Par pitanja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postavljač topika se vodi temom "Prirodno je lepo".Ne uživaju svi u prdežu ko ti,al definitivno su mi perverzni ljubitelji zlatnog tuša.Kako to da ***** ne izleti isto se malo napneš pa ga ispustiš.Što se tiče sexa za vreme mece čula sam da se to radi pri kraju ciklusa daklem kad je krvarenje najmanje.Btw postavljaču topika odakle si ti pobegao?
 
Postavljač topika se vodi temom "Prirodno je lepo".Ne uživaju svi u prdežu ko ti,al definitivno su mi perverzni ljubitelji zlatnog tuša.Kako to da ***** ne izleti isto se malo napneš pa ga ispustiš.Što se tiče sexa za vreme mece čula sam da se to radi pri kraju ciklusa daklem kad je krvarenje najmanje.Btw postavljaču topika odakle si ti pobegao?

E, da... neostvareni radnici gradske čistoće :(
 
E'o sada jedna malo neozbiljna tema..:lol:
Zasto je zenama missim odvratno,kada frajer prdne dok ebe?missim ono svi smo ljudi...ja sam uvek za da treba pustiti maligane napolje...i podeliti ono..unutrasnju lepotu ljudskog biTca sa voljenim mu partnerom..:mrgreen:
I jos jedno sada vec ozbilno pitanje...Sex za vreme mece,ono..wtf not?ako njemu nije odvratno i gadno,zasto vama jeste?:neutral:
Nemoj brate,znas da se bas te dve stvari nikad ne kombinuju sa sexomz:)
 
Ovo prvo mi se nije desavalo a i nece jer je to zaista prosto. Sto se tice mece primetio sam da neke zene imaju pojacanu zelju bas u to vreme ali nisam pristalica pogotovu sto ne upotrebljavam kondom. Slazem se sa misljenjima da ove dve stvari ne bi trebalo da su u jednoj temi.
 
žene nikad ne prduckaju. one sve drže u sebi ko pravi muškarci

Takoe.

bitch.jpg
 
El samo da mi chujesh glas? :zper:

E tako meni dete prebacilo na telefon onu glupost shto podriguje glasno, pa glasnije i tako...i neshto sam se smarala kafichu, sede neka dva tipa preko puta mene i ogovaraju (e, mushki su gori od zzena!) i uzmem ja telefon da malo brchkam po njemu. i kliknem na to podrigivanje, a bash je tad stala muzika. :confused:
Ko po komandi su pogledali u mene, zabezeknuto kao da zzene ne mogu da podriguju. :roll:
I nishta, rekla sam :"ups, pardon" i tako...gde da im objashnjavam...
 
El samo da mi chujesh glas? :zper:

E tako meni dete prebacilo na telefon onu glupost shto podriguje glasno, pa glasnije i tako...i neshto sam se smarala kafichu, sede neka dva tipa preko puta mene i ogovaraju (e, mushki su gori od zzena!) i uzmem ja telefon da malo brchkam po njemu. i kliknem na to podrigivanje, a bash je tad stala muzika. :confused:
Ko po komandi su pogledali u mene, zabezeknuto kao da zzene ne mogu da podriguju. :roll:
I nishta, rekla sam :"ups, pardon" i tako...gde da im objashnjavam...

e neka pipi..lik si..:cmok: i wundefrau..:ok:
 
El samo da mi chujesh glas? :zper:

E tako meni dete prebacilo na telefon onu glupost shto podriguje glasno, pa glasnije i tako...i neshto sam se smarala kafichu, sede neka dva tipa preko puta mene i ogovaraju (e, mushki su gori od zzena!) i uzmem ja telefon da malo brchkam po njemu. i kliknem na to podrigivanje, a bash je tad stala muzika. :confused:
Ko po komandi su pogledali u mene, zabezeknuto kao da zzene ne mogu da podriguju. :roll:
I nishta, rekla sam :"ups, pardon" i tako...gde da im objashnjavam...

pa to zato što te nije bilo ceo dan, apa sam hepi ko hepines.

pa da, gde da im objašnjavaš. lepo se izviniš i rešiš stvar. kraće je i efikasnije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top