Ruski ambasador ljut zbog tribine o NATO

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
Zoran Dragišić kaže da je u pitanju nedopustivo mešanje u unutrašnje stvari Srbije i da ozbiljno izlazi iz mandata ambasade.


- Obavestili smo Ministarstvo spoljnih poslova Srbije i predsednika republike o ovome, a oni moraju da odluče da li će naša država tolerisati takvo nedopustivo ponašanje diplomatskih predstavnika - kaže Dragišić za „Blic“.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/184445/Ruski-ambasador-ljut-zbog-tribine-o-NATO
:hahaha: Kakav rezon ovog dragisica... nezavisni vojni analiticar:whistling:
Sad jos da se oglase i ljdp,zavijene u crno i tri babe...
 
A kad 7mi sekretar SAD ambasade , izdiktira uredniku RTSa ko sme da bude gost , i koliko minuta u bilo kojoj emisijui , ili kad ne odobri nesto za dnevnik , to nije mesanje ????
A ni to sto su Britanski i SAD oficiri odlucili da Srbija ima da uvede profesionalnu vojsku ( citaj da ugasi vojsku ) , ni to nije mesanje .
Ni kad Oli ren kaze , da ako Srbi na izborima ne glasaju za njihovog kandidata , da ce Srbija da ide u Izolaciju ... ni to nije mesanje .
 
A kad 7mi sekretar SAD ambasade , izdiktira uredniku RTSa ko sme da bude gost , i koliko minuta u bilo kojoj emisijui , ili kad ne odobri nesto za dnevnik , to nije mesanje ????
A ni to sto su Britanski i SAD oficiri odlucili da Srbija ima da uvede profesionalnu vojsku ( citaj da ugasi vojsku ) , ni to nije mesanje .
Ni kad Oli ren kaze , da ako Srbi na izborima ne glasaju za njihovog kandidata , da ce Srbija da ide u Izolaciju ... ni to nije mesanje .

pa taj dragisic im je na platnom spisku,naravno da mu smeta kad ga neko ometa u izvrsavanju naloga svojih nalogodovaca koji se inace ne mesaju u unutrasnje stvari Srbije.
 
Kakve gluposti...

Mislim, da, to se obicno prica kad neki strani ambasador vrsi pritisak na domace zvanicnike.

Verovatno im je riknulo ozvucenje, pa su hteli da ispadnu face :roll:

Kao, au, zeznuse nas Ruje, a mi bas samo sto nismo nagovorili Srbe da im je NATO prijatelj :dash:

Kakve, bre, fckn tribine kakve pzde materine... Sta ce sad i NATO-vci da nam organizuju susrete sa gradjanima i deljenje promotivnih paketica i poklona kao onomad EU?

Sta, kao, izvolite deco, besplatne makete lovaca-bomardera NATO avijacije; vi ste jos mali, pa se ne secate kad smo hteli seme da vam zatremo njima, al' valja se da znate... za svaki slucaj... :evil:
 

Back
Top