Da li muskarci postuju zene?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
>Kako ce mladi muskarac da se ponasha prema devojkama kad mu se desi da kod tri devojke posle pola sata price bez ikakvih neznosti i romantike , prodje "odvajanje" i kres.

>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac , kad ga folirantkinje prvo drsko i uvredljivo odbijaju , zezaju , a onda pokleknu i lude od strasti za njim?

>>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac prema devojkama koje imaju decka ,koje kad ga posete su kulturne , fine , ni trunke flerta, a kad stavi ruku na kolence i drsko pita za "malo meda" ,dobije i "meda" i pricu kako to odavno ne stima medju njima ali da "devojka nikako nesme da ostane sama".
-----------------------------------------------
Ova tri pitanja su ustvari isto.
Kako prepoznati sta devojka zeli kad ni ona sama nezna sta zeli i koliko duboko zeli da ide?

>Same zene uzrokuju drugim zenama da se osecaju "jeftino" , kao meso , kao kres varijante.
>>Same zene favorizuju agresivno seljacko dobacivanje u odnosu na kulturnije dobacivanje i zacikavanje.
>>>Same zene izazivaju nesrecu i usamljenost i sebi i drugim zenama, cak i kad su u vezi koju zadrzavaju i kad su nezadovoljne , jer najgore je biti sam.
Nekada je devojka kad raskine , saceka da se procuje da je ponovo sama, malo drugarice razglase....
Onda krenu pozivi za izlazak , jedan, drugi....
Bolje ih upozna , vidi koji joj vishe odgovara , pa kad reshi ili kad se desi , sta prvo od ta dva dodje.

Devojka/zena sa deckom/muzem je i nekada i sad bila svesna dali se nekome dopada ili ne.Ali je postovanje njene veze bilo premisa.Kad bi raskinula, svi ti obozavaoci bi pre ili kasnije doznali i ponudili se dzentlmenski ili mangupski , ali nikako ciganski. Kao sto sad radi. Kao kad krades kokoske.

A alfa muzjak ne zeli da kontrolishe svoju agresivnost ako pomisli da bi time ispao shonja.
Kulturan shonja ili seljak al kuronja.

Devojke sta vi mislite o tome?
 
muskarac radi sebe i svojih moralnih principa treba da postuje zene a ne zato sto one to zasluzuju ili ne zasluzuju.

frojd se bezuspesno pitao - sta zene zele? naravno, to sam uspesno odgonetnuo (uz pomoc tosevskog).
medjutim, moja dilema sto se zena tice glasi -
Sta zene traze?
kako pretpostavljam da ce u skorijoj buducnosti geneticari uspeti da izoluju u zenskom kodu sveze mutirani genetski zapis koji glasi -
unistavaj muskarce, one by one.
tako da verovatno odgovor na pitanje sta zene traze? glasi - Nevolju.
 
Tuzni_patak:
>Kako ce mladi muskarac da se ponasha prema devojkama kad mu se desi da kod tri devojke posle pola sata price bez ikakvih neznosti i romantike , prodje "odvajanje" i kres.

>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac , kad ga folirantkinje prvo drsko i uvredljivo odbijaju , zezaju , a onda pokleknu i lude od strasti za njim?

>>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac prema devojkama koje imaju decka ,koje kad ga posete su kulturne , fine , ni trunke flerta, a kad stavi ruku na kolence i drsko pita za "malo meda" ,dobije i "meda" i pricu kako to odavno ne stima medju njima ali da "devojka nikako nesme da ostane sama".
-----------------------------------------------
Ova tri pitanja su ustvari isto.
Kako prepoznati sta devojka zeli kad ni ona sama nezna sta zeli i koliko duboko zeli da ide?

