Problem

sofijica

Obećava
Poruka
97
Ovako moj decko je nevin i ima problem takav da kad god trebamo da imamo sex on izgubi erekciju. Kako da resimo taj problem. Da li da idemo kod doktora i kod kog doktora da idemo?
 
Pa on ocigledno ima neki problem u glavi, mozda moze psiholog tu da pomogne, ali neke stvari mora i on da rascisti sa sobom.
Mozda je glupo sto tako kazem, ali da li si se zapitala da li ga dovoljno sexualno uzbudjujes i tako to ....
 
Ovako moj decko je nevin i ima problem takav da kad god trebamo da imamo sex on izgubi erekciju. Kako da resimo taj problem. Da li da idemo kod doktora i kod kog doktora da idemo?
Можда зато што се за секс "спремате". ТЈ унапред договарате и он се дечко унервози.
Хепинес ти је дала добар савет и једно време заборавите на секс, не причајте о томе и кад се деси, десиће се. Изненада. ;)
 
interesantno, da je tema u obrnutom rodu jasno bi bilo da nije dovoljno opustena pa ce vremenom kad se opusti i drugarica da radi lepo
ali kad musko zataji onda odma kod lekara
:lol:
muskarci nemaju osecanja oni su sex masine kojima alatka mora 24/7 da bude uspravna .... :aha:
 
Ovako moj decko je nevin i ima problem takav da kad god trebamo da imamo sex on izgubi erekciju. Kako da resimo taj problem. Da li da idemo kod doktora i kod kog doktora da idemo?

Da ga vodiš kod doktorice obavezno..i da ga ostaviš nasamo sa njom jedno dva sata ....ima da ga izleči sto posto...
 
interesantno, da je tema u obrnutom rodu jasno bi bilo da nije dovoljno opustena pa ce vremenom kad se opusti i drugarica da radi lepo
ali kad musko zataji onda odma kod lekara
:lol:
muskarci nemaju osecanja oni su sex masine kojima alatka mora 24/7 da bude uspravna .... :aha:

z:hm: dabogda ti izrasla patka da vish kako e z:hm:

inace...iznenadi ga...njegovog missim z:mrgreen:
 

Back
Top