?

Valjda zato što muškarci večito dokazuju svoju muškost, i nikada ali nikada nisu sigurni u istu.
I onda im pojava osobe istog pola homoseksulanih sklonosti izaziva potajni strah, da će ta osoba možda baš njih odabrati za nekoga kome će poslati tajni signal o dopadanju...i cela priča o muškosti pada u vodu...a tek strah da neko treći to vidi...
A žene imaju potajni problem jedino sa ženama koje su istih sklonosti kao i one same tj onima koje su im konkurencija u bilo kom smislu...a osobe homoseksulanih sklonosti to nikako nisu, tu su bezbedne te iz tog razloga ispadaju tolerantnije.​
 
Možda muškarci ne smeju da prihvate homosexualce jer se plaše će ih okolina smatrati pe.derima.

ne, nije to

u svakom sluchaju, mene je podstaklo da otvorim ovu temu ovde zbog teme "gej tinejdzherke" na pdf TINEJDZHERI, gde je vishe od 70% klinki izjavilo da bi rado imalo odnos sa zhenom i da generalno nemaju nishta protiv toga :S
 
ja o ovome nisam mnogo razmišljala jer, koliko znam, ne pznajem ni jednog gaya (ili se baš dobro kriju). z:lol:

Od muškaraca sam čula razne pozive na nasilje u vreme kad je trebalo da bude održana gay parada, od žena nisam. Kontam da je zbog onog što sam napisala u prethodnom postu.
 
Nismo mi generalno tolerantnije po tom pitanju, već što reče donamileva, mi svoju (ne)toleranciju više iskazujemo verbalno i to kad nas direktno pitaju, a muškarci ne baš uvek verbalno.
 
ne, nije to

u svakom sluchaju, mene je podstaklo da otvorim ovu temu ovde zbog teme "gej tinejdzherke" na pdf TINEJDZHERI, gde je vishe od 70% klinki izjavilo da bi rado imalo odnos sa zhenom i da generalno nemaju nishta protiv toga :S

tinejdžeri bi mogli da imaju sex sa svim i svačim u tim ludima godinama( u svojim glavama ofcourse)...:lol::lol::lol:

a i riba si ako kažeš da bi mogla da budeš i sa ženom iako nisi homo...onda u društvu budeš veća faca...ne veruj svemu što piše na forumu...z:)
 
jer su zene u globalu tolerantnije i jer se (kod nas) muskarci boje da ce biti proglaseni gejsama ako odobravaju njihovo postojanje.nije svuda tako.

macho macho meeeen :zper:

 
Ja sam sebi pronašla jednog heteroseksualca koji je meni dovoljan (ponekad i suviše), i baš me briga ako su svi ostali pe. de. ri. Što bi mi smetali? Takođe i ove lezbače, da neće možda da me siluju? Na drugim poljima osim sexa, oni su potpuno normalni.
 

Back
Top