>Same zene uzrokuju drugim zenama da se osecaju "jeftino" , kao meso , kao kres varijante.
>>Same zene favorizuju agresivno seljacko dobacivanje u odnosu na kulturnije dobacivanje i zacikavanje.
>>>Same zene izazivaju nesrecu i usamljenost i sebi i drugim zenama, cak i kad su u vezi koju zadrzavaju i kad su nezadovoljne , jer najgore je biti sam.
Nekada je devojka kad raskine , saceka da se procuje da je ponovo sama, malo drugarice razglase....
Onda krenu pozivi za izlazak , jedan, drugi....
Bolje ih upozna , vidi koji joj vishe odgovara , pa kad reshi ili kad se desi , sta prvo od ta dva dodje.

Devojka/zena sa deckom/muzem je i nekada i sad bila svesna dali se nekome dopada ili ne.Ali je postovanje njene veze bilo premisa.Kad bi raskinula, svi ti obozavaoci bi pre ili kasnije doznali i ponudili se dzentlmenski ili mangupski , ali nikako ciganski. Kao sto sad radi. Kao kad krades kokoske.

A alfa muzjak ne zeli da kontrolishe svoju agresivnost ako pomisli da bi time ispao shonja.
Kulturan shonja ili seljak al kuronja.

Devojke sta vi mislite o tome?

Blagosh Blagosh...
Nedostatak samopouzdanja, rekao bih najkrace sto umem...
 
2002-11-17_15-35-02.jpg




evo vako se postuje zena
 
jagodica:
Dlakava_Strvina:
jagodica:
zasto bi zene unistavale muskarce, kada hoce da se kre.su

Pa TIME nas i unishtavate :wink: Posle nismo - ni zashta :)

pa jedite magnezijuma. ima ga u suvim kajsijama

U ZEMLJI IMA SVE MANJE MAGNEZIJA :lol:
Ali, treba znati i kako se dozira.
Magnezijum pospesuje negde oko 500 metabolickih procesa, izbacuje stetne radikale (nista politicki, medicinski gledano)...
Medjutim ako ga unosimo PREVISE - izbacuje SVE METALE iz organizma tj celija....
Osecamo se svezijim, lakse ustajemo... Regulise vodu/znojenje.
Kome se javljaju grchevi posle trchanja, to je siguran znak - nedostatak istog...

Dakle, pun sam magnezijuma, ne mozete mi nistaaaa!!! :)
 
Tuzni_patak:
>Kako ce mladi muskarac da se ponasha prema devojkama kad mu se desi da kod tri devojke posle pola sata price bez ikakvih neznosti i romantike , prodje "odvajanje" i kres.

>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac , kad ga folirantkinje prvo drsko i uvredljivo odbijaju , zezaju , a onda pokleknu i lude od strasti za njim?

>>>Kako ce da se ponasa mladi muskarac prema devojkama koje imaju decka ,koje kad ga posete su kulturne , fine , ni trunke flerta, a kad stavi ruku na kolence i drsko pita za "malo meda" ,dobije i "meda" i pricu kako to odavno ne stima medju njima ali da "devojka nikako nesme da ostane sama".
-----------------------------------------------
Ova tri pitanja su ustvari isto.
Kako prepoznati sta devojka zeli kad ni ona sama nezna sta zeli i koliko duboko zeli da ide?

>Same zene uzrokuju drugim zenama da se osecaju "jeftino" , kao meso , kao kres varijante.
>>Same zene favorizuju agresivno seljacko dobacivanje u odnosu na kulturnije dobacivanje i zacikavanje.
>>>Same zene izazivaju nesrecu i usamljenost i sebi i drugim zenama, cak i kad su u vezi koju zadrzavaju i kad su nezadovoljne , jer najgore je biti sam.
Nekada je devojka kad raskine , saceka da se procuje da je ponovo sama, malo drugarice razglase....
Onda krenu pozivi za izlazak , jedan, drugi....
Bolje ih upozna , vidi koji joj vishe odgovara , pa kad reshi ili kad se desi , sta prvo od ta dva dodje.

Devojka/zena sa deckom/muzem je i nekada i sad bila svesna dali se nekome dopada ili ne.Ali je postovanje njene veze bilo premisa.Kad bi raskinula, svi ti obozavaoci bi pre ili kasnije doznali i ponudili se dzentlmenski ili mangupski , ali nikako ciganski. Kao sto sad radi. Kao kad krades kokoske.

