Alergija na pitanja

Poruka
15.196
O cemu razmisljas? (on sedi i zuri u jednu tacku minutima i zena postavi pitanje koje je za tu situaciju logicno, on podivlja :lol:) z:shock:
Da li ste alergicni na pitanja kao vecina muskaraca (koje ja poznajem) ? Zasto se nekada neko usputno pitanje dozivljava kao neki neznamtikakav atak na privatnost i 'necijih 5 minuta'? :roll:
Jel postavljate pitanja ili ste samo primorani da odgovarate na ista? :lol:
I ako je vas partner alergican na ista, postoji li lek (a da nije izbegavanje zapitkivanja:zgrudvanje:) ?
:think: :hvala:
 
da budem isrena, MENE to pitanje nervira. zato sto je najcesce kad sam samo zamisljena i blejim a to mozda deluje kao da razmisljam o kvantnoj fizici a ja blejim mozda u neku mrvu na stolu ili u saru na piksli tek onako...bez da mislim.... (***, ja sam plavusa:()
i ondak kad me pita o cemu razmisljam, kao da ocekuje neko veliko otkrovenje za koje cu koliko sledece godine da dobijem nobelovu nagradu:)
i kako da mu kazem da ni o cemu ne razmisljam, to sramoooota:)
 
Ne znam. Obicno ne podivljam na tako jednostavna i dobronamerna pitanja. I ne mislim da mi neko "krade" privatnost time sto se interesuje za to sta mi se desava.
Jedino bi mi smetalo ako bi to pitanje bilo postavljeno sto puta dnevno, i bez shvatanja da muskarci ponekad moraju tako da zure u prazno bilo da ociste mozak od necega sto ih opterecuje, bilo zato sto im je tada pala na pamet neka ideja ili neko resenje.
I nije nam kao zenama uvek potreban razgovor u takvim trenucima. Niti tripovi da bas u tom momentu razmisljamo o nasoj vezi i tome da bi vas ostavili :lol:. Pustis nas desetak minuta i posle smo ko novi :)
 
O cemu razmisljas? (on sedi i zuri u jednu tacku minutima i zena postavi pitanje koje je za tu situaciju logicno, on podivlja :lol:) z:shock:
Da li ste alergicni na pitanja kao vecina muskaraca (koje ja poznajem) ? Zasto se nekada neko usputno pitanje dozivljava kao neki neznamtikakav atak na privatnost i 'necijih 5 minuta'? :roll:
Jel postavljate pitanja ili ste samo primorani da odgovarate na ista? :lol:
I ako je vas partner alergican na ista, postoji li lek (a da nije izbegavanje zapitkivanja:zgrudvanje:) ?
:think: :hvala:

E ja poludim kad me neko pita o čemu razmišljam...ne može čovek više s mirom ni da misli...z:mrgreen:
 
Meni je neshvatljivo da neko bleji u tacku ili nesto, cisto eto onako bezveze..a uz to blejanje ne razmislja uopste z:shock:... to pitanje ne postavljam...
Dok meni to pitanje cesto postavljaju...posto sam stalno ko na ferederima, raspolozena..itd i kad zacutim to je vec uzbuna i cudi ih...

I onda tako ja kao delujem da odlutam nacisto ko da nisam sa njima a ja u stvari zapamtim sve sto su rekli..jednostavno kad prezasitim svoj mozak razmisljajuci o svemu i svacemu, ja zacutim..i mogu da cutim i tri dana ...da uopste ne progovorim...al mozak opet radi 100 na sat..z:D :roll:
 

Back
Top