da li on zna sta je pricao a sta (ne) radi?

A

arielle

Gost
Uh moracu izgleda da verujem da bi sve ono sto mi neko prica da bi mi radio stvarno tako i bilo...gde bice preterano da se sama uveravam u to...ali drage moje ili moji nema veze jel bilo iz vaseg licnog iskustva tako ili su to samo prazne price...ja cu da budem hrabra i kazem ovde da vec dugo ima nekog ko me uverava da cu da dotaknem zvezde...a kad ja kazem covece odma da se vidimo bilo gde on nadje trista izgovora...pa jel nama treba ovaj komp da se ispraznimo na njemu a u praxi nista?????? hahahahaha :D :D :D
 
arielle:
Uh moracu izgleda da verujem da bi sve ono sto mi neko prica da bi mi radio stvarno tako i bilo...gde bice preterano da se sama uveravam u to...ali drage moje ili moji nema veze jel bilo iz vaseg licnog iskustva tako ili su to samo prazne price...ja cu da budem hrabra i kazem ovde da vec dugo ima nekog ko me uverava da cu da dotaknem zvezde...a kad ja kazem covece odma da se vidimo bilo gde on nadje trista izgovora...pa jel nama treba ovaj komp da se ispraznimo na njemu a u praxi nista?????? hahahahaha :D :D :D

Mala Sireno, ja imam prelepo iskustvo sa neta i to bas sa Foruma (sasvim slucajno i skroz spontano) i sve sto mi je rekao ispunio je... Ostale su te zvezde na nebu, ali posto sam ja Zvezda... Nema potrebe da ide po njih. Ima mene.
 
ehehe... pa kad bi ljudi ispunjavali ono sto pricaju... Ja cu se opet pozvati na onu moju pricu o internetu i paralelnim zivotima:

Incognito:
Kao shto rekoh onomad, internet, a specijalno tzv. Just Conversation (ne-tehnicke forume) uglavnom posecuju isfrustrirane osobe, koje su daleko od toga da su zadovoljne svojim zivotom, pa zato sebi naprave paralelni zivot, neretko totalno suprotni od onoga u realnosti... Te tako osobe koje su u realnom zivotu nesigurne, stidljive, povucene, na internetu postaju samouverene i otvorene... osobe koje su okrutne i beskurpulozne, se pretvaruju u roze zeke... Cak naravno imamo i ekstreme koji se prestavljaju kao osobe suprotnog pola...

Tako da internetu nemoj preterano da verujes... Ako doticna osoba bezi od svega toga, onda trazi drugu... Ali trazi ih malo i van interneta...

Sad, ima tu i malog paradoksa... Zasto bi verovala i meni? Ja ne mogu da dam dobar razlog za to :) Ali ja stojim iza svojih reci, i sve ovo bih mogao da ponovim i 'licem u lice' bilo kome, naravno kad imam vremena...

Poz.
 
Moram da ti kazem daraga Arielle, da shvatam tog tvog doticnog, sem u delu koji se odnosi na doticanje zvezda. I ne znam zasto bi to bilo tako lose i zasto se podrazumeva da ako si na chatu da si isfrustrirana i nezadovoljna osoba. Ja imam svoj zivot, prijatelje... neki put mi jednostavno treba prica s nekim koga ne znam, mozda malo flerta...relaksira me. Ali niposto ne znaci da ako sam na chatu ili forumu ja trazim vezu, potencijalnog, ljubavnika, muza, statijaznam... Koje su to gluposti. Ko tako misli, ogranicen je. Ovo je sve zabava.

P.S. Olabavi s pritiskom. Pusti njega da ti zakaze vidjenje, a u medjuvremenu... ima puno drugih... 8)
 
]ej bre decko,jesam li se ja zalila mozda...ovo je tema o kojo treba diskutovati i cuti razna misljenja...ja bas nikog ne trazim a kad bih ti pricala kako sam ovde psihoterapeut i kakve sam krize lecila ne bi verovao...a da volim da se zezam volim..malo mi je to u okolini u kojoj sam pa se nakacim ovde...lepo mij eima i onih koji se trude da mi tako bude...i hvala im..
 