A alfa muzjak ne zeli da kontrolishe svoju agresivnost ako pomisli da bi time ispao shonja.
Kulturan shonja ili seljak al kuronja.

Devojke sta vi mislite o tome?
Da li ti to žene okrivi za sve nesreće ovog sveta ili te ja nisam dobro razumela? :shock:
Biće da te nisam razumela...
Ali, razumela sam prve dve stavke i mislim da se pitanje može drugačije postaviti: Kako da se ponaša osoba kojoj svi stavljaju do znanja da je u nečemu najbolja?
Pa, kako - UOBRAŽENO! Govoriš o nekim super frajerima koji umeju da smuvaju svaku, pa nije ni svaki muškarac zadovoljan samo seksom. Ako se kad opameti shvatiće da postoji više od seksa, A POSTOJI, čak i za tu "mladu jedinku"...
Sa druge strane, imamo one koji su previše puta doživeli neuspeh i odustali... Pa identična je priča i sa devojkama.
Ako je neko mnogo dobar u nečemu blizu je da počne sve druge da omalovažava. A to je ono što, NARODE ne smemo sebi da dozvolimo.
Savijemo kolena i poljubimo Zemlju. :wink:
 
Lexa:
Da li ti to žene okrivi za sve nesreće ovog sveta ili te ja nisam dobro razumela? :shock:
Biće da te nisam razumela...
Ali, razumela sam prve dve stavke i mislim da se pitanje može drugačije postaviti: Kako da se ponaša osoba kojoj svi stavljaju do znanja da je u nečemu najbolja?
Pa, kako - UOBRAŽENO! Govoriš o nekim super frajerima koji umeju da smuvaju svaku, pa nije ni svaki muškarac zadovoljan samo seksom. Ako se kad opameti shvatiće da postoji više od seksa, A POSTOJI, čak i za tu "mladu jedinku"...
Sa druge strane, imamo one koji su previše puta doživeli neuspeh i odustali... Pa identična je priča i sa devojkama.
Ako je neko mnogo dobar u nečemu blizu je da počne sve druge da omalovažava. A to je ono što, NARODE ne smemo sebi da dozvolimo.
Savijemo kolena i poljubimo Zemlju. :wink:

Ono sto sam hteo je jedan deo u novopokrenutoj temi NE,? na savremenom muskarcu
Neko je uradio analizu i dosao do zakljucka nesigurnost u sebe.

Cak sta vishe ovde se u opste ne govori o super frajerima , vec o obicnim , cak i ruznim frajerima (citaj neki od njih su mi poznanici i stvarno su ruzni) ali koji su sigurni u sebe i jednostavno ne slusaju sta devojka kaze , jer u vecini slucajeva "nema pojma sta hoce"
Ali po meni mnogo bitnija stvar je posledica ovakvog laganog pristupa danasnjici.
-svi su u jednom periodu svog odrastanja manje ili vishe nesigurni
-kod nesigurnih muskaraca i devojaka svaka ruzna situacija dovodi do jos vece nesigurnosti.
-Svaka frustrirana osoba , u emotivnoj vezi stvara frustriranu osobu (ako je zrtva mlada onda ostaje trajno frustrirana)
-Normalna , kulturna , devojka sa interesovanjima koja nisu uglavnom na izlascima i misicima , novcem i mesom, ce biti ozbiljno povredjena ovakvim pristupom i ako je nesigurna , onda ce se samo povuci jos vishe.
-Mnoge emancipovane zene danas ne primecuju da je njihova emancipacija makijavelisticka tj.tako daleko od "prave emancipacije"
-Reshenje je vec nadjeno u novoj CYBER generaciji,
sve je igra i trenutna pozicija, oprema i kolicina kesha koju posedujesh. A za stvarne zelje ,izvini postoji chat, forum, cyber prostor.RAVNODUSNOST je iz raja izasla....
-Oblikovanje svoje okoline se vrsi stalno.Primer je i odbijanje ,jer kad bude par puta odbijen , svako menja taktiku.Ako taktika koja uspeva izgleda kao agresivno dobacivanje, neslusanje i saglasavanje sa svim i pametnim i baljezgarijama koje mogu biti izgovorene, onda se to i favorizuje i dolazi do odvajanja intelektualnog zadovoljenja od telesnog.
Oblikovanje je i od koga kupujete.Kad niko ne kupuje sportska odela , ona se vishe ne nabavljaju i ne mozete ih vishe naci.Vash dinar marze odlucuje ko ce opstati na trzistu, agresivan i bezobrazan, koji zakida i krade, laze i uvaljuje falsh, svakih 6 meseci menja delatnost ili neko drugi.
-Zene mnogo vishe oblikuju socijalnu stvarnost nego muskarci , tako da je mozda odgovornost vishe na njihovoj strani.
 
