Форум ->једино место где могу бити риба

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
... довољно је да изаберем секси ник, ставим неки hot аватар, уредим профил да изгледа јако фенси, а онда скинем са нета слике неке супер рибе, и ставим их на Слике форумашица и форумаша, тако да ми сви деле комплименте, а ја квасам од задовољства, јер inbox је увек пун порука обожавалаца, овде ме сви воле...
Да не заборавим да напоменем, у сваком посту ћу потенцирати да сам у СЖ екстра риба, тако што ћу себе стално хвалити, и измишљати неке врлине које не поседујем, бити све оно што нисам...

Написано је у првом лицу, али се наравно не односи на мене ;) Јасно к'о дан ;) :lol:
Да ли препознајете овакве особе на форуму? Ја знам бар једну ;)

Шта мислите о овој појави?
За коју са форума сматрате да је лажна риба?

Најзанимљивије ми је када неки момак пожели да се упозна са нашом екстра рибом :mrgreen: Како ће онда да се понаша, јер лако је да куца и измишља, а скроз друга ствар контакт лицем у лице ;)
 
... довољно је да изаберем секси ник, ставим неки hot аватар, уредим профил да изгледа јако фенси, а онда скинем са нета слике неке супер рибе, и ставим их на Слике форумашица и форумаша, тако да ми сви деле комплименте, а ја квасам од задовољства, јер inbox је увек пун порука обожавалаца, овде ме сви воле...
Да не заборавим да напоменем, у сваком посту ћу потенцирати да сам у СЖ екстра риба, тако што ћу себе стално хвалити, и измишљати неке врлине које не поседујем, бити све оно што нисам...

Написано је у првом лицу, али се наравно не односи на мене ;) Јасно к'о дан ;) :lol:
Да ли препознајете овакве особе на форуму? Ја знам бар једну ;)

Шта мислите о овој појави?
За коју са форума сматрате да је лажна риба?

Најзанимљивије ми је када неки момак пожели да се упозна са нашом екстра рибом :mrgreen: Како ће онда да се понаша, јер лако је да куца и измишља, а скроз друга ствар контакт лицем у лице ;)
ako ih to cini happy, a ne idu na stetu nikome
kog vraga me briga?
 
ja ovde citam svakojakih varijanti...sve kao satro udate sa decom,muzevima,a po ceo dan vise ovde...pa onda logicno pitanje treba postaviti...kada ta deca jedu nesto kuvano?kada im neko pomogne oko nekog zadatka...a ima i onih satro oko kojih se lome tipovi...ne mogu jadne da se odbrane od tolikih nasrtaja...a i one su po ceo dan ovde,pa mi cudno kada stigne neko da ih muva...mislim,sta,jel preko mejla?a i tipovi su isti takvi...ono,lep,situiran,obdaren,faker...a naravno po ceo dan ovde...kada stignu toliko riba da imaju...a i druga veoma bitna stvar...verujem da njih 99 posto ima fejsbuk,majspejs i ostale nakaradne internet varijante za promociju imbecila...sto dalje implicira da su po ceo dan na netu...
 
ja ovde citam svakojakih varijanti...sve kao satro udate sa decom,muzevima,a po ceo dan vise ovde...pa onda logicno pitanje treba postaviti...kada ta deca jedu nesto kuvano?kada im neko pomogne oko nekog zadatka...a ima i onih satro oko kojih se lome tipovi...ne mogu jadne da se odbrane od tolikih nasrtaja...a i one su po ceo dan ovde,pa mi cudno kada stigne neko da ih muva...mislim,sta,jel preko mejla?a i tipovi su isti takvi...ono,lep,situiran,obdaren,faker...a naravno po ceo dan ovde...kada stignu toliko riba da imaju...a i druga veoma bitna stvar...verujem da njih 99 posto ima fejsbuk,majspejs i ostale nakaradne internet varijante za promociju imbecila...sto dalje implicira da su po ceo dan na netu...
:worth:
О томе ти причам!

ondak daj slike da te muvamo preko pej-pej :per: :mrgreen:
Не треба, хвала, смувана сам :lol:
 
A sad ozbiljno

primetila sam na forumu da kad se pojavi seksi avatar, momci odmah kolutaju ochima, bez obzira shta taj nik pishe
Evo sad kad bi djoki.ca stavio avatar na kom je razdeljak od sysa i nastavio da pishe na nekom pdf-u gde mu nik nije tako poznat, bio bi mu pun inbox
a josh kad bi se prenikovao u "slatka cica" "pohotna meduza" "uzmi me" srculence" i slichna sranja a ostavio da pishe pol "mushki" i dalje bi mu se bacali pod postove.
 
Takvi su iz mog forumskog iskustva jako, jako retki.
Pojave se s vremena na vreme i nestanu prilicno brzo.
Karakterishe ih upravo to sto si opisala.
Pazljiv posmatrac primetice da tu nesto nije u redu.
Obicno ne pisu kako bi zena pisala, koriste formulacije, recnik i shablone razmisljanja koji nisu svojstveni zenama.
U svemu su suvishe.....dobri, odlucni, beskompromisni, ispravni, idealni.....
Nikad ne pisu na temama na kojima bi se mogao odslikati njihov karakter, nacin razmisljanja i sl.
Nikad ne pisu o nekom problemu, ne unose se u pisanje drugih, ne daju smislene savete....jednostavno se vidi da to nisu realne osobe.
No, kao stto rekoh, takvi su jako retki.

Vecina ostalih ovde moze se svrstati u tri klase.
Oni koji su ovde otprilike ono sto su i u RL
Oni koji su potpuno suprotno od onoga kakvi su u RL
Oni koji ovde pokazuju neku svoju stranu koju u RL iz raznih ralzoga ne mogu ili ne zele
 
Takvi su iz mog forumskog iskustva jako, jako retki.
Pojave se s vremena na vreme i nestanu prilicno brzo.
Karakterishe ih upravo to sto si opisala.
Pazljiv posmatrac primetice da tu nesto nije u redu.
Obicno ne pisu kako bi zena pisala, koriste formulacije, recnik i shablone razmisljanja koji nisu svojstveni zenama.
U svemu su suvishe.....dobri, odlucni, beskompromisni, ispravni, idealni.....
Nikad ne pisu na temama na kojima bi se mogao odslikati njihov karakter, nacin razmisljanja i sl.
Nikad ne pisu o nekom problemu, ne unose se u pisanje drugih, ne daju smislene savete....jednostavno se vidi da to nisu realne osobe.
No, kao stto rekoh, takvi su jako retki.

Vecina ostalih ovde moze se svrstati u tri klase.
Oni koji su ovde otprilike ono sto su i u RL
Oni koji su potpuno suprotno od onoga kakvi su u RL
Oni koji ovde pokazuju neku svoju stranu koju u RL iz raznih ralzoga ne mogu ili ne zele

Bravo kolega, eno me :sad2:
 

Back
Top