Sponzori.

lexo bolje da ulozis ribu u nekretnine
Jel to gao blaga varijanta ,,Lexa budi *****,, :rotf:
...xexexexexe, e stivi stivi, uvalim ti krivi, zato i jesmo dechaci sa interneta, a ne jebachi iz kraja apis me za jaja...:(

smashfreak.gif
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

1000 E, mislimo da si skrtica. Moj decko je trenutno u krizi, zbog dece i zima je, pa nema posla, ali je tu oko 1000E za mene. Ovo je vanredna prilika, pa imam razumevanja, inace, ima srece sto ga volim.
 
...shta se udarash u glavu staj chekitj...?:(
Udaram tebe :lol:
1000 E, mislimo da si skrtica. Moj decko je trenutno u krizi, zbog dece i zima je, pa nema posla, ali je tu oko 1000E za mene. Ovo je vanredna prilika, pa imam razumevanja, inace, ima srece sto ga volim.
Bas si ...
Pa je l zato i ja trebam da budem? :confused:

Pa ne, ali imaj obzira da sam ja zelen i da sa mnom treba da izadjes jer cu ja kroz par godina da budem najbogatiji na svetu i onda cemo moci zajedno da trosimo are, imaces ferari, celu zaru cu da ti kupim i tako to :heart:

:cmok:
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

Mislim, mislim, pa smislim : Samostelom ispod tvoga prozora, poslao bih ti ljubavno pismo ( ako bih kojim slučajem ubio komšiju ili tvog kućnog ljubimca, iz pristojnosti bi isti i trebao da pre same smrti, donese ti moju poruku ). Ti izlaziš na raskošan balkon ( 1, 80 cm x 3, 23 cm ), razgrćeš gaće,majce i mačku sa štrika i radosno mi bacaš osmeh, skup bisera belih. Ja, padam na kolena, ruke skupljam na grudi i upućujem ti osmeh, rovovskih zuba. Tada iz džepa vadiš izgužvanu papirnu maramicu ( skup bacila i masti ), nehotice se okrećeš, uzvikuješ : Oh ! i ispuštaš maramicu, koja pod dejstvom gravitacije i vetra, pada na terasu ispod tvoje. Shvatih da je trenutak za akciju i skačem ti direktno u naručje ( to što sam postavio i Svetski i Ginisov rekord u skoku u vis, to je zasebna tema ). Klecavih kolena i čela punog znoja ( kanda treba i 110 kg poneti ), unosiš me u dnevnu sobu i bacaš na trosed. Diže se prašina i tek posle jedno 45 minuta, pronalazimo jedno drugo pogledima. Ti nasmejana ( u levoj ruci držim bombonjeru Chery, u desnoj 1000 skeniranih eura ), ja nasmejan ( verovatno zbog 1000 skeniranih eura ). Pružamo ruke jedno drugom, topimo se u vrelom zagrljaju, oblizujemo se poljupcima. Pupak mi registruje otkucaje tvoga srca : taba-baba-taba-baba-taba-baba...Nisi se nikad tako osećala ili to nisi oprala noge.
Podižem te i gledam u tvoje oči. Oči Modesti Blejz ( Modesty Blaise ), oči crnooke Lexe, posmatraše me. Razmišljam se : Da li će me ujesti ili pljunuti. No, ipak ju je odalo rumenilo obraza. Poljubio sam u čelo, oba obraza i nos. Gledala me je očima svemira : Ako me ne voliš, ubiću te - Lexine reči su se urezivale u moju sivu masu.
Izvadio sam 1000 skeniranih eura i stavio joj u brus. Oblizala mi je oba obraza i otišla do kuhinje da nam skuva kafu. ( da ubrzam : pao je sex posle kafe, oženio sam je, rodila mi je troje dece ( dva dečaka i curu ) i živeli smo srećno do kraja moga života )
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

Ahh, negde imas "rupu" u.. keke, pa dobro, imas i u racunici..
Mislim, hej, 1 000 evra..
Za to moras imati bar 1.70 m :rumenko:..
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

:zcepanje: kako je lepo biti žensko :zaljubljena:
 

Back
Top