Kako bi ste startovali forumaljku/ forumasa ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
17.135
Molim vas, budem li video i jedan spam trazicu momentalno brisanje teme kolko da se zna . Muka mi je vise od citanja vasih spamerskih, subintelektualnih postova :bljak:

Evo jedne situacije koja se verovatno dogodila mnogima od nas :rumenko:

Citajuci postove neke forumasice/forumasa primetili ste da Vam se ta forumasica/taj forumas dopada na ne bas samo forumski nacin. I sad kako su ljudi ovde u 90% slucajeva spameri vi naravno i kada bi ste rekli nesto ozbiljno to ne bi bilo shvaceno jel ?:think: Vec bi se shvatila kao sala ili kao "minut dosade pa cek da napisem nesto na LJIS-u " . (Opste je poznato da je LJIS gde ljudi lece mozak da ne kazem istrisu sva sr*nja iz sebe po forumu)
I sad vi ne mozete da budete shvaceni ozbiljno od druge strane ni na koji nacin, kako ce te staviti do znanja tom forumasu/forumasici da vam se svidja, i da li ce te uopste to uraditi ako vam se svidja.

Hvala sto ne spamujete :cmok: (imam osecaj da sam ovo dzabe rekao) :roll:

----------------
Now playing: Connect - Ako Umrem Sutra
via FoxyTunes
 
Poslednja izmena od moderatora:
Stivi nemoj se nerviras a sto se teme tice samo direktno prvo cu da jedem a onda cu da te kawam
Ajde napni babu pa dodji na forum :rumenko:
nije problem u startovanju, nego u tome što se ona druga strana ljuti ako vi ne pristanete odmah na kafu/upoznavanje/šta god ... :roll:

Pa sad, kako uopste zapocetiti to "Ej ajmo na kafu" a da se ne shvati prijateljski i da li se to uopste shvati kao poziv na date ili hebem li ga kako se shvati :neutral:
 
Poslednja izmena od moderatora:
]Molim vas, budem li video i jedan spam trazicu momentalno brisanje teme kolko da se zna . Muka mi je vise od citanja vasih spamerskih, subintelektualnih postova :bljak:

Evo jedne situacije koja se verovatno dogodila mnogima od nas :rumenko:

Citajuci postove neke forumasice/forumasa primetili ste da Vam se ta forumasica/taj forumas dopada na ne bas samo forumski nacin. I sad kako su ljudi ovde u 90% slucajeva spameri vi naravno i kada bi ste rekli nesto ozbiljno to ne bi bilo shvaceno jel ?:think: Vec bi se shvatila kao sala ili kao "minut dosade pa cek da napisem nesto na LJIS-u " . (Opste je poznato da je LJIS gde ljudi lece mozak da ne kazem istrisu sva sr*nja iz sebe po forumu)
I sad vi ne mozete da budete shvaceni ozbiljno od druge strane ni na koji nacin, kako ce te staviti do znanja tom forumasu/forumasici da vam se svidja, i da li ce te uopste to uraditi ako vam se svidja.

Hvala sto ne spamujete :cmok: (imam osecaj da sam ovo dzabe rekao) :roll:

...pa kazzesh joj neshto tipa ajde da podjemo, ili neku drugu frazicu na koju se pale forumashice...:rumenko:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa sad, kako uopste zapocetiti to "Ej ajmo na kafu" a da se ne shvati prijateljski i da li se to uopste shvati kao poziv na date ili hebem li ga kako se shvati :neutral:

ma teče neka opuštena priča, i onda odjednom - e, a kad ćemo ti ja i da se upoznamo? aj sutra :neutral:

evo, da ja sad pitam forumašice - da ste svaki put kad, vas je to neko pitao, otišle na kafu, do sada biste verovatno navukle hroničnu nesanicu izazvanu količinom popijene kafe :roll: (ne mislim samo na pozive forumaša, nego uopšte u životu)
 
ma teče neka opuštena priča, i onda odjednom - e, a kad ćemo ti ja i da se upoznamo? aj sutra :neutral:

evo, da ja sad pitam forumašice - da ste svaki put kad, vas je to neko pitao, otišle na kafu, do sada biste verovatno navukle hroničnu nesanicu izazvanu količinom popijene kafe :roll: (ne mislim samo na pozive forumaša, nego uopšte u životu)

Istina .

I ja mislim .

Brate mnogo su ljudi .... zatvoreni .

Mnogo mrzim kasiranja , brate necu sisu da joj iscupam ako izadjemo na sladoled :neutral:

----------------
Now playing: Justin Timberlake - 4 Mnutes (ft. Madonna & Timbaland)
via FoxyTunes
 
Ma kakva pesma iz moje glave, mislis da bi je dirnulo to ?


:rumenko:

kako ne....veruj mi :)

nešto tipa ovako..

samo za tebe,uvek uz tebe a njih ko jbe...

Da volim te ja,nek znaju svi (pa ubaciš njeno ime :hahaha: ) da volim te jaaa
nek peva ceo grad,nek čuje Beograd da volim teeeeee

Volim te (......) ja ludo volim te (......)
i gde god guzom da zavrtiš ti
gledaće te tvoj Stivi

Kad ti sreća leđa okrene
Kad te stignu razne nevolje
ti računaj i tad na mene
pesma moja nek ti pomogne....

:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top