Сећате ли се Томислава Николића?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Sećate li se Tomislava Nikolića?
Ta mrska reč - pamćenje

http://www.e-novine.com/thumbnail.p...6575351.jpg&size=article_large&scale_by=width
thumbnail.php

Osetimo li iznenadnu potrebu za obrazovanjem i, gonjeni žeđu za novim saznanjima, zavirimo u prepametne knjižurine, koje za temu imaju medicinske, napose psihološke fenomene, naići ćemo, između ostalih, i na ovakvu definiciju: „Pamćenje je osnovni misaoni proces koji se sastoji u primanju, obradi, zadržavanju, trajanju i kasnijem reprodukovanju stečenih iskustvenih sadržaja ili informacija. To je sveukupnost upamćenog materijala, odnosno sve ono čega pojedinac može da se seti i da prepozna a po potrebi i da reprodukuje. Pamćenje je posredno zaslužno za sva znanja koja smo godinama sticali“
Прочитај све....http://www.e-novine.com/stav/34803-mrska---pamenje.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А ја помислио да је....човек умро.... :per: :per: :per:
 
Kako da ne.
On ce da nas odvede u Evropu.

.....cim ispece rakiju...
Ви ЛСВ-овци и ДС-овци са накарадним схватањем Европске уније која по вама по сваку цену значи губљење националног идентитета и традиције, боље је да се не јављате.
Иначе Тома је лепо објаснио, један технолог ће радити за више произвођача, те ће на тај начин проблем бити решен.
Жао ми је ваше време ( време ДС-оваца и ЛСВ-оваца) пролази, а долази време нове конзервативне деснице, која влада у већини земаља ЕУ, а ускоро ће ако Бог да и у Србији.
А колико су присталице жуте колиције доследне видећемо. Ево ја тврдим да после пада са власти све скупа неће имати ни 20 %, ДС са све сепаратистима из ЛСВ, финансијским манипулаторима из Г17, манитим Вуком. И то вам је много, не заслужујете ни пола од тога.
Живи били па видели...
 
Ви ЛСВ-овци и ДС-овци са накарадним схватањем Европске уније која по вама по сваку цену значи губљење националног идентитета и традиције, боље је да се не јављате.
Иначе Тома је лепо објаснио, један технолог ће радити за више произвођача, те ће на тај начин проблем бити решен.
Жао ми је ваше време ( време ДС-оваца и ЛСВ-оваца) пролази, а долази време нове конзервативне деснице, која влада у већини земаља ЕУ, а ускоро ће ако Бог да и у Србији.
А колико су присталице жуте колиције доследне видећемо. Ево ја тврдим да после пада са власти све скупа неће имати ни 20 %, ДС са све сепаратистима из ЛСВ, финансијским манипулаторима из Г17, манитим Вуком. И то вам је много, не заслужујете ни пола од тога.
Живи били па видели...

I ja se slazem....videcemo.
Sudeci po poslednjem istrazivanju......vec vidjeno.
Samo sabrati procente .
Matematika.
 
Ви ЛСВ-овци и ДС-овци са накарадним схватањем Европске уније која по вама по сваку цену значи губљење националног идентитета и традиције, боље је да се не јављате.
Иначе Тома је лепо објаснио, један технолог ће радити за више произвођача, те ће на тај начин проблем бити решен.
Жао ми је ваше време ( време ДС-оваца и ЛСВ-оваца) пролази, а долази време нове конзервативне деснице, која влада у већини земаља ЕУ, а ускоро ће ако Бог да и у Србији.
А колико су присталице жуте колиције доследне видећемо. Ево ја тврдим да после пада са власти све скупа неће имати ни 20 %, ДС са све сепаратистима из ЛСВ, финансијским манипулаторима из Г17, манитим Вуком. И то вам је много, не заслужујете ни пола од тога.
Живи били па видели...

Дапаче, господин Николић му дође нешто попут новог Јануковича.
Одличан пост :ok:
 
Ви ЛСВ-овци и ДС-овци са накарадним схватањем Европске уније која по вама по сваку цену значи губљење националног идентитета и традиције, боље је да се не јављате.
Иначе Тома је лепо објаснио, један технолог ће радити за више произвођача, те ће на тај начин проблем бити решен.
Жао ми је ваше време ( време ДС-оваца и ЛСВ-оваца) пролази, а долази време нове конзервативне деснице, која влада у већини земаља ЕУ, а ускоро ће ако Бог да и у Србији.
А колико су присталице жуте колиције доследне видећемо. Ево ја тврдим да после пада са власти све скупа неће имати ни 20 %, ДС са све сепаратистима из ЛСВ, финансијским манипулаторима из Г17, манитим Вуком. И то вам је много, не заслужујете ни пола од тога.
Живи били па видели...
pa dok se toma nije pounijatio mi smo svi bili u zabludi sta je eu,hvala bogu sto ce nas tako velika "moralna gromada" nikolic predvoditi u svetlu buducnost:cool:
 
pa dok se toma nije pounijatio mi smo svi bili u zabludi sta je eu,hvala bogu sto ce nas tako velika "moralna gromada" nikolic predvoditi u svetlu buducnost:cool:
Томилсва Николић је још у Председничкој кампањи 2008. говорио о кући која има двоја врата, међутим Тома је још од 1992. отворен за Русију, док је ДС отворио врата за Русију тек после формирања савеза са СПС и ЈС. :hahaha:
 
Vidi, vidi kako su se zuti + LDP+NVO uskomeshali ?!
Vide oni jako dobro potpis , SAD+EU , u Tominim postupcima.
Vide oni kako su pushteni niz vodu , pa sada "udri" po Nikolicu.
Vide oni vide ali ne vredi , jer SAD+EU "vole" licemere i prevrtljivce , a Toma je to shvatio pa je u toj kategoriji prejehbao sve u Srbiji. Josh da prejehbe narod i eto njega na chelu drzave.
P.S
Najgore je kada lopovi i prevaranti pochnu da prebacuju lopovima i prevarantima kako su lopovi i prevaranti.
 

Back
Top