Kupujte u IDEA-i kupujte hrvatske proizvode - jer oni bojkotuju sve sto je srpsko

imam srpske cokolade, cokoladice kao sto su one kodu kokosove, imamo jafu , medeno srce, bonzitu , munch mellow, srpske karamel bombone - i koji ce mi/nam pored svega ovoga neko hrvatsko sranje zvano bajadare i slicne gluposti?

to po meni kupuju samo ovi sa kompleksom nize vrednost jer sam spreman da se opkladim sa svakim da su srpski konditorski proizvodi ukusnij ii kvalitetniji od hrvatskih.

Linolada i nekadasnja Kinder lada su mi nenadmasne.

Evo, ako to nadmasi neki srpski proizvod, automatski prelazim na njega.
 
Slavka,gaze nas sve.
Imam odbojnost prema hr. zbog svega sto su nam radili i sto ce nam sa nasom pameti opet raditi.
Necu zato sto sam Srbin koji je protjeran iz svoje kuce u toj istoj hr.zato sto sam izgubio dosta rodjaka i prijatelja koji su pobijeni od te iste hr.
Mozda za nekoga nelogican,glup i ne znam kakav stav,ali za mene dovoljan da ucinim makar samo malo da onima koji su nas do juce ubijali ne dajem svoj novac.

Potpuno razumem tvoj bol.Verovatno bih i ja to uradila sam na tvom mestu.
Ali kad pogledas,tamo rade svi nasi ljudi koji zavise isto od nas.
Ideu u Zrenjaninu drzi vlasnik koji je kupio ,,Dijamnt,, i tako u krug.
 
MA grešiš...da je inat,Idea ovde ne bi ni postojala...neznaš kako je raditi sa njima,veruj da im plaćamo po 20000e samo da bi sa njima radili...plaćaju robu posle 150 dana...ovaj narod je naivan...razumem da su se klistirali po nama do 90.te godine ali da nam se to sada dešava,posle ratova i 200000 izbeglica čista je i neobjašnjiva glupost ovog mog naroda...

Kao prvo nas ljubljeni Misko ni ne placa robu, a zgrce milione !
Kao drugo ovaj narod nije naivan,nego je siromasan i muka mu je vise da se bavi prosloscu,naivan je onaj koji misli da smo sami sebi dovoljni i da je sve srpsko najbolje.Svi se secaju tog krvavog rata i ne treba nikad da se zaboravi,ali mislim da je doslo vreme kada treba da se prekine uzajamna netrpeljivost.To sto smo mi to prvi ucinili nije ponizavanje,niti glupost,nego je jedan dostojanstven potez vredan postovanja.I ne pricam o Dinkicevoj uzasnoj ekonomskoj politici nego o ljudima koji su shvatili da mrznja nikuda ne vodi.Dolaze ljudi koji ne zele da osecaju posledice ratovanja nekih monstruoznih mozgova.Kod nas mozda ima vise njih,ali sam sigurna da ce se odnos Srbije i Hrvatske kad tad poboljsati,iako sada tako ne izgleda.
 
Bre Tihi ti i tvoje teme sa bombastichnim naslovima,ako je Srbija je demokratska zemlja i mozes da kupis sta hoces,a jedini ko moze da ispadne budala je onaj ko ne kupi neki proizvod koji je stvarno dobar,bilo to da je srbin koji ne kupuje hrvatski proizvod ili hrvat koji ne kupuje srpski proizvod.Hrvati(pojedinci) su budale sto ne kupuju plazmu keks,a srbi(pojedinci) su budale sto ne kupuju krashove cokoladne napolitanke.
 
Kao prvo nas ljubljeni Misko ni ne placa robu, a zgrce milione !
Kao drugo ovaj narod nije naivan,nego je siromasan i muka mu je vise da se bavi prosloscu,naivan je onaj koji misli da smo sami sebi dovoljni i da je sve srpsko najbolje.Svi se secaju tog krvavog rata i ne treba nikad da se zaboravi,ali mislim da je doslo vreme kada treba da se prekine uzajamna netrpeljivost.To sto smo mi to prvi ucinili nije ponizavanje,niti glupost,nego je jedan dostojanstven potez vredan postovanja.I ne pricam o Dinkicevoj uzasnoj ekonomskoj politici nego o ljudima koji su shvatili da mrznja nikuda ne vodi.Dolaze ljudi koji ne zele da osecaju posledice ratovanja nekih monstruoznih mozgova.Kod nas mozda ima vise njih,ali sam sigurna da ce se odnos Srbije i Hrvatske kad tad poboljsati,iako sada tako ne izgleda.

E moja Saro,ponosim se i ja srpskom naivnošću ali su oko nas vukovi...ja nikoga ne mrzim,samo tražim RECIPROCITET...ni u ljubavi ni u ekonomiji nije dobro davati sve a ne dobijati ništa...nije srbima prvi put da sve daju ALI NIKAKO DA IŠTA DOBIJU...tu ne postoji nikakav naš interes pa se prema tome treba i rukovoditi a ne prema idejama pokupljenim iz Ivice i Marice i Snežane i sedam patuljaka...
 
hrvati ne bojkotuju nista nego su srpski proizvodi, zahvaljujuci nesposobnom menadzmentu srpskih firmi, veoma slabo zastupljeni na hrvatskom trzistu. niko normalan ni sa ovu ni sa onu stranu nece bojkotovati niciju robu i to samo iz bolesne mrznje i nacionalizma.
Milune...nisi upoznat sa trgovinskim tokovima...
 
