KEMAL KAROVIĆ - Zlostavljač pasa

Lucius Vorenus

Zainteresovan član
Poruka
473
Ovde imate sve:
https://www.facebook.com/#!/pages/T...C-izvede-pred-lice-pravde/416818446200?ref=ts
A ovde se nalazi i snimak (nije za osobe sa slabijim srcem):
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100315068

Ukratko, ovaj zlotvor se zabavlja tako što pušta svog psa na druge pse, uglavnom mlade štence koji se čak i ne brane jer ne znaju šta ih je snašlo. Pošto je zlotvor mislio da je to super i da će privući pozitivnu pažnju, objavio je sve to na svom fejsbuk profilu, pa su sreća ljudi uspeli da prikupe njegove fotografije i da ih postave u grupi koju sam naveo na početku teksta.
 
Poslednja izmena:
kemal_b.gif


Treba istrebiti ovakvu gamad.
 
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100316087

Tužilaštvu će biti prijavljene tri osobe za zlostavljanje životinja
"Policija će Kantonalnom tužilaštvu dostaviti izvještaje protiv tri osobe, od kojih je jedna maloljetna, zbog krivičnog djela mučenje i ubijanje životinja", potvrdio je za Sarajevo-x.com Irfan Nefić, glasnogovornik MUP-a Kantona Sarajevo.

Kako nam je rekla glasnogovornica sarajevskog Tužilaštva Jasmina Iftić, sva trojica će nakon saslušanja u policiji biti puštena na slobodu, budući da nema elemenata da im se određuje jednomjesečni pritvor.

Ipak, njihova odgovornost je utvrđena i zbog toga će, kao osumnjičeni, biti prijavljeni Tužilaštvu, koje će nastaviti postupak protiv njih.

Nefić nam je na kraju razgovora iznio informaciju koja u ovom trenutku zanima mnoge - oba psa sa snimka su živa. Ipak, nije mogao dati više detalja, poput toga gdje se sad nalaze psi.

Podsjetimo, nakon što je naš portal jučer objavio snimak na kojem se vidi kako mlađe muške osobe zlostavljaju psa, tako što su na njega pustili pit bulla, desetine Sarajlija su slučaj prijavili policiji.

Javnost je itekako uznemirena ovim gnusnim činom, te će, zasigurno, s velikom pažnjom pratiti nastavak procesa protiv trojice osumnjičenih čije inicijale nam Nefić "nije bio u prilici saopštiti".

Eto, i pored snimaka i dokaza, ne vredi, "nema elemenata". Ako se ovakvim zlotvorima ne stane na put drakonskim kaznama, ništa ih neće sprečiti da to ponovo urade.
Neće dobiti čak ni materijalnu kaznu. Strašno...
 
Ko za koliko je puta Ludi Kemal to isto uradio a nije snimao...dok jedan ne plati drugi se neće smiriti
Ne radi se ovde o jednoj budali već i o svim budućim koji imaju istu nameru...kažnjavanje ove bitange mora uticati edukativno i preteće istovremeno...u prevodu ko ne shvati na jedan način uvek ima drugi način...

Ljigavi se sada uplašio drugog načina....uživao je u bolu i patnjama drugog a sada se tog istog bola koji je okrenut prema njemu uplašio....jednostavno usrao se od straha
 
Joj strasno...Ja sam morala da iskljucim zvuk,nisam mogla to da slusam...Njegov pas nije nista kriv,on ga je takvim napravio..Bez komentara,mislim sta reci vise na ovakve stvari kad je svakim danom sve gore,i svaki put te vise iznenadi.Boze jadan pas:sad2: Nego,ne znam da li je zajebancija sto se tice onog skupljanja kod katedrale,jel cete ici?
 
Ko za koliko je puta Ludi Kemal to isto uradio a nije snimao...dok jedan ne plati drugi se neće smiriti
Ne radi se ovde o jednoj budali već i o svim budućim koji imaju istu nameru...kažnjavanje ove bitange mora uticati edukativno i preteće istovremeno...u prevodu ko ne shvati na jedan način uvek ima drugi način...

Ljigavi se sada uplašio drugog načina....uživao je u bolu i patnjama drugog a sada se tog istog bola koji je okrenut prema njemu uplašio....jednostavno usrao se od straha

Potpisujem! :tick:
 

Back
Top