise 200km od Soluna, blizu plaze ili na njoj :super: a da opet nije potpuno izolovano. Mislim, da se ne poubijamo :per:.
Ko razume, shvatice...
 
Е, ми идемо тако, са 4 комада - у распону од 12 до 18 година. Одабрали смо Калтеу на Касандри, кажу да је лепа плажа, да има места за излазак и провод, а није неко лудило.
Но, не могу да гарантујем, знаћу тек кад се вратим.
Кућа у којој смо смештени има базен, то им је било значајно, пошто смо се са њима консултовали. :)
 
mi vec cetiri godine idemo sa prijateljima koji imaju devojcice od 14 i 16 god,mooji imaju 16 i 11...spojio ih Bog blesave i super se slazu.Jedva smo se otkacili od dionisosa koji nam je bio prva zajednicka destinacija.Selo ko selo,ali ima desavanja bar njima jer su sve porodice tog tipa tamo.Drustvo odavde,odande,drugari grci sa kojima su stalno u kontaktu...a sto je najvaznije pustali smo ih do dva nocu da zuje bez straha da bi se nesto moglo desiti.Kad smo ove godine cvrsto ostali dosledni nameri da promenimo mesto letovanja izbila je pobuna,jedva smo ih smirili.Nalazi se na 50 km od Soluna i sve druge plaze su dostupne ako ste kolima.
 
Ne brini,draga,sve se to prezivi...:cool:naravno,doci ce momenti da njore i da im je sve glupo,ali pusti ih to brzo..Znam da neces ostrva,ali mi smo sve te potrebe najbolje podmirivali na Skiathosu..I uzivajte,uskoro ce prestati zajednicka letovanja,a onda ce sve to nedostajati...:bye:
P.S.Moji su sada 23,21 i 13...
 
Ohrabrujem, takođe...Naročito je važno praviti izlete, učiniti odmor što dinamičnijim. Skiatos je i po meni rešenje za to.Ali, razmislite i o Krfu. Tamo je izuzetan akva park i to je za sve uzraste, a naročito za decu i mlade najluđi mogući provod. Mana mu je cena, pa ne može da se posećuje baš svaki dan.
 
Da,da...deca se najvise smore ako roditelji forsiraju stil"soba-plaza,soba-plaza..."jer sami zele da se odmore...Dinamika,obilasci,aqua parkovi-ih miline...(ja sam najmladje dete rodila sa 38...letos,na Krfu,gledajuci kako se spustamo mi matorci kao omladina sa najvisih tobogana,jurcamo neumorno gore-dole ona kaze"E,bas volim sto ste me vi rodili,a ne ovi drugi roditelji sto samo sede u hladovini i kazu deci"pazi ovo,ono...")
 
Hvala vam svima na recima ohrabrenja, znam ja da ce nam biti lepo, ali bih zaista volela da ne 'omanem' u izboru. Nasla sam lepe apartmane u Ierissosu na trecem prstu na samoj obali, ali se jedino bojim da im ne bude dosadno. Aqva park se podrazumeva, kada smo spomenuli Grcku, prvo su pitali prolazimo li pored Soluna da svratimo :per:.
Dalje, pogledacu i Skiatos, da vidim sta se tamo nudi. Krf smo vec upoznali (doduse bez njih) pa bismo sada negde drugo, ali kad malo bolje razmislim...mmm...to bi bio pravi pogodak za moju starosnu grupu.
:ok: U svakom slucaju, potraga se nastavlja!!!
 

Back
Top