Fidel Kastro spavao sa 35000 zena, Ian Halperin

migel59

Poznat
Poruka
8.319
Malo radi opustanja a i bilo je dosta kompleksnih tema, citajte tekst:.

Up Yours Wilt Chamberlain. Fidel Castro has slept with 35,000 Women

According to documentary filmmaker Ian Halperin, 6 januar, 2010

...Cuban dictator to sleep with at least two women a day for 40 years—“one for lunch and one for supper.” Sometimes he even ordered one for breakfast.”

.. Kubanski diktator je spavao sa najmanje dve zene dnevno za 40 godina - "s jednom za rucak i s jednom za veceru". Ponekad on je imao jednu za dorucak.
 
Malo radi opustanja a i bilo je dosta kompleksnih tema, citajte tekst:.

Up Yours Wilt Chamberlain. Fidel Castro has slept with 35,000 Women

According to documentary filmmaker Ian Halperin, 6 januar, 2010

...Cuban dictator to sleep with at least two women a day for 40 years—“one for lunch and one for supper.” Sometimes he even ordered one for breakfast.”

.. Kubanski diktator je spavao sa najmanje dve zene dnevno za 40 godina - "s jednom za rucak i s jednom za veceru". Ponekad on je imao jednu za dorucak.

Smisao vladanja u takvim sistemima je uvek taj, a ne tamo neki ekonomski napredak zemlje.
Što je neka zemlja siromašnija, to je navala žena na vladara te zemlje veća, i obrnuto.
Zato takvi likovi drže svoju zemlju pod ekonomski jaram, da bi mogli on lično i njegovoi bliski saradnici da jašu sve što im se dopadne u toj zemlji.
Ništa to nije tajna, Tito je bio isti takav, i to mu je bio motiv da vlada dok nije spao sa nogu.Kažu svedoci, da žene doživljavaju orgazam na samo rukovanje sa moćnim vladarima, kakav je bio Staljin, Tito, Kastro itd. Dakle, oni dožive orgazam a da ih ovaj nije ni pipnuo, možete misliti kako to izgleda i kako se oseća taj koji je taj i takav orgazam izazvao.
Pa naravno kad se neko pojavi da smeni Kastra, Tita onomad, Staljina , toga pogube očas posla i bace ga u krečanu, orgazmično je to sve bre.
 
Da, mozda je spavao u nekoj prostoriji s vremen na vreme po sto zena, pa se nakupilo,, To je moguce..

Da je bio u sexualnom odnosu sa tolikim brojem zena je malo besmisleno,,,

Cak i da je rasplodni bik, ne bi moglo toliko...

Kad neko pretera, bas ga pretera...

Tacka.
:rtfm:

Ne razmeš se ti u matematiku, pa bi verovao.
Kad 40 godina vladavine Kastra pomnožiš za 365 dana, to je 14.600 dana, to znači da je Kastro dnevno spavao sa 0, 41 ženom u proseku. Ili u prevodu, svaki drugi dan Kastro je bio sa nekom hanumom, koja je čekala ne red naravno, nije on njih čekao sigurno.
 
Ne razmeš se ti u matematiku, pa bi verovao.
Kad 40 godina vladavine Kastra pomnožiš za 365 dana, to je 14.600 dana, to znači da je Kastro dnevno spavao sa 0, 41 ženom u proseku. Ili u prevodu, svaki drugi dan Kastro je bio sa nekom hanumom, koja je čekala ne red naravno, nije on njih čekao sigurno.


Racunaj ti kako hoces, ali verujem da je ovo neki napisao zi ciste zavisti ili iz neke zlobe..
Kako rekoh i Kastro je covek nije rasplodni bik...
Covece, ovo je vise nego smesno..

Da je radio u javnoj kuci ne bi niti izdrzao a niti bi bilo normalno...

cak i da je moguce, trebalo bi staviti ovo u Ginisovu knjigu, a njega proglasiti bolesnikom..

Pre ce biti da je bolesnik, koji je ove podatke dao u javnost..

Tacka.
:rtfm:
 
Racunaj ti kako hoces, ali verujem da je ovo neki napisao zi ciste zavisti ili iz neke zlobe..
Kako rekoh i Kastro je covek nije rasplodni bik...
Covece, ovo je vise nego smesno..

Da je radio u javnoj kuci ne bi niti izdrzao a niti bi bilo normalno...

cak i da je moguce, trebalo bi staviti ovo u Ginisovu knjigu, a njega proglasiti bolesnikom..

