Toma ide u Ameriku

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić za ”Novosti”. - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bih tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...riku&kword_add=toma nikolic, tomislav nikolic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jel ovaj po obicaju laze da ce ga primiti visoki zvanicnici ili je to stvarno tako ? Ako jeste kako je to moguce da neko iz opozicije predstavlja Srbiju na tako visokim pozicijama ??...
 
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić za ”Novosti”. - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bih tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...riku&kword_add=toma nikolic, tomislav nikolic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jel ovaj po obicaju laze da ce ga primiti visoki zvanicnici ili je to stvarno tako ? Ako jeste kako je to moguce da neko iz opozicije predstavlja Srbiju na tako visokim pozicijama ??...


suvise je komplikovano to za tebe sheepfucker
 
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić za ”Novosti”. - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bih tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...riku&kword_add=toma nikolic, tomislav nikolic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jel ovaj po obicaju laze da ce ga primiti visoki zvanicnici ili je to stvarno tako ? Ako jeste kako je to moguce da neko iz opozicije predstavlja Srbiju na tako visokim pozicijama ??...

Ne predstavlja Srbiju nego svoje stavove nije isto.
 
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić za ”Novosti”. - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bih tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.

http://www.novosti.rs/code/navigate...riku&kword_add=toma nikolic, tomislav nikolic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jel ovaj po obicaju laze da ce ga primiti visoki zvanicnici ili je to stvarno tako ? Ako jeste kako je to moguce da neko iz opozicije predstavlja Srbiju na tako visokim pozicijama ??...

Ја сам већ раније писао ДА СУ СЕ НИКОЛИЋ И ВУЧИЋ ПОГОДИЛИ СА ОКУПАТОРОМ пре него што су растурили Шешељеву странку... а такође сам писао и то да од када су се погодили ВИШЕ РУСИЈУ НЕ ПОМИЊУ...хехехе...
 
Ја сам већ раније писао ДА СУ СЕ НИКОЛИЋ И ВУЧИЋ ПОГОДИЛИ СА ОКУПАТОРОМ пре него што су растурили Шешељеву странку... а такође сам писао и то да од када су се погодили ВИШЕ РУСИЈУ НЕ ПОМИЊУ...хехехе...

Mito, Mito...
Dal ti je palo napamet da je Šešelj sam rasturio svoju stranku u dogovoru sa Hagom i DS-om?

Pa evo ona cipela u skupštini pre Voždovačke izbore....

A nisi video u tekstu da putuje za Kinu? Kako ti nije palo napamet da je možda rasturio SRS u dogovoru sa KINEZIMA!?z:lol:
Šalimo se malo.
 
Osim ako nije laz ovo je dobar pokazatelj ko dobija sledece izbore i uzima vlast u ovoj zemlji. Sve ide previse glatko za ove tranvestite sto implicira da iza njih stoje neki visi interesi.

Dakle, sjasi kurta da uzjasi murta pa opet ispocetka...
 
Тачније ставове ДСа пошто између њих нема разлике.

Itekako ima ... prva i osnovna je ta što DS dosledno sprovodi svoj program i što članovi stranke veruju u pozitivne strane onoga što rade, dok je Toma svoj stranački program i svoje stavove definisao samo sa namerom da se učepi narodu koji hoće u Evropu a zapravo je i dalje šovinistički o.loš gori od 99% radikala i narodnjaka i uopšte ne veruje u to što priča. Pritom čak ni njegovi aktivisti nisu za EU u meri u kojoj su to navodno on i Vučić :zima2: Koga oni farbaju? z:mrgreen:

Dalje, razlika je u tome što su poslanici DS-a u skupštini zahvaljujući ukazanom poverenju građana (beše oko 38%) a ne zahvaljujući krađi mandata i stranačkih para. I da, mi smo na vlasti a oni jadni nisu pa pošto su shvatili da onakvom retorikom neće ni biti promeniše stavove i usaglasiše ih sa našim ne bi li se ogrebali za deo kolača z:dm3:
 
Mozda tamo ugovori deratizaciju KiM
rats.jpg
 
Odjednom Toma i Vucic postadose Evropeici a i suraovanje na visokom nivou sa Amerikancima vise im nije strano...
Znaci ova dvojica nisu bila na ''crnoj listi '' SAD ???
 
Poslednja izmena:
Jesu ... Dačić je skinut pre mesec dana, Vučić je i dalje na toj crnoj listi 100% a za Grobara ne znam.

Zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić za Press kaže da mu nije poznato da li je neki od radikala na "crnoj listi" američke vlade.
- Da vam iskreno kažem, to me i ne interesuje! Nikada nisam tražio njihovu vizu, a kako stvari stoje, niti ću! Nisam na spisku onih koji zarađuju pare u Americi tobože držeći nekakva predavanja - kategoričan je Nikolić.
:zskace:
 

Back
Top