Razlika u godinama :S

***MaR!nA***

Poznat
Poruka
8.652
E ovako....
verujem da ima ova tema...al u pretrazi nisam nashla
ne bitno...
Dakle...
ja sam 95 godishte...dechko mi je 91... da li je to stvarno prevelika razlika...?Ja sam osnovna...a on fakultet :/ ...hmm...?Nisam stvarno pametna...da li da ostavim sve kako je...ili...?:);)
 
E ovako....
verujem da ima ova tema...al u pretrazi nisam nashla
ne bitno...
Dakle...
ja sam 95 godishte...dechko mi je 91... da li je to stvarno prevelika razlika...?Ja sam osnovna...a on fakultet :/ ...hmm...?Nisam stvarno pametna...da li da ostavim sve kako je...ili...?:);)

Nije prevelika razlika...ostavi kako je...
Ali ces mu jednom morati reci za nas dvoje.:heart:
:mrgreen:
 
Dzordzi sta bre poedofilija 4 godine razlika,,ae ne lupaj :D
zna se bre sta je poedofilija..

Uopste niej frka,..ako se kontaju...

opusteno pa ja sam imala decka kada sam imala 15god a on 19. i super nam je bilo.....
Ma keve mi vidi na muskarcima temu o klinkama..ko smo sad mi da odredjujemo i procenjujemo kolika je razlika prihvatljiva za nase zatucano drustvo..ok treba malo biti obazriv do punoletstva ali ocigledno je bre ako se drze za ruke i ponasaju normalno u drustvu da nije pedofil navato na facebooku

Pa mnogi to i govore...pedofil...itd...al on stvarno nije od tih ;)

Normalno da nije ja izgledam 10 god mladje znam o cemu pricas:lol:
 
4 godine razlike? :eek::eek::eek: Moze otac da ti bude, ko onaj ponosni tata od 10-ak godina...:D Ja mislim da treba pod hitno da zavrsis sa njim!!! Ej bre, znas ti sta je 4 godine?:rotf:
Koja je svrha teme? Sta da smo ti rekli da treba da raskines? Ti bi nas kao poslusala... :roll:
 
E ovako....
verujem da ima ova tema...al u pretrazi nisam nashla
ne bitno...
Dakle...
ja sam 95 godishte...dechko mi je 91... da li je to stvarno prevelika razlika...?Ja sam osnovna...a on fakultet :/ ...hmm...?Nisam stvarno pametna...da li da ostavim sve kako je...ili...?:);)
Ja takve likove nazivam mucnicima,nemogu da nadnju nista svojeg god pa onda idu na mnogo mladje!
 
E ovako....
verujem da ima ova tema...al u pretrazi nisam nashla
ne bitno...
Dakle...
ja sam 95 godishte...dechko mi je 91... da li je to stvarno prevelika razlika...?Ja sam osnovna...a on fakultet :/ ...hmm...?Nisam stvarno pametna...da li da ostavim sve kako je...ili...?:);)

Tebi nema problema , al su njemu muda preplavela ako nema nishta sa strane , mada ne verujem da ima .
 

Back
Top