IZBAČEN RETRIVER IZ KOLA NA ADI

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Upravo sam dobila informaciju da je večeras na Adi iz kola izbačen retriver. Mukica nosio je svoj povodac u ustima i trčao za kolima :sad2:Čovek koji je to video, nije uspeo da vidi tablice, jer je bio mrak. Sutra će biti provereno da li je čipovan. Radi se o mužjaku starom oko godinu dana...ako ima zainteresovanih neka se jave!
 
znam kako je, i ja sam se nervirao sto su mi psu presli preko noge u mraku, nisam video tablice! A takvi kao ovi su tipa volimo ga dok je mali i sladak, kad odraste prepuste se svojim poslovima.Znam lika koji je hranio psa koricom hleba dnevno...Pijavljen je posle nzm sta se izdesavalo.
 
Pre 3-4 dana kod spomenika Vojvode Stepe u Kumodrazu, napustena malteska pudla, danas napusteni doberman na istom mestu.Prosle godine rot.

Sta se desava tim manijacima u glavi? Tipa iznenade se koliko zapravo treba da se brines o psu (doduse nista specijalno, da ga hranis, vakcinises i volis) ali izgleda da im je to mnogo. Kako bre neko moze da ostavi kera koji je bio sa njim godinu dve, ma i mesec dana. Kako je uopste mogao da uzme dobermana ako se predhodno nije informisao o rasi i nije bio spreman da vodi brigu o njemu.
Roditelji koji kupe malecne preslatke malteske pudle svojoj decici pa se iznenade kada vide da to nije igracka nego zivo bice sa itekakvim karakterom. Od dva staforda u kuci najzeznutiji pas je malteska pudla. Doneo nam komsija, neko ga je izbacio kod neke kafane i pratio ga je sve do kola. 7 meseci smo pokusali traume da lecimo, bio je skroz nenormalan, Boga pitaj sta su mu radili.

Ti retardirani kreteni nece sigurno bacati pse okolo ako su cipovani, jer mozes normalno da ih pronadjes. Imati psa od preko godinu dana a da nije cipovan vec govori dovoljno o vlasniku.
 

Back
Top