K'urac nije stvar

pročita Brajan o vibratoru, pa se seti da postavi temu...:lol: :ok:

...misim...dildo jeste pravljen ko zamena za ******...a zamena nemož da bude isto što i original, pa da ga ******...
...e sad što neki ****** zna da zataji, ****** ga...
...al je ipak ******...tako da...mashAllah...
 
pokusavas da kazes da bog nema najjaci visuljak, hm? :think:

A što se širiš religiozno, kad znaš i sama da žene nisu sklone verovanju, pogotovu da je Bog materijalizovan u muškarca sa visuljkom medj' preponama ?

Naime, priča se vrti o ovozemaljskim bićima, poput tebe, mene i svih društveno socijalnih bića, ljudskoga roda.

Da prizemljim još više, govorim o ženama i njihovoj ljubavi prema k'urcu, koji ih uzbudjuje u zanosnim trenucima intime sa muškarcima koje vole.
 
A što se širiš religiozno, kad znaš i sama da žene nisu sklone verovanju, pogotovu da je Bog materijalizovan u muškarca sa visuljkom medj' preponama ?

Naime, priča se vrti o ovozemaljskim bićima, poput tebe, mene i svih društveno socijalnih bića, ljudskoga roda.

Da prizemljim još više, govorim o ženama i njihovoj ljubavi prema k'urcu, koji ih uzbudjuje u zanosnim trenucima intime sa muškarcima koje vole.
sam si poceo
K'urac je Bog za žene

Naime, slušajući i analizirajući žene na forumu već duže vreme, objavljujem svoju kratku ali opširnu studiju o verovanju u žena
elem, nit sam vjernica nit se klanjam bilo kome/cemu od lako zamjenjivih smrtnika :manikir:
 
sam si poceo

elem, nit sam vjernica nit se klanjam bilo kome/cemu od lako zamjenjivih smrtnika :manikir:

Ako na majci imam aplikaciju zastave USA, ne znači da sam rodjen u Americi.


To sam i rekao, da žene nisu sklone verovanju ustaljenim crkvenim dogmama, već paganskim ritualima verovanja i sujeverja. Mada, imam čast da prvi put upoznam ženu ili ljudsko biće ( tebe ) koje je besmrtno. ( ako su muškarci lako zamenljivi, onda si ti besmrtno teška za saradnju )
 

Back
Top