Ziwot bez kompjutera...

Pixie ♥

Obećava
Poruka
61
Par puta mi je crkawao komp...i skontala sam da nzm sta bi radila da ga nemam...malo bi bilo dosadno...posto swakodnewno prowodim wise sati na facebook-u ili krstarici ili wec cemu...malo je teze zamisliti ziwot bez interneta...wasa misljena..?...kako bi uobicajan dan izgledao da ne mozete da se zawalite u stolicu i wisite na kompu...?..:) :) :)
 
Par puta mi je crkawao komp...i skontala sam da nzm sta bi radila da ga nemam...malo bi bilo dosadno...posto swakodnewno prowodim wise sati na facebook-u ili krstarici ili wec cemu...malo je teze zamisliti ziwot bez interneta...wasa misljena..?...kako bi uobicajan dan izgledao da ne mozete da se zawalite u stolicu i wisite na kompu...?..:) :) :)

Pff, zivot bez kompa je pravi zivot...ja to znam, ali kad se zavalim za komp, nema ustajanja...:P
Dan mi prodje tako sto sam non-stop napolju sa drustvom...ali zavisi, ne prodje svaki dan isto. Nekad odem na pice pa na bilijar, ali samo ukoliko su neki drugovi slobodni pa me zovu da idemo...nekad izadjem ispred zgrade sa ortacima pa smisljamo neke zaebancije, nekad pomazem drugovima ukoliko ima sta da se radi...itd...evo, danas sam isao sa drugom do njegove vikendice, prodje 2 sata dok stigoh gore(ima oko 15 km do tamo, a isli smo peske, i plus smo uzbrdo isli), tamo sam se malo alkoholisao sa dva druga i nekim starijim ljudima...a za 3 tasa odoh opet do grada...
Uglavnom, kad sam kuci, tad sam za kompjuterom, kad nisam za kompjuterom, tad nisam kuci...:)
 
Par puta mi je crkawao komp...i skontala sam da nzm sta bi radila da ga nemam...malo bi bilo dosadno...posto swakodnewno prowodim wise sati na facebook-u ili krstarici ili wec cemu...malo je teze zamisliti ziwot bez interneta...wasa misljena..?...kako bi uobicajan dan izgledao da ne mozete da se zawalite u stolicu i wisite na kompu...?..:) :) :)

Raj bre raj..tako je par dana kriza al posle nekog vremena kad nadjes neku zdraviju zanimaciju ogreje te sunce
 
Par puta mi je crkawao komp...i skontala sam da nzm sta bi radila da ga nemam...malo bi bilo dosadno...posto swakodnewno prowodim wise sati na facebook-u ili krstarici ili wec cemu...malo je teze zamisliti ziwot bez interneta...wasa misljena..?...kako bi uobicajan dan izgledao da ne mozete da se zawalite u stolicu i wisite na kompu...?..:) :) :)

5800xpress music je bolja od kompa!
 
vala raj bi bio majke mi... odmorim se i konstruktivišem kad odem kući gde trenutno nema kompa... ovako po bolesnoj inerciji kako se dignem pali komp otvaraj sajtove iz bukmarksa, kad ti tako pocne jutro mrzi te da se pokreneš...
 
Bilo bi po meni mnogo bolje da ne kompova i neta... Samo kada se sjetim kada sam bio mali pa pravili logre pa ratovali sa drugom djecom iz drugog logora pa krali daske sa gradilista... A sada djeca provde vrijem na kompu za counetrom ili sl. umjesto da izadju vani igraju fudbala....
 
a ma tako ti je to na ovim internetima..."pisi kao sto drugi pisu, citaj ako umes"

i ovaj uvodni post slabo razumem.Kao da je kineskim pisano.Doduse iz konteksta se moze shvatiti tema.

Zaista, ovi "novi klinci i klinceze" sabijaju psihologiju, informatiku, jezik, pitam se kako mene tako glupog rodiše. Hebote 14 godina i već reformacija jezika!
 
Ne isplati se danas biti bez kompa. Mnogo toga funkcionise preko kompjutera. A i nije da nije koristan, i neophodan, da se ne lazemo. Dobro, oni kojima je kompjuter sinonim za facebook, i ne zasluzuju da ga imaju. Sad, sto kompjuter zauzima veci deo vremena omladini, to je drugi problem. Ali muka mi je i od izjava starijih, tipa "mi smo u nase vreme bili po ceo dan napolju". Ih, ma nije valjda, sad su oni ekstra-kvazi-mega-giga drustvena stvorenja. Da je u njihovo vreme bila situacija kao i danas, sto se tehnologije tice, druga bi se prica pricala.
 
pa za vreme shkole bi bilo dosadno.. shta bi redila po ceo dan bez kompa.. :P
ali sigurno bih vishe uchila :lol:

a dan bez kompa.. pa ovako.. :P npr letnji raspust
izadjem s drushtvom, pa odem da spavam kod drugarice, sledeci ceo dan budemo zajedno, idemo vamo tamo, izadjemo do grada, pa blejimo s celim drushtvom, pa onda ona spava kod mene i tako u krug.. :lol:
i nije teshko bez kompa uopshte :D.. samo ako imash shta da radish.. :P
 

Back
Top