makedonija poslala ambasadora

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Ambasador Makedonije u Prištini
9. februar 2010. | 17:45 | Izvor: Tanjug
Priština -- Ambasador Makedonije u Prištini Stojan Karajanov predao je akreditivna pisma privremenom predsedniku Kosova Fatmiru Sejdiu, saopšteno je iz njegovog kabineta.

"Kosovo se zalaže za dobre odnose sa svim susedima, radi mira, stabilnosti i zajedničke evroatlantske budućnosti", rekao je Sejdiu tokom susreta sa Karajanovim. Makedonski ambasador je rekao da će učiniti sve za dalje intenziviranje saradnje Kosova i Makedonije i dodao da "ponosan" što je prvi opunomoćeni ambasador Makedonije na Kosovu.

da li treba kazniti makedonce zbog drskosti???
proterati im nekog diplomatu, makar privremeno...
prekinuti odnose sa njima???
ps.ova zadnja opcija mi je nekako "sumnjiva"
 
da li treba kazniti makedonce zbog drskosti???
proterati im nekog diplomatu, makar privremeno...
prekinuti odnose sa njima???
ps.ova zadnja opcija mi je nekako "sumnjiva"

Амбасадора шиптарима послала земља која не зна како се зове :super:

Не треба ништа радити, сами су себи највећа казна
 
А што ти наслов тако шкрбав ?:lol:

Што не написа где га је послала ?:mrgreen:

п.с. А одговори : па реално заболе нас за туту Бугарина...упс...Македонце... негде и нису нешто много битни за нас да бисмо се узбуђивали због сваке ситнице везане за њихово понашање ( моје мишљење, офскроз ) :lol:
 
А што ти наслов тако шкрбав ?:lol:

Што не написа где га је послала ?:mrgreen:

п.с. А одговори : па реално заболе нас за туту Бугарина...упс...Македонце... негде и нису нешто много битни за нас да бисмо се узбуђивали због сваке ситнице везане за њихово понашање ( моје мишљење, офскроз ) :lol:

ma ja znam da vas zabile...
nego posto onima zbog kojih vas stvarno boli ne mozete nista, ne bi bilo na odmet makar makedoncima malo zapretiti...makar nekoliko dana, a onda jopet po starom
 
ma ja znam da vas zabile...
nego posto onima zbog kojih vas stvarno boli ne mozete nista, ne bi bilo na odmet makar makedoncima malo zapretiti...makar nekoliko dana, a onda jopet po starom

Ima jedna tuzna stvar u ovome... Istina je...

Medjutim, s obzirom na probleme koje Makedonci imaju i sa sobom i sa drugima, ovo im i nije bas pametan potez...

Kao sto rekoh, i njima i Crnogorcima treba proterati sve diplomate iz Srbije...
 
Ima jedna tuzna stvar u ovome... Istina je...

Medjutim, s obzirom na probleme koje Makedonci imaju i sa sobom i sa drugima, ovo im i nije bas pametan potez...

Kao sto rekoh, i njima i Crnogorcima treba proterati sve diplomate iz Srbije...

ko priznaje pola mu se prasta.
inace slazem se da im mozda nije najpametniji potez...
druga mogucnost je da vise ni makedoniju ne zanima sta ste u stanju uciniti
 
ma ja znam da vas zabile...
nego posto onima zbog kojih vas stvarno boli ne mozete nista, ne bi bilo na odmet makar makedoncima malo zapretiti...makar nekoliko dana, a onda jopet po starom


Ово стоји али адреса је : Вук Јеремић :lol:

Да је мене неко нешто питао , црногорски амбасадор за вијеки вјекова не би ни присмрдео у Београд ал' кад ме нико ништа не пита :sad2::mrgreen:
 
Могли би фјрмовци да уведу бесцаринску зону и отворе границе са својим измишљеним суседом. Да шверцери унутрашњих органа и опијата слободно саобраћају друмовима.
 

Back
Top