Da li ste zadovoljni sobom?

Da li ste zadovoljni sobom fizichki?

  • Jesam

  • Nisam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
trenutno ne u potpunosti ali u principu da... nemam one glupe komplexe tipične za žene doduše tipa kriv mi nos mala mi usta debele mi butine... jedino što treba da smršam i da se utegnem još inače dimenzije, osnovne karakteristike, gradja prirodna, faca isl. kul... dobro i da mi je mal veći
 
da,znas:rumenka:
salo:rumenka:na stomaku:rumenka:sa strane:rumenka:
ostalo,stvar psihe:(

sto bi moja drugarica rekla: ljubavne rucke hahaha xD

treba da prihvatimo sebe kakvi god da smo i da budemo zahvalni Bogu na tome sto imamo....treba malo da se zamislimo i shvatili bi koliko gori mozemo da budemo...

uostalom....ja kazem....lepota se ne ogleda u savrsenstvu nego u nesavrsenstvu....
'ocu reci da nije tesko biti lep ako ti je sve na svom mestu....:)
 
Само ми нос смета.
Није то онај типични тинејџерски комплекс: ''Јао, мало ми је крив нос, имам малу грбу, куку мени...''
Него је заиста велики. Оперисаћу га сигурно.
 
Skoro da jesam...
Voleo bih da se jos malo izoblikujem da izgledam otprilike kao moj cale iz mladjih dana....
Znaci ne nesto preterano nabildovano ili izdefinisano... to mi je nekako plasticno i neprirodno...
Nesto na ovu foru:
jake-gyllenhaal-shirtless-prince-of-persia-05.jpg

Uvek mi je model prince of persia izgledao dobro sto se tice muskulature(jedino ne u prvom delu, tu je previse mrsav....)

I voleo bih da sam malo fotogenicniji... Nervira me kako ispadam na slikama... Nervira me kako mi nos ispadne na slikama....
 

Back
Top