Bre Tihi ti i tvoje teme sa bombastichnim naslovima,ako je Srbija je demokratska zemlja i mozes da kupis sta hoces,a jedini ko moze da ispadne budala je onaj ko ne kupi neki proizvod koji je stvarno dobar,bilo to da je srbin koji ne kupuje hrvatski proizvod ili hrvat koji ne kupuje srpski proizvod.Hrvati(pojedinci) su budale sto ne kupuju plazmu keks,a srbi(pojedinci) su budale sto ne kupuju krashove cokoladne napolitanke.

primer:

ako izlazimo u kafanu zajedno ja i ti a ja stalno vicem ture sa picem, a ti nista, ko je u celoj prici budala , onaj ko narucuje ili onaj ko ne narucuje?

jesi cuo ti za reciprocitet ?
 
Ljudi bez mozga će da izmišljaju kako nas Hrvati bojkotuju da bi se više novca slilo kod Miškovića.

hrvati nas bojkotuju zato sto imaju nacionalnu svest i mrze srbe.

zbog nacionalne svesti shvataju da je bolje da kupuju siopstvene proizvode nego nase jos kad se to ukombinuje sa mrznjom koju oduvek imaju prema nama u krajnjem slucaju rezultuje totalnim bojkotom srpskih proizvoda.

A posto ne volim da ispadam budala, i finansiram svojim novcem drzavu ciji predsednik Stjepan Mesic preti genocidom i agresijom na moj srpski narod - ja njihovo nikada nista necu kupiti.
 
hrvati nas bojkotuju zato sto imaju nacionalnu svest i mrze srbe.

zbog nacionalne svesti shvataju da je bolje da kupuju siopstvene proizvode nego nase jos kad se to ukombinuje sa mrznjom koju oduvek imaju prema nama u krajnjem slucaju rezultuje totalnim bojkotom srpskih proizvoda.

A posto ne volim da ispadam budala, i finansiram svojim novcem drzavu ciji predsednik Stjepan Mesic preti genocidom i agresijom na moj srpski narod - ja njihovo nikada nista necu kupiti.

Tvoj problem. Kao i problem okorelih ustaša koje su u Hrvatskoj u manjini. Mržnja nas nikuda neće dovesti.
 
To je više pitanje nivoa svijesti pojedinca ,da li ćeš novac ostaviti u svojo zemlji ma kako malen bio ili će on otići napolje .
Priča da ti centri zapošljavaju vaše ljude stoje ali u isto vrijeme uništavaju čitavu prehrambenu industriju

Uništavaju kako? Uljara je procvetala otkad su je kupili Hrvati.
 
Ja danas kupio Krasove Frondi stapice, Podravka supu, dalmatinsku pancetu.

Јуче сам у Идеи купио кекс "Златни пек" преливен медом и чоколадом, произвођач Бамби Пожаревац и платио га 44 динара, исти тај кекс сам два дана пре тога у максију "на акцији" платио 52 динара!!!
Видех још једну интересантну ствар у ИДЕИ, продају рибе у конзерви (сардине, скуше) марка СТАРИ БЕОГРАД (ћирилична амбалажа) нека фирма од 3 слова не могу да се сетим, јел знате одакле је риба и где је "упакирана" - у ЗАДРУ!!!
 
Tvoj problem. Kao i problem okorelih ustaša koje su u Hrvatskoj u manjini. Mržnja nas nikuda neće dovesti.

ti bas veze blage nemas sa zivotom?

Ko je u Hrvatskoj najpopularniji pevac?

Marko Perkovic Thompson - ustasa

Samim tim jasno je da su ustase u hrvatskoj u vecini a ne u manjini.

i nema tu mrznje vec samo reciprociteta.

kako ti meni - tako ja tebi.

cist racun duga ljubav ljubitelju ustasa.
 
ti bas veze blage nemas sa zivotom?

Ko je u Hrvatskoj najpopularniji pevac?

Marko Perkovic Thompson - ustasa

Samim tim jasno je da su ustase u hrvatskoj u vecini a ne u manjini.

i nema tu mrznje vec samo reciprociteta.

kako ti meni - tako ja tebi.

cist racun duga ljubav ljubitelju ustasa.


Otkud znaš ko je najpopularniji pevač tamo? Si gledao neku statistiku? Svi Hrvati sa kojima sam razgovarao o muzici kažu da je on budala. Takođe postoji velik broj priglupih Hrvata koji slušaju Cecu. Ti nikada nisi ni bio tamo niti znaš kakvo tamo mišljenje vlada nego samo lupetaš preko foruma, informisan iz Kurira i Press-a... Neću da traćim vreme da ti bilo šta objašnjavam. Ovo pišem zbog ostalih na forumu. A sad :bye:
 

Back
Top