pa, sta reci dosta ste se raspisali.
meni se ipak cini da je bitno ostati svoj, a kakav ces biti to je tvoj licni izbor i tvoja licna stvar. kakve su zene danas, boze uvak nas je bilo razlicitih i uvek ce nas i biti takvih.
isto vazi i za muskarce.
mada koliko si naletao na zene koje ne znaju sta hoce, ja sam naletala na isti takav broj muskaraca koji jednostavno ne znaju gde su i sta hoce.
svakome treba vreme da samog sebe shvati, neko to nikada ne uradi, neko ne zeli, neko zivi po ustaljenim pravilima, neko nema herca da pokaze svoju sustinu jer moze biti osudjen ili odbacen od okoline /koja moze biti ponekad vrlo surova, jer da se ne lazemo ljudi ne vole hrabrije i razlicitije od sebe sta god da pricaju/...
mozda i nisam rekla nista pametno a nije ni bitno...

definitivno si u pravu po pitanju postovanja, niti zene to traze niti frajeri to umeju, cast izuzecima.
pozdrav
 
Muskarac ce postovat zenu koja jeste za postovanje.Medjutim danas ima dosta zena koje stvarno ne zasluzuju da se postuju.Pitam se samo kako neka zena misli da mozes da bude postovana ako posle 10 min razgovora sa nepoznatim muskarcem pristane na seX?S obzirom da je muskarac ne poznaje,bila ona laka ili ne,on ce to da pomisli...I tu odma nastaju predrasude i ostala sranja.Posmatrace je kao sexualni objekat samo,mozda ne svi ali vecina. Smatram da bi se formirala veza u kojoj ce bit prisutna ljubav prvenstveno treba da postoji postovanje.bez postovanja nema ni ljubavi...
 
Ljubica P:
Muskarac ce postovat zenu koja jeste za postovanje.Medjutim danas ima dosta zena koje stvarno ne zasluzuju da se postuju.Pitam se samo kako neka zena misli da mozes da bude postovana ako posle 10 min razgovora sa nepoznatim muskarcem pristane na seX?S obzirom da je muskarac ne poznaje,bila ona laka ili ne,on ce to da pomisli...I tu odma nastaju predrasude i ostala *.Posmatrace je kao sexualni objekat samo,mozda ne svi ali vecina. Smatram da bi se formirala veza u kojoj ce bit prisutna ljubav prvenstveno treba da postoji postovanje.bez postovanja nema ni ljubavi...
A kako žene da poštuju muškarce kada u prvi minut razgovora pokušavaju da ih strpaju u krevet? I smatraju da je to normalno i da na to imaju prava. Da li je to sex za njih dozvoljen, pa su takvi ipak zaslušili poštovanje? AKO ME ON POSLE 10 MIN. RAZGOVORA PITA DA LI HOĆU DA SPAVAM SA NJIM TAKAV NIJE ZASLUŽIO MOJE POŠTOVANJE I NAJVIŠE ŠTO OD NJEGA MOGU DA OČEKUJEM JE DA BUDE DOBAR U KREVETU (POD USLOVOM DA ME JE ZAINTERESOVAO, ŠTO JE MALO VEROVATNO). Nakon takvog njegovog postupka potpuno je besmisleno dovoditi MOJ moral u pitanje. Više nije ni bitno da li ću ja pristati ili neću, shvatila sam s kim imam posla i NJEGOVO POŠTOVANJE MI UOPŠTE NIJE POTREBNO! Jer, vidite, možda niste znali, ali sex je OBOSTRANI užitak, a ljubav i poštovanje su potpuno drugačije stvari. Istina, ne treba započinjati vezu sa ženom koja je tako olako sa vama pošla u krevet, ali, ja pitam: KAKVO MIŠLJENJE DA IMAM O ČOVEKU KOJI STARTUJE DEVOJKE I ODMAH IH ODVLAČI U KREVET? Da li je on zaslužio poštovanje i kako da pronađem muškarca koji se prvo zaljubi pa tek onda poželi da spava sa devojkom?
Čini mi se, momci, da VI NE ZNATE ŠTA HOĆETE!
 
