Estetska hirurgija u službi mode ili?!

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Usne, nos, uši, možda kapci, a vrat, ne ne, guza, ma zubi, ne ni to, grudi, ma čukljevi
uf, gde započeti, da li uopšte započeti išta ili ostaviti kako nam dade majka priroda?!

A cirkoniii joj to je hit?!

0,,4850715_1,00.jpg
 
Poslednja izmena:
Stavljam ruku na srce i najiskrenije odgovaram da ne znam...Ja sam bas bas prirodna devojka...medjutim vec vidim otprilike gde cu imati bore a imam i tanju kosu koju jako volim pa ako bi se nekada desilo da pocnem da je gubim verovatno bih reagovala...bore bih pomalo punila sigurno...ako izgubim volumen usana verovatno malo tu i tamo, samo da ostane kao sto je bilo, ako mi nekada grudi bas propadnu ne bih se iznenadila da ih podignem jer volim da budu lepe...bas volim i do njih mi je puno stalo...za druge delove tela delove tela ne verujem osim ako nekada dobijem cukljeve resicu ih se sigurno...ja bih volela da odrzim izgled a ne da ga menjam...evo to je najiskreniji odgovor...ne bih se lako usudila pod noz i nadam se da necu ali ne mogu da kazem da ne bih bocnula nazolabijalne borice tu i tamo...nije neka intervencija...a volim bas volim prirodan izgled...
 
Radi estetike da...Zube planiram da izbelim uskoro mada ja to ne svrstavam pod estetsku hirurgiju..Koju god osobu da sam upoznao pitala me je kako imam tako puna usta i da li sam ugradjivao silikone...?? :eek: :eek: :eek: ..Ja licno mislim da cu ici pod noz da mi smanje usne ..Opravdavam to iskreno....Ne treba da se preteruje.Sve u granicama normale....Ako covek ima nekih fizickih nedostataka i manjak pouzdanja zbog svog izgleda onda to i treba da uradi.. ;)
 

Back
Top