Sankanje... :)

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Konacno sneg u decembru! :)
Bas gledam klince sa prozora kako se spustaju sankama i skijicama i razmisljam...

Da li neke stvari odbacujemo samo zato sto nam drustvo namece?!

Znaju svi verovatno kakav je osecaj voditi mladjeg brata ili sestru na sankanje krisom radujuci se tome. Ipak je neverovatan osecaj ponovo to raditi i prisecati se detinjstva. Zaista jedna od najzabavnijih stvari. :)

Pitanje je sledece:Da li smo neke stvari bez veze odbacili zbog primitivne okoline u Srbiji koja nas okruzuje?
Da li je zaista "blam" opichiti skijice u 17-oj 18-oj godini? (nasi stari su to radili) :think:
 
Ja sam upravo dosao sa grudvanja... grudvali smo se sa kolim.:lol:

Priznjem da mi je malo glupo da me neko drustvo vidi sa nekim klincima dok se igram sa snegom...:confused:
Ali ipak nekad znam i sa starijima opiciti po snegu. Slicugama stariji redovno pice niz cetvrtu osnovnu.:D
A sa malom decicom se ne volim igrati...iznerviraju me u p.m.:P
 
Ja sam upravo dosao sa grudvanja... grudvali smo se sa kolim.:lol:

Priznjem da mi je malo glupo da me neko drustvo vidi sa nekim klincima dok se igram sa snegom...:confused:
Ali ipak nekad znam i sa starijima opiciti po snegu. Slicugama stariji redovno pice niz cetvrtu osnovnu.:D
A sa malom decicom se ne volim igrati...iznerviraju me u p.m.:P

mi smo imali sanke zvane ruski tenk, sa sve zastavicom sssra, bile su celicne, i razbile su troje sanki bespomocne decice , sve dok se nije pojavio iznerviran roditelj i bacio tenka u kanal :sad2:
 
samo kad odem na zimovanje :lol:

ima tu u mojoj ulici neka zheshca nizbrdica i kad sam bila manja stalno sam se tu sankala.. =).. ali sad ne verujem da bih smela da sednem na sanke i opichim tu.. xD :lol:

a grudvanje tj gadjanje nisam nikad gotivila, uvek sam se plashila da me neko jako ne pogodi... :D tako da.. i dan danas se plashim u shkolskom da prodjem kad se gadjaju....) :P
 
Meni kad bi se sankalo, bez ozbira sto sam magarac od 21 godinu, ja bih posudio sanke od nekog klinca iz komsiluka, i bih stavio veliku najlonsku kesu pod guzicu, sio i fijuuuuu :lol: Mislite brinuo bih sta bi mi ko rekao? :lol:

Mada ja sam odrastao na mjestu gdje je 6 mjeseci godisnje taj kraj prekriven snijegom, tako da sam istog malo i sit.
 
ne znam sta je tu glupo ako te neko vidi da se grudvas

Ne mislim samo na grudvanje... :/

mi smo imali sanke zvane ruski tenk, sa sve zastavicom sssra, bile su celicne, i razbile su troje sanki bespomocne decice , sve dok se nije pojavio iznerviran roditelj i bacio tenka u kanal :sad2:

:lol:Mi ovde ruskim tenkom nazivmao samo ljude koji imaju preko 100 kg...:mrgreen:
Jadan tenkic...Minut cutanja.:pop3:

@Limune

Ne vidimo nista! xDD:lol:
 
Konacno sneg u decembru! :)
Bas gledam klince sa prozora kako se spustaju sankama i skijicama i razmisljam...

Da li neke stvari odbacujemo samo zato sto nam drustvo namece?!

Znaju svi verovatno kakav je osecaj voditi mladjeg brata ili sestru na sankanje krisom radujuci se tome. Ipak je neverovatan osecaj ponovo to raditi i prisecati se detinjstva. Zaista jedna od najzabavnijih stvari. :)

Pitanje je sledece:Da li smo neke stvari bez veze odbacili zbog primitivne okoline u Srbiji koja nas okruzuje?
Da li je zaista "blam" opichiti skijice u 17-oj 18-oj godini? (nasi stari su to radili) :think:

:rotf: :rotf:
Kakva bolest
 
Konacno sneg u decembru! :)
Bas gledam klince sa prozora kako se spustaju sankama i skijicama i razmisljam...

Da li neke stvari odbacujemo samo zato sto nam drustvo namece?!

Znaju svi verovatno kakav je osecaj voditi mladjeg brata ili sestru na sankanje krisom radujuci se tome. Ipak je neverovatan osecaj ponovo to raditi i prisecati se detinjstva. Zaista jedna od najzabavnijih stvari. :)

Pitanje je sledece:Da li smo neke stvari bez veze odbacili zbog primitivne okoline u Srbiji koja nas okruzuje?
Da li je zaista "blam" opichiti skijice u 17-oj 18-oj godini? (nasi stari su to radili) :think:

Ne volim sneg,ne volim zimu,ne volim hladnocu..dovoljno je receno da u decembru nosim obicne patike i jaknu..
znaci sankanje,dodirivanje snega ne dolazi u obzir...
skijanje ko voli nek izvoli,lep je sport i to je neso sasvim drugo..
zima:dash:
 

Back
Top