slazem se sa postom iznad.
masovna pojava je da frajeri odmah startuju devojke direktnim i degutantnim pitanjima kao da je to normalna stvar.
kad tako nesto vidim ili cujem automatski nestajem jer to toliko govori o njemu da svaka daljnja komunikacija je cisto gubljenje vremena.

nije mi jasno gde je nestalo OSNOVNO VASPITANJE da se neke stvari ne pitaju dok nekoga ne upoznas, gde je nestala KULTURA PONASANJA.
slazem se da su tome dosta doprinele devojke, pobogu hodaju po gradu polugole pa sta onda ocekuju da ih neko tretira sa respektom, to je nemoguce kada izbaci grudi 'na izvolte' ili kada izvuce donji ves iznad pantalona da cela ulica vidi njene tange a pri tom ima cirka 18-19 godina.
uvek se pitam kako ih roditelji puste takve iz kuce...
 
Akcenat staviti na "Dosta tome doprinose i devojke".Nisu dosta, nego u vecem delu...Ispadosmo mi opet voline, jel'? Da, ali juche...kao prvo, ja u zadnje vreme srecem mnogo vishe frajera nego riba koji znaju da poprichaju i da rade neshto drugo sem da jure sex...Uvek smo mi krivi, tako ste navikle, pa vam ostalo...
 
Prvo razgranicite:

Zene - muskarci,
devojke - mladici.

Vidim da devojke pricaju o muskarcima i impliciraju da su one zene... Normalno je da su mladici - zecici! E, sad kultura prilaza i postizanja cilja - tu bi se verovatno slozio da ima sekantnih, na booom mladica - muskaraca: teeeesko!

"Pravi" muskarac "radi" i ceka da vockica sama i zrela padne u ruku.

Evo kroz vic:

Stoje stari i mladi bik i gledaju kravice na pasi:

mladi: "'Ajd' da se sjurimo i izye8emo onu junicu!!!"
stari: "Hajde da sidjemo polako i IZYE8EMO ih sve!!!"

Neuopstavajte losa iskustva, vec tragajte za dobrim i onda uzivajte u njima...
 
ne mozete generalizovati. mene veoma privlaci devojka kad brzo spava samnom. na taj nacin je vise postujem. i naravno onda cenim sebe. i kad mi se desi, desi mi se brzo.posle nekad i duga veza bude. shvatio sam da nema veze postenje devojaka sa brzinom kojom udju u krevet. to je samo znak da nije frigidna.i da se ne moze susdrzati pored tebe. i da se ne folira

i evo juce sam odbio da spavam sa zgodnom devojkom.(vec sam joj skinuo pantalone). i interesatnom. posle dan poznanstva.ali to je vec druga prica.znamo nekad reci ne.

i tad svatih, da nisu sve zene vredne postovanja. i moje zelje.

i da dodam: najlepsa je devojka koja je uvek znala sta zeli.koju mozes postovati.a ne da je 'resila' da se smiri.
i jos da je visoka... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top