Sponzori.

Kad su izlasci i provod u pitanju nikad nisam zalio da platim svako zadovoljstvo. Malo mi je glupo da zensko placa cehove u kaficu ili na drugom mestu.Mnogo puta sam bio i na letovanju sa devojkama pa nisam hteo nista da plate ,mislim da je to u redu ma da znam da se mnogi nece sloziti samnom.:think:
 
Kad su izlasci i provod u pitanju nikad nisam zalio da platim svako zadovoljstvo. Malo mi je glupo da zensko placa cehove u kaficu ili na drugom mestu.Mnogo puta sam bio i na letovanju sa devojkama pa nisam hteo nista da plate ,mislim da je to u redu ma da znam da se mnogi nece sloziti samnom.:think:

Ja se slazzem. Ne zbog love, vech zbog stava.
 
vidiš kako se sama ofireš.......kako je moguće ako si socijalna da ovu sprdnju na forumu shvatiš kao popovanje.....:mrgreen:........i kako to da većina forumaša mili da daviš......? samo ti ne misliš? daj opusti se malo.....sva si nešto utegnuta i zvanična......ima ovde na forumu i lepših i uspešnijih žena od tebe, pa nemaju potrebu da se celom forumu penju na glavu i glume visinu......;) opusti se i prihvati druge kakvi jesu.....pa će i oni tebe prihvatiti......;):cool:

Kasno je ,idem da spavam.........samo jos ovo da kazem,ja sam takva ,kakva sam,ako neko misli da sam uzvisena ,lepa,uspesna,to je njegovo misljenje........ja to sama o sebi nisam rekla.........ako odajem taj utisak sta da radim,tako je.............ja samo ne volim mnogo sprdnje,prostakluka,a ovde ga ima na pretek,i tad nikom nista............banuju se oni koji ne zele da se sprdaju,i mene su uzasno vredjali na raznim temama,da sam glupa,retard,i jos gomilu gadosti,pa niko nije banovan zbog toga..........nema pravde,i nisu isti arsini,ali ne ljutim se ,to je sve zivot, sve se okrece.........sve dodje na svoje.........:think:
 
Kasno je ,idem da spavam.........samo jos ovo da kazem,ja sam takva ,kakva sam,ako neko misli da sam uzvisena ,lepa,uspesna,to je njegovo misljenje........ja to sama o sebi nisam rekla.........ako odajem taj utisak sta da radim,tako je.............ja samo ne volim mnogo sprdnje,prostakluka,a ovde ga ima na pretek,i tad nikom nista............banuju se oni koji ne zele da se sprdaju,i mene su uzasno vredjali na raznim temama,da sam glupa,retard,i jos gomilu gadosti,pa niko nije banovan zbog toga..........nema pravde,i nisu isti arsini,ali ne ljutim se ,to je sve zivot, sve se okrece.........sve dodje na svoje.........:think:

When you are in Rome do as the Romans do. :ok:
 
Pa jes tuzzno
a je tako
missim shta raditi
dash nekom golji
on ti napravi dete
pre toga te sterilishe
zatim zarazi kumu
pa onda napravi josh jedno dete
onda nauchi da stavi kondom
al nema pare da kupi drugi
pa napravi
josh jedno dete
pa ode u kladionicu sa parama koje nema
pa ti pokucaju na vrata
pa prodash stan tvojih roditelja da ti ne pobiju njegovu decu
pa onda iz shkole poshalju predrachun za ekskurziju
i tebi ne preostaje nishta drugo nego da odesh pod most
jer su te sa posla izbacili josh kod onog prvog stomaka

uuu Pipi... odoh odmah pod most da delim pare
 
da ne znam da se Lexa zeza, napisao bih ovako:

pa ne dajete vi nista nama, ni mi vama, valjda oboje trazimo i hocemo... a to je dz

ti proceni da li valjamo ili ne valjamao, kao sto i mi vas cenimo - od glave do pete (i sve izmedju)
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:


A jel pozajmiš od nekog 100€ da on misli da nisi sponzuša?
Zalepiš mu na čelo, pa ti on vrati, metne ti međ sise?
 
E pa ljudi mislim da odavno nije bila tema pa za nove generacije da obnovimo gradivo.

Momci, koliko ste para spremni da potrošite na curu, onako okvirno, dok vam ne poda?

Cure, koja je donja, a koja gornja granica?

Evo ja da prva odgovorim, bez 1000 evra, onako ukupno, neću da pričamo uopšte!
I da, ružno je ako mi sve odmah pokaže, nego treba natenane da troši, a da ja sve to vidim i pojedem.
A da, gornja granica je +inf.

Šta mislite? :think:

Nek ima za počastit kavom i kojim meksickim restoranom.
Ne treba mi više za početak ..
 
hm.. npr jedna obična čimičanga ovdi dođe oko 40 kn.. što bi moglo bit oko 5 eura .. + cuga (ajmo rec Corona ) manje od dva eura ..
čips je uvik mukte , znaci x 2 = oko 13 eura .. fin mxixano ručkić..
Pa ****** ja studoš bih za to mogla svaki vikend izdvojit ..
 
ja sam sponzorusha..tip mi platio pice..evo sad mi nije dobro kad pomislim da sam ushla u te vode

Pa to je problem,sto neki muskarci proglase zene sponzorusu ako treba da im plate pice od 200din,ili veceru,ne svaki dan naravno,nego sa povodom.........to nema veze sa sponzorusama......sponzoruse prave su one zene,koje dobijaju stanove ,kola,skupocene nakite,a za to pruzaju seksualne usluge,u kojima mozda i same uzivaju,to ne znam...........
Ali dobro kriza je,razumem.........ali se nekad pitam,pa sta bi muskarci hteli da zene pocnu da placaju racune u izlascima?Da zene postanu dzentlmeni...tome nijedna zena ne tezi...........:roll:
 
sad malo ozbiljno
ja nikad nisam otiso u restoran a da sam pojeo manje od 15e.
i ta palacinka za mene nije uopste jelo
to je onako malo pod zub da se stavi dok ne dodje pravo jelo.
 
.. a gle .. tamo di ja idem je tako . Može bit da je negdi drugdje skuplje . Lokacija isto ima veze ..
U svakom slucaju .. triba mi muško malo naranit svoje golupce koji put .. ;)
 

Back
Top