nije mi jasnoOoOoO.....

Poruka
7.683
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?
 
dva

jer, kada bi mene neko prevario, imao bi sanse da se kasnije nastavi nasa veza, kada se ponovo zasluzi
ali kada bi nastavio da laze
to bi u jednom potezu pokazalo da nema ni postovanja ni iskrenosti ni povjerenja,
sto ga diskvalifikuje i kao partnera i kao prijatelja i kao druga i kao poznanika

i fb prijatelja :mrgreen:

btw- zapravo, ne bih trebala da izaberem niti jednu od dvije opcije buduci da ne varam by default
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?


pa saznace on/ona kad tad za to, a i najgore je cuti od drugih za prevaru nego od njega/nje:( veruj mi;)
tako da glasam za drugu opciju pa kud puklo da puklo:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ako bi mene prevarila mogu sad da drvim da bih voleo da mi kaze al nema sanse da bih ruku vise spustio na nju..zene lakse prastaju al bih na to gledao kao na svaku drugu stvar koja bi je povredila..a to ne zelim dovoljno je bilo prevarom..nema potrebne da duzimo na tu temu ako je bilo jednom i ako zelim nastaviti s njom..inace ne bi me grizla savest
 
Teoretski, volela bih da mi kaze, cisto da ne ispadam budala. Ali, onda bih ga smatrala izdajicom i ne bismo imali o cemu da pricamo. To je to. A da mi ne kaze, saznala bih kad-tad, pa bi smo opet dosli na isto....
Eto... cutanjem bi nam MOZDA samo kupio malo vremena
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?

...nekako mi se cini da je prva opcija bolja...

...druga varijanta mi je mucna zaista...ja sam te prevario, bacicu lepo lopticu u tvoje polje i ti odluci sta ce biti, ja oprah ruke svojim priznanjem, priznah ti i sada sam skrusen ali dobar covek....bljak...ako vec varas varaj da niko nikada ne sazna...ako ne umes tako ne hvataj se u prljave poslove...vrhunsko licemerje je prevariti i priznati, ako ti je muka od prevare ne varaj, ako imas slab stomak znaci i da nije za tebe...varalice zato mogu biti samo ljudi koji imaju obraz kao djon...

...ako bi mi se nekada desila prevara biram da ne saznam jer bi me saznanje ubilo...ako se dogodi da prevarim necu priznati ako mi je stalo do decka, moze vam oprostiti ali zaboraviti nema teorije...i onda nastaje pakao i mucenje za oboje, kontrola i spijunaza...
 
Glasam za drugu opciju,izabrao sam da je prevarim i trebao0 bih da ponesem odgovornost za to.A ako sam bio u stanju da je prevarim,možda ne volim više tu osobu, ili je nikada nisam voleo.Bio sam u situaciji,ali nikada dosad to nisam uradiio.
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?

nisam za prevare. aliako do toga vec dodje (da ne zalazimo sad zasto i kako) ne treba reci ni po cenu da te kolje. posebno ako ga volis.
ps. tome su me muskarci naucili i u pravu su
 
1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?

Prećutati i nastaviti dalje, ako možeš, tj. ako je ipak nakon probe sa drugim:whistling:, to to:)
Lično, teško da bih negde brljala ako već nisam poprilično sigurna da ono nije bilo to što tražim;).
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?


Pa najbolje je ne zaebavati se,vec kad volis i odlucis se sto imas tamburat se sa strane.... :)

Mislim,ipak sve se vrati :) hehe....
Mah neam pojma kako god okrenes nevalja,ali svako treba da stoji iza svojih gresaka,ipak ima ona stara poslovica :"Mjesec zna!!"
 
...nekako mi se cini da je prva opcija bolja...

...druga varijanta mi je mucna zaista...ja sam te prevario, bacicu lepo lopticu u tvoje polje i ti odluci sta ce biti, ja oprah ruke svojim priznanjem, priznah ti i sada sam skrusen ali dobar covek....bljak...ako vec varas varaj da niko nikada ne sazna...ako ne umes tako ne hvataj se u prljave poslove...vrhunsko licemerje je prevariti i priznati, ako ti je muka od prevare ne varaj, ako imas slab stomak znaci i da nije za tebe...varalice zato mogu biti samo ljudi koji imaju obraz kao djon...

...ako bi mi se nekada desila prevara biram da ne saznam jer bi me saznanje ubilo...ako se dogodi da prevarim necu priznati ako mi je stalo do decka, moze vam oprostiti ali zaboraviti nema teorije...i onda nastaje pakao i mucenje za oboje, kontrola i spijunaza...

nisam za prevare. aliako do toga vec dodje (da ne zalazimo sad zasto i kako) ne treba reci ni po cenu da te kolje. posebno ako ga volis.
ps. tome su me muskarci naucili i u pravu su

Tako je.
Zasto je prva opcija bolja, pise u njihovim postovima.
I zaista, ko ce posle toga da se znoji i vriska u snu kao devojchica ili da oseca teret kao da je strazar iz Auschwitza, neka sedi i nek gleda sport na tv-u.
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?

Neka lepo kaze, pa da se razidjemo kao ljudi
 
e ovako
sto se prevara tice

ako prevarite osobu koju volite ( milion i jedan razlog moze biti )
pokajete se
i shvatite da vam to ic nije trebalo
i da volite svog decka/devojku :heart:

sad,

postoje 2 opcije

1. precutati i praviti se da nist' nije bilo i truditi se da svojom paznjom, neznoscu i statijaznam prema svojoj :heart: smirite savest barem

2. reci mu sta se desilo pa kud puklo...od njega tad zavisi dalji tok situacije


:whistling:

vas izbor?
najbolji izbor?

normalno, pod 1...
...misim...ko je lud da svesnu sruši sve...
...dadada...koj si se ****** upušto u prevaru, ako ne želiš da se sruši...pa da...tačno, al jebbi ga...ljudi smo...
 
e ja ne znam da drzim jezik za zubima i kad sam to jedan put odradila (sa namerom da rasturim brak) sledeci dan sam rekla muzu i zamolila ga da se spakuje...nisam ja osoba za petljancije, za to trebas da budes diskretan te reci nema u mom recniku....:D....pa ja nisam varala ni svalera
 

Back
Top