Kapris:
mozda malo flerta...relaksira me. Ali niposto ne znaci da ako sam na chatu ili forumu ja trazim vezu, potencijalnog, ljubavnika, muza, statijaznam... Koje su to gluposti. Ko tako misli, ogranicen je. Ovo je sve zabava
a sta s onima koji ovako elektronski traze nekog ozbiljno-takvih primera ima sve vise i vise-ako ces da zavlacis ljude i da im dajes laznu nadu ostavi se lepo kompa pa pokazi svoju "hrabrost" za flertovanjem u realnom zivotu posto je ocigledno nemas.
traziti nekoga ovako NISU glupopsti,napolju je to normalna stvar nego smo mi zaostali-postoje samo glupi nacini da se ubije dokolica a to oce od nerada i viska vremena
ps idi peri sudove
 
arielle:
Uh moracu izgleda da verujem da bi sve ono sto mi neko prica da bi mi radio stvarno tako i bilo...gde bice preterano da se sama uveravam u to...ali drage moje ili moji nema veze jel bilo iz vaseg licnog iskustva tako ili su to samo prazne price...ja cu da budem hrabra i kazem ovde da vec dugo ima nekog ko me uverava da cu da dotaknem zvezde...a kad ja kazem covece odma da se vidimo bilo gde on nadje trista izgovora...pa jel nama treba ovaj komp da se ispraznimo na njemu a u praxi nista?????? hahahahaha :D :D :D

Jak na recima, a dela nista. :roll: Sram ga bilo 8) A mozda zeli nesto da sakrije od tebe. Nesto zbog cega on ima kompleks, a tebi uopste ne bi smetalo :wink:
Iscimaj ga da otvori sve karte 8)
 
Anonymous:
Kapris:
mozda malo flerta...relaksira me. Ali niposto ne znaci da ako sam na chatu ili forumu ja trazim vezu, potencijalnog, ljubavnika, muza, statijaznam... Koje su to gluposti. Ko tako misli, ogranicen je. Ovo je sve zabava
a sta s onima koji ovako elektronski traze nekog ozbiljno-takvih primera ima sve vise i vise-ako ces da zavlacis ljude i da im dajes laznu nadu ostavi se lepo kompa pa pokazi svoju "hrabrost" za flertovanjem u realnom zivotu posto je ocigledno nemas.
traziti nekoga ovako NISU glupopsti,napolju je to normalna stvar nego smo mi zaostali-postoje samo glupi nacini da se ubije dokolica a to oce od nerada i viska vremena
ps idi peri sudove

HAHAHAHA….joj boze… svakakvih likova…

Bas mi te zao. Stvarno ne znam sta s onima koji “ovako elektronski traze nekog ozbiljnog” ,,, Moramo obavestiti sve koji ne traze ozbiljnu vezu DA SMESTA NAPUSTE CHAT…

Uzgred, nisam rekla da nikada ni sa kim sa chata/foruma ne bih nista imala, samo kazem da to nije iskljucivi razlog mojih poseta. Nikoga ne zavlacim, a tebe sam sasvim sigurno odmah otkacila.

Toliko si kontradiktoran, da me mrzi da se upustam u raspravu.

P.S. Oprala sudove… aj se vidimo
 
Uh moracu izgleda da verujem da bi sve ono sto mi neko prica da bi mi radio stvarno tako i bilo...gde bice preterano da se sama uveravam u to...ali drage moje ili moji nema veze jel bilo iz vaseg licnog iskustva tako ili su to samo prazne price...ja cu da budem hrabra i kazem ovde da vec dugo ima nekog ko me uverava da cu da dotaknem zvezde...a kad ja kazem covece odma da se vidimo bilo gde on nadje trista izgovora...pa jel nama treba ovaj komp da se ispraznimo na njemu a u praxi nista?????? hahahahaha :D :D :D

U pavu si..i dan danas ste jake samo na recima.
stars.gif
 
Uh moracu izgleda da verujem da bi sve ono sto mi neko prica da bi mi radio stvarno tako i bilo...gde bice preterano da se sama uveravam u to...ali drage moje ili moji nema veze jel bilo iz vaseg licnog iskustva tako ili su to samo prazne price...ja cu da budem hrabra i kazem ovde da vec dugo ima nekog ko me uverava da cu da dotaknem zvezde...a kad ja kazem covece odma da se vidimo bilo gde on nadje trista izgovora...pa jel nama treba ovaj komp da se ispraznimo na njemu a u praxi nista?????? hahahahaha :D :D :D

Naravoucenije: Nije sve u delima, ima neceg i u recima. ;)
 

Back
Top