NICK: što znači ???

KLAPAT

Primećen član
Poruka
640
Od kad sam na forumu primjetila sam,da imamo prilično čudne i odkačene nice.Pa me zanima kako ste ga izabrali.:think::think::think:
Evo da počnem od sebe, moj nick su prva tri slova kćerinih imena Klaudija i Patricija.
 
Moj nick je govoreći, M - početno slovo prezimena, i nadimak od milja, kojim me sada već retko ko zove :zcepanje::zcepanje:

A avatar, zašto ne i to.
Moja curica na reprizi svog prvog rodjendana (da imala je dve proslave).
 
Poslednja izmena:
Pota...
Tako me je tetka zvala od milja..... jos od malena....
Ta tetka mi je dala pravo moje ime koje je rijetko u mom kraju..mislim da je postojala jos samo jedna devojka mladja od mene sa tim imenom....
Inace na ovo pota se nadovezuje jos i lepota,ali to bi bilo malo previse pa je ostalo samo Pota ;)
To mi je nick skoro na svim "gostovanjima" na netu a i avatar je moj omiljeni graficki rad ..;Mnogo lici na mene...rad ne devojka :)
Samo mi zao sto se na njemu ovde ne vidi gif.....
 
Poslednja izmena:
Meni ce biti malo komplikovano objasniti moj nick...Mislim....
A avatar,ma ja sam zaljubljenik u te stare,nase crtane junake...i tako je ovaj zavrsio tu da ga spasem zaborava...stavila bih ih sve najradije...
 
Ja sam htela da se registrujempod nikom "osmeh", ali je bilo zauzeto.
Tad mi nije palo na pamet da dodam neku zvezdicu ili slično i pošto je "smeh" bilo slobodno, tako je i ostalo.
sad bi mi bilo žao da menjam. :)
 
moj avatar je starija cerkica u periodu od 5meseci sa tatinim naocarima-mi smo njoj svasta radili

A posebno su mi zanimljivi sledece nick-ovi:kafetin na zelene tufne i novcic u fontani
 
Poslednja izmena:
Pa shta ja da vam kazem, Jaca je skraceno od moga imena, a tako me zovu i na poslu,023 je broj mesta moga grada, inace 23 broj moj srecan broj :heart: A avatar je odraz moje slobode koju najvishe volim od svega i zato ga mnogo volim:heart:
 
Moj nick je pocetno slovo prezimena i tepano ime iz detinjstva:)
Registrovala sam se nekad, ali sam zaboravila da sam registrovana:rumenko::rumenko: pa htela ponovo kad sam naisla na ovo divno "mesto", sa nickom Qwerty, ali mi nisu dali-kazu vec registrovana mail adresa:rumenko::rumenko:
Inace me ova . (tacka) u nicku mnogo nervira, i rado bih brisala, a jos radije promenila Nick....:D:D:D u Qwerty:zper::roll:

Avatar, pa u momentu kad sam htela da uredim korisnicki profil (da vam budem ravna:zcepanje::zcepanje::zcepanje:) imala sam jedinu tu sliku, a da nije porodicna, od dece, itd. Ova ostala od pravljenja pozivnica... Ali, uskoro cu promeniti jer mi uopste ne "pase" Betty Boop:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top