Pre ce biti da je bolesnik, koji je ove podatke dao u javnost..

Tacka.
:rtfm:


:rotf::rotf::rotf: koji si ti car!
 
Racunaj ti kako hoces, ali verujem da je ovo neki napisao zi ciste zavisti ili iz neke zlobe..
Kako rekoh i Kastro je covek nije rasplodni bik...
Covece, ovo je vise nego smesno..

Da je radio u javnoj kuci ne bi niti izdrzao a niti bi bilo normalno...

cak i da je moguce, trebalo bi staviti ovo u Ginisovu knjigu, a njega proglasiti bolesnikom..

Pre ce biti da je bolesnik, koji je ove podatke dao u javnost..

Tacka.
:rtfm:

Ih,nisi upućen ima nas muškaraca, koji to možemo svaki dan da radimo do 60 godine minimum. Tu nije problem, možemo li...već kak naći, to jest bolju od najbolje, a vlast je tu veća droga od bilo koje priče, udvaranja, nagovaranja, pa to bre deca znaju.
Znam ja likove u Beogradu, koji nisu ko Kastro baš, ali 1000-2000 je dostižna cifra za njih
 
Ih,nisi upućen ima nas muškaraca, koji to možemo svaki dan da radimo do 60 godine minimum. Tu nije problem, možemo li...već kak naći, to jest bolju od najbolje, a vlast je tu veća droga od bilo koje priče, udvaranja, nagovaranja, pa to bre deca znaju.
Znam ja likove u Beogradu, koji nisu ko Kastro baš, ali 1000-2000 je dostižna cifra za njih

Е, ниси заболдовао ...

А'е одма ....

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Mozda nije ta cifra ali da je imao koliko hoces to je sigurno ,on i nije morao da se trudi posto je velika cast tim zenama bila spavati sa Kastrom jer se zna sta je on na Kubi . Nije to interesantno za njega interesantno je da je **** Amere u zulivu svinja i narednih 100 godina ce ih tovariti ili on ili Raul njegov brat. Polako ali sigurno se budi citav juznoamericki kontinent protiv izrabljivaca SAD .
 

Hm, da je Berluskoni po zanimanju zidar, kolar , stolar, taj Ribe ne bi video nikad, sem možda na televiziji. Ali, milijarde, vlast, od njega je učinilo mega-sega e-bača.

Zasto nisi rekao da je Berluskoni iz bogate porodice a pri tom mafijas koji je imao para i ranije a kakva ledja ima to je cudo niko mu nista ne moze a imao je do sada veliki broj afera.Meni je on jako simpatican lik bas zato sto nikog ne sisa. To sto covek voli sladak zivot a ko ga ne voli,mislim zivot bas bi voleo da znam.
 
Zasto nisi rekao da je Berluskoni iz bogate porodice a pri tom mafijas koji je imao para i ranije a kakva ledja ima to je cudo niko mu nista ne moze a imao je do sada veliki broj afera.Meni je on jako simpatican lik bas zato sto nikog ne sisa. To sto covek voli sladak zivot a ko ga ne voli,mislim zivot bas bi voleo da znam.

Silvinho je kralj!!!!

article-1189879-05237CE6000005DC-214_468x369.jpg
 
Ne razmeš se ti u matematiku, pa bi verovao.
Kad 40 godina vladavine Kastra pomnožiš za 365 dana, to je 14.600 dana, to znači da je Kastro dnevno spavao sa 0, 41 ženom u proseku. Ili u prevodu, svaki drugi dan Kastro je bio sa nekom hanumom, koja je čekala ne red naravno, nije on njih čekao sigurno.

Лоша ти матемтика, по овој рачуници испада да је Фидел Кастро у просеку спавао са 2,39 жена у једном дану а не 0.41
 
Racunaj ti kako hoces, ali verujem da je ovo neki napisao zi ciste zavisti ili iz neke zlobe..
Kako rekoh i Kastro je covek nije rasplodni bik...
Covece, ovo je vise nego smesno..

Da je radio u javnoj kuci ne bi niti izdrzao a niti bi bilo normalno...

cak i da je moguce, trebalo bi staviti ovo u Ginisovu knjigu, a njega proglasiti bolesnikom..

Pre ce biti da je bolesnik, koji je ove podatke dao u javnost..

Tacka.
:rtfm:


Sta nije normalno,da spava sa dve zene dnevno?
Smesno,pa to je normalano ako ima zene po izboru,zasto da ne moze.
 

Back
Top